Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

brzezinek7777

edycja tekstu w pliku pdf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w sprawie pomocy w edycji tekstu w pliku pdf. Trzeba mi zmienić trzy znaki. Jeśli ktoś ma odpowiedni program to dla niego 5 minut pracy. Ja niestety nie mam komputera a na telefonie nie da się tego zrobić . Adobe Acrobat Professional na tym programie najlepiej

 

Zapłacę za pomoc. Proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisze w sprawie pomocy w edycji tekstu w pliku pdf.  Trzeba mi zmienić trzy znaki.  Jeśli ktoś ma odpowiedni program to dla niego 5 minut pracy.  Ja niestety nie mam komputera a na telefonie nie da się tego zrobić . Adobe Acrobat Professional na tym programie najlepiej

 

Zapłacę za pomoc.  Proszę o kontakt

 

 

Plik da się edytować tylko jeśli posiada odrębną warstwę tekstową. Niestety popularne konwertery najczęściej wypluwają z siebie płaskie pliki pdf, bo takie mają mniejszy rozmiar i szybciej się wczytują (prostsza struktura dokumentu). Niestety nie wiem jak to jest z oprogramowaniem biurowym, bo rzadko z tego typu funkcji w Office korzystam.

 

Jeśli twój PDF jest plikiem wielowarstwowym, to podrzuć go gdzieś. Jeśli to tylko kwestia trzech znaków mogę ci pomóc. Nie trzeba płacić.

 

Chociaż dobrze byłoby napisać skąd masz ten plik, tzn. jaki program go wypluł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to napisz na email to wyślę Ci plik i powiem co i jak. Dokładnie trzeba mi datę zmienić w pliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżam temat.

 

Bardzo żalezy mi na czasie. Zapłacę jak jest ktoś mi stanie to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie, po zapoznaniu się z treścią dokumentów odmawiam brania udziału w jakimkolwiek modyfikowaniu jego treści

 

Myślałem że ktoś ci zrobił CV w pedefie, ale wpisał złą datę, albo coś takiego. Czyli chcesz poprawić sobie jakiś prywatny plik. Ale to co mi przysłałeś wprawiło mnie w osłupienie…

Facet, podrabianie dokumentów bankowych to przestępstwo z którym nie chcę mieć nic wspólnego!

art. 270 kk

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.

§ 2a. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

Nie wiem dlaczego to robisz i nie chcę nawet wiedzieć.

 

A tak poza tym radziłbym Panie Tomaszu z M.34, nie wysyłać nikomu w internecie żadnych dokumentów zawierających Pana dane osobowe, szczególnie tak kompletne jak na tym wyciągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za odpowiedź.

 

Obędzie się bez edycji. Poprostu nie mogę pobrać z konta pełnego wpisu za miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...