Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pontoneiros

[KUPIE] Zasilacz 600W i wiecej

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś wartego uwagi do max 400PLN. Najmniej 600W bo nie uciągną podzespoły. W tej cenie to nie wyobrażam sobie certyfiaktu gold, niższych nie biorę pod uwagę, chyba że naprawdę za wyjątkowo niską cenę. Oferty na PW. Zakup najlepiej przez alledrogo, dopłacę za prowizje oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kupowałeś, że polecasz?

Ja kupiłem i odsyłam.

Dostajesz versję oem (bez niczego, no może czasem sata zasilający dorzucą)

Do tego w gratisie, całość poobdzierana, kratka wgnieciona lub zazwyczaj rozerwana.

Radzę dopłacić te 20-40 zł i mieć cacy sprzęt.

Od mojego waliło tydzień fajami jak stał na szafce (trafił na kilka dni na balkon) - masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rm750x

 

full box

niestety nie mam org dowodu zakupu (do gw musi byc niestety, ale jakby co moze byc nawet od innego egzemplarza bo i tak gw jest po SN)

 

 

380zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś, że polecasz?

Ja kupiłem i odsyłam.

Dostajesz versję oem (bez niczego, no może czasem sata zasilający dorzucą)

Do tego w gratisie, całość poobdzierana, kratka wgnieciona lub zazwyczaj rozerwana.

Radzę dopłacić te 20-40 zł i mieć cacy sprzęt.

Od mojego waliło tydzień fajami jak stał na szafce (trafił na kilka dni na balkon) - masakra.

 

mam podobny i polecam. obudowa co prawda trochę poobijana, ale technicznie zasilacz jak bez zarzutu. górną kratkę łatwo wygiąć, bo jest wykonana jak cała obudowa z aluminium (niegdyś stosowali chromowane ze stali) - ale to nie problem, wszelkie nierówności można w 5sek wyprostować śrubokrętem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny i polecam. obudowa co prawda trochę poobijana, ale technicznie zasilacz jak bez zarzutu. górną kratkę łatwo wygiąć, bo jest wykonana jak cała obudowa z aluminium (niegdyś stosowali chromowane ze stali) - ale to nie problem, wszelkie nierówności można w 5sek wyprostować śrubokrętem

Jeżeli nie jest rozerwana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny i polecam. obudowa co prawda trochę poobijana, ale technicznie zasilacz jak bez zarzutu. górną kratkę łatwo wygiąć, bo jest wykonana jak cała obudowa z aluminium (niegdyś stosowali chromowane ze stali) - ale to nie problem, wszelkie nierówności można w 5sek wyprostować śrubokrętem

 

Ten CM jest z amelinium cały? Wtf, w sensie cała kasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak spód, ale górna obudowa jest amelinium (albo czegoś podobnego). całość jest sztywna, jedynie górny grill dość łatwo można wygiąć. starsze delty, fortrony, itp miały znacznie solidniejsze obudowy, ale fakt faktem ich wnętrzności były bardziej rozbudowane i masywniejsze (zwłaszcza te z byczymi dławikami pfc), więc obudowa żeby to utrzymać też musiała być mocna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...