Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer / PES 2018

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taki sam na wszystkich platformach ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę jak nie zobaczę, konami od lat posuwa PC, teraz poszła gada że tak samo a potem się okaże że tak samo to jest to i to a reszta jest ze starego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Evowebie pisza ze NEXT GEN PC.

 

Info steam:

 

PES 2018 should not suck on PC this year

 

"On the pretty-pretty side, changes include improved animation, better lighting, and player models whose kit should now actually fit. Given the state of our PES 2017, 2018 looks like a big step up.

 

As for the actual ballkicking, Konami say in PES 2018 it’s “finely tuned and refined to recreate the authenticity of the beautiful game, including a more realistic game speed.” The blurb highlights these features:

 

“Strategic Dribbling gives the user significantly more control in possession, with the addition of contextual shielding to protect the ball, as well as simple stick controls triggering realistic, subtle movements to wrong foot defenders.

 

“Real Touch+ adds a new dimension to ball control, with full body touch allowing various parts of the body to control the ball based on the unpredictability of the ball movement.

 

“Set pieces have been reworked with a new Free Kick and Penalty Kick system, alongside the option to choose the new one player kick off.”

 

 

It will also introduce online co-op for 2v2 and 3v3.

 

 

PES 2018 is coming via Steam on September 13th, priced at £54.99/59,99€/$59.99. That seems an ungenerous UK price but hey, who knows what the pound will be worth come September? Little bit of politics there, ladies and gentlemen.

 

@Adam_Bhatti

[1/6] first fave is PC version will be next generation - in fact the best version of #PES2018. Thanks for waiting!

 

 

Cena jest next genowa...

 

 

POTWIERDZONE!

 

Rounding off the Super 7, a PC version that meets the high quality of its PS4 counterpart.  #PES2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli to i tak meh :poke: kupilem pes2017 na ps4 i juz od dawna w to nie gram . sam gameplay jest ok , ale cala reszta posysa mocno . w tym roku wracam do fify ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku właśnie mam zamiar przejść na Pesa, fifa już mnie tak mdli że dramat. W 17 nie 2017 nie grałem bo konsoli używać mi się nie chciało a 2018 na Pc biere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja PC na pewno trafi do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie biorę na premierę, bo cenę podnieśli, a do tego nie chcę tyle wydawać, moje ostatnie styczności z PES to 6, a maks 10.

Stanieje to się weźmie, Fify nie wezmę, 17 jeszcze styknie, a nie zamierzam grać online, bo zbyt rzadko odpalam, a online grać trzeba non stop.

Będzie to o czym piszą na PC, to za 100zł biorę. Dawno nie grałem Master League. Kiedyś to się pykało, a Haruna Babangida był pierwszy do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2017 grafika kiepska, ale gra sie baaardzo przyjemnie. Naprawde na padach na 2ch graczy jest rewelacyjnie. Konieczna pozycja w bibliotece steam.? Napewno z czasem i wersje 2018 przytule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesa skreśliły schematy pod bramką. Powtarzające się rozwiązania, strzały. Fifa ma poprostu niepowtarzalność pod bramką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesa skreśliły schematy pod bramką. Powtarzające się rozwiązania, strzały. Fifa ma poprostu niepowtarzalność pod bramką

Ale i duży random, który często zahacza o przełączanie zawodników, klinowanie się obrońców, handicapy itd.

 

Osobiście czekam aż obie gry wyraźnie stanieją, jakoś od Fify15 trudno mi się znów tak wstrzelić aby stracić kilkaset godzin na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to nie jest jakis belkot PRowy czy inny syf i wersja na PC=wersja z konsol ps4/X0 to moze jako fan fify kupie w tym roku i pesa :) kurde fajnie by bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesa skreśliły schematy pod bramką. Powtarzające się rozwiązania, strzały. Fifa ma poprostu niepowtarzalność pod bramką

:hmm: Coś nowego, jeszcze niedawno Fifa była miażdżona za skrypty i schematy ;)

 

"Wyleczyłem się" z kopanek ale jakby jakimś cudem w tym roku coś z tego Pesa wyszło to kto wie... ale wątpię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga, wczoraj wyszedl PES na smartphona i gra sie calkiem fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem obu tytułów. Interesuje mnie to czy poprawili prezentacje w Pesie, schematy, strzaly... o licencje sie nie martwie- sa patche. Chcialbym zeby w fife skoro maja licencje na LaLige zrobili w koncu pelnoprawna otoczke i prezentacje jak w Premierleague... Licze ze w Fifie przeskok bedzie znaczny, od 15tki jest niewielki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, widać emocje i ogolna poprawe mimiki. Jutro trailer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu będzie wiadomo kto partoli grę w ko-opie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczone z evo web :)

Mój link

 

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Online Beta, Available on
PlayStation®4
and
Xbox One
™ in July !

This application is exclusively for [PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Online Beta].

 

Duration

8:00 20/7/2017 to 4:00 31/7/2017(UTC)*

*We will announce changes in date/time if they are made.

 

Modes included:

Quickmatch

Online CO-OP

 

Please check our official website for survey forms.

Comment to receive in-game items!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta we rsja PC to jest pewne, ze pc =ps4=xbox one ?

 

Bo czytam na necie jakies enigmatyczne opowiesci o tym, ze wersja PC ma byc na rownym potencjale co PS4 ale jest to jakims pseudo biurowym jezykiem opisywane jakby chcieli potem powiedziec "nie mowilismy, ze to te same gry ".

 

Co op z trailera mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...