Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz przycebulić na sprzedaży kluczy to nie musisz brać 2080Ti koniecznie. Zresztą za pakiet BF V+Anthem chyba za wiele nie dostaniesz. Pierwszy tytuł to może jeszcze jakoś przejdze, ale drugi to syf jakich mało. Polecam recenję angryjoe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od sklepu, znam takie co kodu nie chcialy z powrotem a sa takie jak x-kom gdzie policza ci 249zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszkosc sklepów potrąci Ci wartość kluczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przycebulić na sprzedaży kluczy to nie musisz brać 2080Ti koniecznie. Zresztą za pakiet BF V+Anthem chyba za wiele nie dostaniesz. Pierwszy tytuł to może jeszcze jakoś przejdze, ale drugi to syf jakich mało. Polecam recenję angryjoe.

 

Absolutnie nie chce cebulic-pytam czysto teoretycznie.Swego czasu kody byly dodawane na kuponach a klucz byl ukryty pod zrapka.teraz sa wysylane emailem i dlatego pytam.anthem to nie moja bajkja,nie pogram w to z pewnoscia-natomiast bf V z pewnoscia sie przyda.

 

Czolgista-dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

//ciach//// Jakie to ma znaczenie, dla kogo on pracuje, skoro jest krytyczny w materiałach? ///ciach.......

sory ze tak wyrwałem z kontekstu ale ty chyba najlepiej wiesz ze Krytyka prędzej czy później zamyka te lub inne drzwi i trzeba się posiłkować czymś z Neta albo pomijać publikacje...... tak wiec lipton będzie krytykował nie dla nas ale pod swój profil czyli to co on dostrzeże a już z pewnością nie widzi wszystkiego i poniekąd Hamują go okoliczności pozyskiwania sprzętu lub zleceniodawca,

 

pomijam już Fakt czy widziałeś przez ostatnie lata jakakolwiek recenzje HW w języku Polskim ?, no właśnie ja nie widziałem, słyszy się tylko łamany Angielski przemielony z łamaną Polszczyzna :lol2: czy taka forma recenzowania jest teraz na topie?, Polski Język jest chyba Najbogatszy w każdym zakamarku techniki mając swoje odpowiedniki Polskojęzyczne, czy to takie trudne ulepić całość z Polskimi znakami?.

 

 

Pomijam już kolejny Fakt Testera który pomija kilka ważnych punktów a są one dopisywane na rożnych forach + wyobraźnia autora i wychodzi z tego ze masz na forum bałagan, ale tu akurat nie ma większego problemu bo sam wiesz jak jest..

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolejność portów DP w RTXach ma znaczenie ?

Kupiłem RTX 2070 od MSI w wersji Armor i monitor działa mi tylko w jednym porcie DP, co dla mnie jest utrudnieniem, bo nie mam jak podłączyć drugiego monitora.

 

Karta do płyty głównej podłączona jest przy pomocy PCI riser od TT (taśma działa poprawinie, na poprzedniej grafice GTX 970 nie było problemów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolejność portów DP w RTXach ma znaczenie ?

Kupiłem RTX 2070 od MSI w wersji Armor i monitor działa mi tylko w jednym porcie DP, co dla mnie jest utrudnieniem, bo nie mam jak podłączyć drugiego monitora.

 

Karta do płyty głównej podłączona jest przy pomocy PCI riser od TT (taśma działa poprawinie, na poprzedniej grafice GTX 970 nie było problemów)

 

Tylko dla wyświetlania postu kolejność ma znaczenie i też od dawna jest pogibana bo port nr 2 ma wyższy priorytet od nr 1.

 

Pod względem podpięcia monitorów nie robi to różnicy, w związku z czym brak obrazu na innych może oznaczać usterkę, masz może adapter z DP na HDMI/DVI albo VGA?

Miałem kiedyś pewien problem na GTX 980Ti jeden z trzech portów DP działał tylko po podpięciu adaptera do tego wymagał restartu bądź wpięcia na wyłączonym sprzęcie inaczej był martwy, co ciekawe podpięcie natywnego urządzenia DP nigdy nie poskutkowało uzyskaniem obrazu z tego złącza i problemu nigdy nie rozwiązałem karta padła poszła na rękojmie i dostałem zwrot kaski.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak wyrwałem z kontekstu ale ty chyba najlepiej wiesz ze Krytyka prędzej czy później zamyka te lub inne drzwi i trzeba się posiłkować czymś z Neta albo pomijać publikacje...... tak wiec lipton będzie krytykował nie dla nas ale pod swój profil czyli to co on dostrzeże a już z pewnością nie widzi wszystkiego i poniekąd Hamują go okoliczności pozyskiwania sprzętu lub zleceniodawca,

Ale to nie jest reguła z tą krytyką. Dotyczyć może co najwyżej jednej firmy, a i tak w jej przypadku zwykle ban jest za co innego. Będąc w PCL nikt mnie nigdy nie blokował, jak ktoś ma problem to muszę to wziąć pod uwagę, ale jednocześnie nie wymusza to na mnie żadnych działań. No chyba, że te wynikają wprost z prawa prasowego, ale z tego co pamiętam to chyba tylko raz ktoś z tego korzystał i był to chyba Facebook.

 

Lipton ma ten komfort, że mając dostęp do sklepu może mieć sprzęt i żaden pijarowiec nie będzie mu jęczał, że z jakiegoś powodu nie dostanie. Nie zdarzają się już raczej typowi głupi pijarowcy, ale kiedyś trochę ich było i z nimi zawsze było śmiesznie, bo wiedząc jedno wielkie nic chcieli wpływać na testy.

 

Nikt nie widzi wszystkiego. Wiele rzeczy wychodzi z czasem, wielu rzeczy nie jesteś w stanie sprawdzić w krótkim okresie, więc nic dziwnego, że różne rzeczy wchodzą potem dopiero na forach. Gorzej, jak wychodzą na forach przed publikacją, ale to się raczej nie zdarza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pomijam już Fakt czy widziałeś przez ostatnie lata jakakolwiek recenzje HW w języku Polskim ?, no właśnie ja nie widziałem, słyszy się tylko łamany Angielski przemielony z łamaną Polszczyzna :lol2: czy taka forma recenzowania jest teraz na topie?, Polski Język jest chyba Najbogatszy w każdym zakamarku techniki mając swoje odpowiedniki Polskojęzyczne, czy to takie trudne ulepić całość z Polskimi znakami?.

 

 

 

Powiem inaczej.Polski to moj drugi jezyk I Jak ogladam sprzetu recenzje w jezyku polskim I slysze wtracane swowka angielskie to jest to odbierane w mojej osobie jako conajmiej smieszne ze ktos zapomnial swojego jezyka(zenujace),to samo dzieje sie na forum.

 

Refleksja taka czy ktos z was widzial by ktos z kanalow us,UK cos takiego robil? Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawię się trochę w adwokata diabła, ale trudno, by ci z kanałów US/UK robili coś podobnego, skoro najczęściej znają tylko angielski, a wszystkie opisy techniczne są właśnie po angielsku. To przecież nikt nie będzie wplatał słów w innym języku, które musiałby sobie najpierw z angielskiego przetłumaczyć, co już samo z siebie jest zupełnie nielogiczne. Choć zgadzam się, że nadużywanie zapożyczeń jest u nas normą. Sam po prostu kisnę, gdy czytam coś w stylu "kustomizacja", ale nadal używam wielu angielskich skrótowców, jak CPU, GPU, czy PSU. I raczej się to nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam po prostu kisnę, gdy czytam coś w stylu "kustomizacja", ale nadal używam wielu angielskich skrótowców, jak CPU, GPU, czy PSU. I raczej się to nie zmieni.

To o czym piszesz to po prostu zdrowe podejście.

 

Zapożyczenia językowe to efekt postępującej globalizacji i czasu, przez jaki j.ang utrzymuje się jako ten oficjalny, międzynarodowy. Raczej tego nie zatrzymamy, chociaż wiele zapożyczeń wciska się czasem zupełnie na siłę, nie wiadomo w jakim celu. Tak czy inaczej problem nie dotyczy tylko języka polskiego. Szkoda, bo nasz język jest na tyle skomplikowany, że pozwala wyrazić naprawdę wiele rzeczy. Bardziej zrozumiałe jest, gdy jakieś pojęcie brzmi idiotycznie, kiedy jest przetłumaczone, mniej - kiedy to właśnie tłumaczenie jest idiotyczne, a mimo to usilnie się go używa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

jakie są najlepsze sklepy w UK cos jak caseking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena zą ta MSI niby spoko, z przesylka i przewalutowaniem moze sie zmiesci w 1700zł. Ale mamy tylko 2 lata gwary, w Polsce na karty MSI jest 3. Także pytanie czy warto, rok gwary to nie byle co :P

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty niestety tanieją bardzo wolno, trzeba raczej czekać na okazyjne promocje czy przeceny związane na przykład ze świętami różnego rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to po prostu zdrowe podejście.

 

Zapożyczenia językowe to efekt postępującej globalizacji i czasu, przez jaki j.ang utrzymuje się jako ten oficjalny, międzynarodowy. Raczej tego nie zatrzymamy, chociaż wiele zapożyczeń wciska się czasem zupełnie na siłę, nie wiadomo w jakim celu. Tak czy inaczej problem nie dotyczy tylko języka polskiego. Szkoda, bo nasz język jest na tyle skomplikowany, że pozwala wyrazić naprawdę wiele rzeczy. Bardziej zrozumiałe jest, gdy jakieś pojęcie brzmi idiotycznie, kiedy jest przetłumaczone, mniej - kiedy to właśnie tłumaczenie jest idiotyczne, a mimo to usilnie się go używa. ;)

Aby napewno obejzyj to od 1.23

Mój link

jest to smieszne a nie zdrowe podejscie i brzmi to naprawde smiesnie w moim odczuciu gdy angielski to rodowity jezyk.To napisze inaczej brzmi to tak Kali jesc Kali srac tak to brzmi.

Co innego jest zapozyczyc CPU,GPU a co innego

loding skriny,bagi,krasze

 

Zabawię się trochę w adwokata diabła, ale trudno, by ci z kanałów US/UK robili coś podobnego, skoro najczęściej znają tylko angielski, a wszystkie opisy techniczne są właśnie po angielsku. To przecież nikt nie będzie wplatał słów w innym języku, które musiałby sobie najpierw z angielskiego przetłumaczyć, co już samo z siebie jest zupełnie nielogiczne. Choć zgadzam się, że nadużywanie zapożyczeń jest u nas normą. Sam po prostu kisnę, gdy czytam coś w stylu "kustomizacja", ale nadal używam wielu angielskich skrótowców, jak CPU, GPU, czy PSU. I raczej się to nie zmieni.

widzisz ja o czym innym ty o czym innym przyklad wyzej

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to smieszne a nie zdrowe podejscie i brzmi to naprawde smiesnie w moim odczuciu gdy angielski to rodowity jezyk.To napisze inaczej brzmi to tak Kali jesc Kali srac tak to brzmi.

Co innego jest zapozyczyc CPU,GPU a co innego

loding skriny,bagi,krasze

Dałeś mi link do kanału, a nie filmu. :) Poza tym odnosiłem się do tego co pisał Blind.

 

Bug i crash to pojęcia używane powszechnie w żargonie informatycznym, a branża słynie z wielu technicznych anglojęzycznych słów/skrótów, które często celowo nie są nawet tłumaczone na inne języki, aby ułatwić komunikację międzynarodową. Mi właśnie chodzi o tego typu słowa i skróty - ich zwykle nie ma sensu tłumaczyć. Gorzej gdy wykorzystuje się zapożyczenia nie w technicznym języku, a w mowie codziennej, co już zaczyna pojawiać się nawet mediach, które uznają się za "poważne". Przykład? Słowo, którego nie cierpię - hejt. Nie dość, że wyrażenie często nadużywane w przypadku jakiejkolwiek krytyki, nawet tej słusznej, to jeszcze idiotyczne i nielogiczne, bo przecież mamy normalnie brzmiący, polski odpowiednik, którego właśnie użyłem. Jak czytam internetowe dyskusje, gdzie dwie strony kłócą się kto jest hejterem to mnie aż coś ściska. szczerbaty.gif

 

Loading screen rzeczywiście jest bez sensu.

 

Karty niestety tanieją bardzo wolno, trzeba raczej czekać na okazyjne promocje czy przeceny związane na przykład ze świętami różnego rodzaju.

Tendencja niestety utrzymuje się. Z serii na serię GPU drożeją.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie są najlepsze sklepy w UK cos jak caseking

Zobacz jeszcze scan.co.uk, ebuyer.com oraz cclonline.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz ja o czym innym ty o czym innym przyklad wyzej

 

Bug to akurat nic szczególnie złego, bo jest to raczej konkretny rodzaj błędu. Loading screen rzeczywiście jest bezsensowny, bo można go łatwo zastąpić ekranem ładowania.

 

Niemniej, mój post to głównie odpowiedź na Twoją obserwację, że na anglojęzycznych kanałach nie ma zapożyczeń. A nie ma zapożyczeń, bo ci twórcy nie znają żadnego innego języka, a cała dokumentacja techniczna i tak jest po angielsku, więc nie mają nawet jak tych zapożyczeń używać. Trudno tu w ogóle porównywać sytuację 1:1 z polskimi twórcami treści, którzy są bombardowani zapożyczeniami z angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz uzycie i taktowania kazdej z kart w trakcie testu (Rivatuner)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cienki ale dwa 2080Ti spokojnie zapchają te x8/x8 w benchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz uzycie i taktowania kazdej z kart w trakcie testu (Rivatuner)

Facet testuje 2x 2080ti w sli w fire strike 1080p wiec to botelneck jak cholera. Wieksze wyniki to jedynie na 7980XE procku gdzie tez ten procesor nie wykarmi tych kart w FHD.Testowanie tych kart w FHD to naprawde zbrodnia :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty to do 4k nawet overkill :E Jeden 2080Ti po OC ma grubo ponad 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...