Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

modry95

Dziwny problem z padem.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Powiem wam, że od 7 roku życia miałem zawsze jakąś konsole która w tamtej chwili była najnowsza na rynku. Po erze PS2 zdecydowałem się na zmianę "barw" na tę zieloną kupując Xbox'a 360. Pamiętam, że nie żałowałem w żaden sposób tego wyboru, więc idąc rozumowaniem, iż 360 był naprawdę zacną konsolą postanowiłem wejść w kolejną erę z Xboxem One. Obecnie siedzę zdenerwowany przy biurku i staram się zaczerpnąć skądś pomoc na moje bóle związane z wydaniem pieniędzy na konsole z którą systematycznie co pewien czas mam problem. Przechodząc do sedna sprawy, mam problem z padem, gdyż w przeciągu 4 miesięcy chyba będę zmuszony wysłać im po raz drugi kontrolera na zamianę. Wcześniej chciałbym zapytać was bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, że mój już drugi pad psuję się w ten sam sposób w przeciągu nawet nie pół roku.

 

Mianowicie w moim padzie z jakimś czasem przestaję działać przycisk "X"(niebieski). Wygląda to w taki sposób, że na początku działa przy pojedynczym naciśnięciu lecz nie trzyma akcji czyli np. podczas gry w Fifę nie jestem w stanie oddać mocnego strzału lub zrobić mocnego dośrodkowania. Wczoraj wieczorem próbując rozwiązać ten problem zauważyłem, że oprócz "X" nie działa również RB,Y i przycisk startu. Dodam, że przeprowadziłem się do innego mieszkania i pierwszy problem jaki napotkałem to to, że nie mogłem połączyć się padem bez przewodowo z konsolą, czyli użytkuję teraz pada poprzez kabel usb. Czy ktoś z was też miał taki problem?

Dodam, że oczywiście zrobiłem wszystkie aktualizacje te dotyczące kontrolera jak i samej konsoli. Robiłem resety cuda na kiju lecz nic nie pomaga. Wyczytałem, że problem może leżeć w tym, że np. modem internetowy może zakłócać pracę pada lub inne urządzenia elektryczne. Dajcie znać bo dostaje białej gorączki.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pad pod USB działa normalnie? Tzn działają wszystkie przyciski? Jeśli też nie, to niema mowy o żadnych 'zakłóceniach' tylko o uszkodzonym padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pad pod USB działa normalnie? Tzn działają wszystkie przyciski? Jeśli też nie, to niema mowy o żadnych 'zakłóceniach' tylko o uszkodzonym padzie.

Cały czas jest na kablu USB bo tak jak napisałem nie mogę połączyć się z konsolą bezprzewodowo :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...