Skocz do zawartości
maslak

Wiedźmin - serial

Rekomendowane odpowiedzi

Już tyle razy przejechałem się na krytykach i recenzentach, że sam ocenię. Ale faktycznie, zachwalają przede wszystkim pojedynki i to jak Cavill wywija tym mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam ogólnie zlewam na krytyków, ale zawsze jestem zadowolony/pozytywnie nastawiony jeśli oczekuje udanej produkcji. Bo wiadomo lepsze to niż krytyka od krytyka hehe :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze opinie są bardzo pozytywne... Już niektórzy oglądali 5 odcinków, które zostały udostępnione.. chwalą aktorstwo ...

Maja narzekać żeby następnym razem nie dostać serialu do recenzji? Nie mowie że będzie złe, tylko zwracam uwagę ze te oceny na razie są gówno warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Maja narzekać żeby następnym razem nie dostać serialu do recenzji?

 

Przecież często też narzekają i krytykują. To nie jest tak że ciągle piszą pozytywnie o produkcji. Czego dowodem był np ostatni Terminator. Już krytycy co oglądali wcześniej narzekali i wyszło jak wyszło.

 

A co byś chciał usłyszeć od krytyków? Negatywne opinie? Lepiej zawsze usłyszeć pozytywy -- może się okaże inaczej ale lepsze to niż krytyka.

 

Jedynie co mnie wkurza to już pisanie głupot.. Wiedzmin na miarę Gry i Tron.. I tak dalej. Jeszcze serialu nie ma już po paru opiniach od krytyków piszą takie bzdury..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał usłyszeć od krytyków? Negatywne opinie? Lepiej zawsze usłyszeć pozytywy -- może się okaże inaczej ale lepsze to niż krytyka.

Co Ty tu za mentalną gimnastykę uprawiasz? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Było trochę inaczej

 

Nie spotkałem sie z takimi wypowiedziami.. Może dlatego ze nie czytam wszystkich stron. Z moich sprawdzonych źródeł krytykowano Terminatora .. I sprawdziło się. Po premierze od razu pojawiły się słabe oceny w recenzjach. Dlatego twoje źródła nie są wiarygodne.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy też kolejną część obsady dubbingowej - Wojciech Mann jako Płotka i Maciej Musiał jako Maciej Musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem jak oglądać teraz :kwasny:

 

Normalnie, w swoim języku. Jak ludzie w cywilizowanych krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Żaden dubbing.. Tylko napisy albo lektor. Dubbing zepsuje klimat jak zwykle to bywa w filmach..

 

Mogę zdradzić tyle, że mój kolega już obejrzał 5 odcinków - pisze recenzje ale obowiazuje jeszcze embargo. Jest bardzo zadowolony z serialu. Nie spodziewał sie, że aktor grający Geralta spisze się tak dobrze w roli pogromcy potworów - zachwala jego ruchy podczas walki, charyzme i czuc od razu ze aktor naprawdę wczuł się w ten postać z całego serca. Podoba sie mu klimat taki mroczny zbliżony do Gry o Tron. Też pozytywnie odebrał postacie jak Yen czy Ciri .. I jeszcze powiedział, że nie jest to ten sam wiesiek co growa odsłona. i ztym może być problem bo wiadomo wielu fanów pewnie będzie porównywalo do gry - a nie powinno się. No ale my forumowicze o tym wiedzieliśmy :)..

 

Aha oglądał angielską wersje bo nie było innych. WIęc nie wie jak będzie prezentował sie dubbing.. Wiecej i dokładniej juz nie mógł nawet mi zdradzić. Ale mówi ze jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja dzieje się w średniowiecznej Polsce, więc dubbing jest wskazany. Ma być turbosłowiańsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam ogladam z lektorem lub napisami. To nie gra wideo.. Jak mam oglądać Henry Cavill`a, gdy ktoś podkłada mu głos.. Bleee obrzydlistwo :D. To nie jest jakis film familijny..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od jakości dubbingu, ale przy dobrym pewnie polska wersja będzie pasować do klimatu. Jeśli będzie kiepski to wolę napisy od lektora.

Edytowane przez AUTO6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Lektor jest spoko bo są już próbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Żebrowski nie pasuje, nie pasuje do Cavila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zaden polski aktor nie będzie pasował do obcokrajowego aktora.. Nie ma szans. i przez to psuje cały urok.

 

Lepiej już zrobic wersje komiczną.. Zatrudnić Jerzego Stuhra i niech on podkłada głos - bynajmniej będzie ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już zrobic wersje komiczną.. Zatrudnić Jerzego Stuhra i niech on podkłada głos - bynajmniej będzie ubaw.

Bynajmniej.

 

Plus taki, że pozageraltowa obsada to kompletne nołnejmy, a nawet Cavill nie jest aktorem, któremu łatwo jest powiązać głos z ryłem. Wpierw na ruszt pójdzie dubbing, głos Żebrowskiego jest piękny i chcę mieć z nim dzieci.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bynajmniej.

 

Plus taki, że pozageraltowa obsada to kompletne nołnejmy, a nawet Cavill nie jest aktorem, któremu łatwo jest powiązać głos z ryłem. Wpierw na ruszt pójdzie dubbing, głos Żebrowskiego jest piękny i chcę mieć z nim dzieci.

 

Tu nie chodzi o nołnejmy i mało znanych aktorów. Wystarczy obejrzeć sobie jakiekolwiek filmy gdzie podkładany jest dubbing. Nigdy głos nie pasuje do kwestii wypowiadanych przez aktora. W filmach familijnych można to jeszcze wybaczyć ale nie w takich poważnych produkcjach. W grach od CDP to było zupełnie inna bajka - tam dubbing pasował bo wiadomo był pod niego tworzony. To tak jakbyś po prostu oglądał polskie dzieło. Natomiast w Netflixowej wersji kompletnie to nie pasuje.

 

Teraz sobie wyobraź Śpiew Jaskiera w wersji z dubbingiem. To będzie katastrofa. I ciekawy jestem jak to rozwiążą. A dzisiaj są już próbki śpiewu Jaskiera z serialu i musze przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Aktor Joey Batey pasuje jak ulał .. teraz tylko czy będzie pasował wizualnie. Ale jestem dobrej myśli.

 

Nawet nie tknę wersji z dubbingiem. Chyba, żeby sobie poprawic humor to po obejrzeniu serialu włącze by sie pośmiać. Nawet na Fejsbuku czy twitterze sporo jest komentarzy negatywnych odnośnie dubbingu - nie ma sie co dziwić. Sorry ale to nie tędy droga. Całe szczęście jest możliwość włączenia lektora lub napisów. Ja chyba wybiore lektora bo wtedy skupie sie na samej akcji.. No chyba, że lektor będzie dziwaczny .. a niestety czasami na netflixie trafia się film ze źle dobranym lektorem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. I tak będę oglądał z dubbingiem. Bynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Lepiej już poczekać na wersję japońską, bynajmniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam japońskiego.

 

PS Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
fanowska wersja Wiedźmina już jest. Obejrzałem z 15min. W sumie nie takie złe jak na fanowskie dzieło. Momentami strasznie wieje nudą ale ogólnie wygląda ciekawie. AKtor Mariusz Drężek nawet dobrze gra Lamberta.. Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej ... gra aktorów, muzyka, scenografia ok, choreografia walk bez ładu i składu, oświetlenie a raczej jego brak czy latająca kamera, udźwiękowienie też pozostawia wiele do życzenia 

Edytowane przez raven18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Spodziewałem się czegoś więcej ... gra aktorów, muzyka, scenografia ok, choreografia walk bez ładu i składu, oświetlenie a raczej jego brak czy latająca kamera, udźwiękowienie też pozostawia wiele do życzenia 

 

Jak na fanowski film nawet spoko.. taki średniak. Zagorzali fani uniwersum będą pewnie lepiej oceniać. Dla mnie najwiekszym plusem jest aktor grający Lamberta. Naprawdę spoko się sprawdza.

 

No ale pisanie w necie, że fanowski film będzie lepszy od netflixowego albo czy ma szanse rywalizować? To strasznie idiotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rdr 2 nie jest dobrą grą do sprawdzania stabilnośći oc .
    • Cześć, Aktualnie posiadam Optix MAG272C MSI. Niby ma naprawdę dosyć dobre ustawienia jak 165HZ, 1ms, HDR, natomiast bardzo męczą mi się przy nim oczy. Nie mogę wytrzymywać w pracy jako programista. Ekran jest tak jakby trochę nie wyraźny dla mnie, jakby cień. Naprawdę tragedia. Zależy mi głównie na tym, żeby oczy męczyły mi się jak najmniej, aby obraz był po prostu jakościowy do pracy biurowej/dla programisty. Opcjonalną cechą jest kompatybilność z Macbookiem (na razie mam zwykłego paviliona na linuxie). Na razie znalazłem takie, które mogłyby się sprawdzić. Inne cechy: 1444p minimum, 27 cali, prosty nie zakrzywiony, w moim przypadku odbieram zakrzywienie jako dużo gorszą jakość i droższą opcje. Nie wiem czy lepiej patrzeć w 32 cale czy w 27, żeby wzrok się mnie męczył.   https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html#Specyfikacja https://iiyama-sklep.pl/1149-monitory-gamingowe-g-master-red-eagle-monitor-iiyama-g-master-red-eagle-gcb3480wqsu-b1-34-zagiete-va-led-180hz-04ms-2xhdmi-2xdisplayport-hub-usb-freesync--4948570122257.html INNE: https://www.x-kom.pl/p/1168419-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr93u-b.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 1. https://www.amazon.com/ASUS-1080P-Gaming-Monitor-VG246H/dp/B071KHHDNK?linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=ea51b393324ca79167d5322a38606c89&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl&th=1 2. Dell SE3223Q -https://www.amazon.com/Dell-SE3223Q-31-5-inch-Monitor-Gray/dp/B0B2GRMGFL?&linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=09491e0d74e512c4fa21d9984e748fb4&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl  
    • Thermalright Peerless Assassin za 184zł z amazona, ciężko znaleźć coś lepszego "taniego"
    • Jest pełno info, że GTA V nie lubi szybkich maszyn, w tym też dużo filmików na yt "jak sobie z tym poradzić". Niestety, większość filmików dotyczy sytuacji, gdy stuttery pojawiają się regularnie w odstępach kilkusekundowych, a u mnie sytuacja wygląda tak, że gra zacina się raz na kilka/kilkanaście minut na około 1-3 s, co mocno wkurza. Tym bardziej, że na serwerach RP zwykle przy tym stutterze po prostu gra wywala się. I: tak, stuttery są zarówno w online, jak i offline.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...