Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej kingpina refresha nie będzie po za tym to unikat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tylko sie tak nie pchajcie na te kingpiny bo przestana robić wpisy w dziale benchmarki [ poza w porywach do 3-5 użytkowników KP :E ]

1KW biosy już widziałem a nawet 2KW :lol2: :lol2:

 

Kingpin dostępny w Casekingu za 2 tys euro: https://www.caseking...6-gcev-378.html

 

Kupilbym z miejsca gdyby nie to ze Nvidia pewnie wbije nam kolejny nóż w plecy 2080Ti-R który obleci podkręcone 2080Ti.

 

 

wr173Hm.png

 

szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

 

57 minut :E

 

i zacznij czytać PW

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Widzieliscie juz?

A śmiali się ze mnie że ściemniam jak mówiłem że mój Ventus wypadał lepiej niż w testach Polskich :P Ten to juz wgl wypada jeszcze lepiej ;)

 

Ventus z takimi wynikami jak na filmie to hit sprzedaży by był.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moj lighning chyba jest walnięty.. raz na jakiś czas podczas grania dosłownie na ułamek sekundy załącza się jeden wentylator na 100% (fan0) i zaraz wraca do normalnej prędkości - zdarza się to losowo od 2 dni..

 

Temperatury karty ok - sprawdzałem podczas tego skoku predkości jednego wentylatora tez nie ma wzrostu temperatury..zazwyczaj jeden stopień w górę..

 

Skasowałem wszystkie programy od msi, nawet wywaliłem afterburnera i wczoraj przytrafiło mi się to juz 2x, więc chyba coś nie tak jest z kontrolerem predkości wentylatorów

 

 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nigdy tego nie robi ale ja zawzse mam własną krzywą wentylatorów i trzymam 60-64*C na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie rpm masz przy tych temperaturach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Jak do mnie trafi zdam relacje.

 

Widzieliscie juz?

A śmiali się ze mnie że ściemniam jak mówiłem że mój Ventus wypadał lepiej niż w testach Polskich :P Ten to juz wgl wypada jeszcze lepiej ;)

 

Ventus z takimi wynikami jak na filmie to hit sprzedaży by był.

 

Mam nadzieje, że mój też taki będzie :E

 

Zastanawiałem się nad 1660ti, a po pojawieniu się promocji w xtreem wybrałem bez większego zastanowienia 2060 Ventusa bo był w relatywnie dobrej cenie (1460 z rabatami). Zaraz po zakupie obejrzałem test Liptona na YT :E

Edytowane przez gotrunks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystalem z promocji na XTREEM i zamowilem ZOTAC 2080 AMP :D Mam nadzieje ze sie trafi fajna sztuka, na IT Hardware dosc pochlebna recenzja tej karty jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystalem z promocji na XTREEM i zamowilem ZOTAC 2080 AMP :D Mam nadzieje ze sie trafi fajna sztuka, na IT Hardware dosc pochlebna recenzja tej karty jest.

Jak szukasz dobrej sztuki do podkręcania to od razu cię rozczaruje, że go nie podkręcisz. Nawet na 1V brakuje power limitu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak wiem :D Tak jak moja bieda 2070 z kiepskim PL nie mozna ale jakos sie kreci, kazda da sie podkrcic. Krecilem juz gorsze karty typu ASUS Turbo wiec nie rozumiem w czym znajdujesz problem skoro wszedzie kazdy podkreca, przelcialem troche recenzji i filmow w tym ta z ITHardware. ;) Do 2000Mhz na rdzeniu spokojnie kazda sztuka dobije.

 

Tez o ile pamietam zakupiles w XTREEM?? :hmm:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak wiem :D Tak jak moja bieda 2070 z kiepskim PL nie mozna ale jakos sie kreci. kazda da sie podkrcic, krecilem juz gorsze karty typu ASUS Turbo wiec nie rozumiem w czym znajdujesz problem skoro wszedzie kazdy podkreca, przelcialem troche recenzji i filmow w tym ta z ITHardware. ;) Do 2000Mhz na rdzeniu spokojnie kazda sztuka dobije.

No suwaczek możesz przesunąć i czasem zobaczysz to co na suwaczku. Ale przez dużą część czasu zegary spadają dużo poniżej tego przez power limit. Ta karta jest najlepsza do undervoltingu. Moja robi te 2000 (1995 bo Nvidia) przy 1V i wtedy power limit jest na styk, czasem karta trochę zrzuci, ale zwykle to jest maks o 2 progi. Przy normalnym napięciu masz rollercoster w grach biorących więcej prądu.

 

Tak, kupiłem w xtreem.

Edytowane przez Mackay22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie te 2000Mhz jest wporzadku i bede zadowolony, wiecej to juz uwazam za fanaberie i nie zrobi mi to roznicy czy bede mial 50Mhz wiecej, ost zaczalem przykladac uwage do poboru pradu i potwory biorace po 300W dla 50mhz wiecej nmnie nie interesuja juz. Moja Obecna 2070 potrafi na chwile zrzucic do 1960Mhz a srednio lata 1995 i ciut pow w zaleznosci od gry.

 

Jakie tempy notujesz?? Bo czytam ze dosc chlodna karta.

 

Bałem sie tam kupic no ale sie przelamalem, za ta cene na promce to nie znajde nic lepszego a w dodatku 5lat gwary a w kwocie 2700zl to chodza juz 2070 te lepsze wersje wiec wybor byl oczywisty.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te 2000Mhz jest wporzadku i bede zadowolony, wiecej to juz uwazam za fanaberie i nie zrobi mi to roznicy czy bede mial 50Mhz wiecej, ost zaczalem przykladac uwage do poboru pradu i potwory biorace po 300W dla 50mhz wiecej nmnie nie interesuja juz. Moja Obecna 2070 potrafi na chwile zrzucic do 1960Mhz a srednio lata 1995 i ciut pow w zaleznosci od gry.

 

Jakie tempy notujesz?? Bo czytam ze dosc chlodna karta.

Generalnie też tak myślę, więc mi to nie przeszkadza, moja sztuka też nie jest chyba jakaś super (+75 tylko, na ithardware mieli +100), więc przy tym 1V do którego karta i tak sama często zrzuca da się mieć nawet ciut więcej. U mnie maks 69 stopni przy pełnym korzystaniu z power limitu na trochę obniżonej krzywej wentylatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179
Napisano (edytowane)

ost zaczalem przykladac uwage do poboru pradu i potwory biorace po 300W dla 50mhz wiecej nmnie nie interesuja juz.

Co cie tak zainteresował pobór prądu dbasz o srodowisko no i co z ciebie za entuzjasta jak nie interesują cie najlepsze karty ;)

z tą kobietą to faktycznie tak jest :thumbup:

Edytowane przez mariusz179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lubie twoje humorzaste komentarze, obecnie moja 2070 jest dla mnie najlepsza wiec kwesta patrzenia zalezy od punktu siedzenia. To jak z kobietam, twoja kobieta zawsze bedzie dla ciebie najlepsza pomimo wad :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko 1660 ma dobra cene bo 1660 Ti i 2060 to tak sredniooo z cenami za przecietne wersje Gigabyte

 

RTX 2060 ten gigus za 1715 a MSI Gaming Z za 1779 (x-kom). Zdecydowanie wolalbym te 6 dych dolozyc bez zastanowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://youtu.be/LiLVZje9_nE

 

No to KP odsyłamy spowrotem.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdybyście mieli wybierać to co lepsze(ceny te same):

1. Gigabyte GTX 2070 Gaming - nówka

2. Gigabyte 1080Ti Aorus - używka z prawie 2 letnią gwarancją.

 

Bo już serio wymiękam od oglądania testów, recenzji i opinii. Nie zależy mi na nowych fajerwerkach od Nvidii typu RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj pare tygodni, jak to sa refreshe Turingów to ceny 2070/2080/Ti polecą kompletnie na łeb na szyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj pare tygodni, jak to sa refreshe Turingów to ceny 2070/2080/Ti polecą kompletnie na łeb na szyje.

 

Jak na razie to tylko plotki.. z resztą nawet jak wyjdzie coś odswiezonego to ile to będzie miało wiecej wydajności 3-5%? Z tym spadkiem łeb na szyję "starych" rtxow raczej lekka przesada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadna ;) Szczególnie że refreshe raczej nie beda (o wiele) drozsze z Navi za rogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta, bo Navi jest konkurencją dla RTX 2080 (Ti) 8:E Jak odświeżone Turingi będą szybsze, to będą też droższe (przynajmniej te poza zasięgiem AMD) i niczego innego po NV się spodziewać raczej nie można.

Edytowane przez tomcug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie z kartami od amd ale z tego co czytalem to w tym roku maja wyjsc dwie karty, które mają się bić z 2060/70, a high to nadal Radek 7.. i tal właściwie zastanawia mnie po co nvidia ma wydawać jakieś refreshe skoro amd nadal ssie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo ogarneli proces po masowej wysypce pierwszych batchy 2080Ti, teraz z lepszym uzyskiem wypluja wymaksowanego Turinga zeby ludki kupowal a w razie premiery duzej Navi, Nv dalej byla na topie? Przygotowują się z góry?

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...