Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer / PES 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć naprawił u ludzi problemy z błędem dotyczącym vramu ;)

Tyle gdzieś tam zerknąłem na forum steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny patch na dniach, bo co jak co ale ten problem to oni chyba powinni wyeliminować skoro ktoś spełnia wymagania a gra mu nie odpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie od tej gry odejsc, gram mecz za meczem w sezonach, jak za starych dobrych czasow. Gra manual vs asysta nie jest frustrujaca. Znowu liczy sie skill. Nie denerwuje sie kiedy przegram na gre, na przeciwnika tylko wiem ze przegralem bo nie zrobilem czegos lepiej, a moglem. Swietna gra. Zero lagow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to panowie aby zrobic sobie klan z forumowych graczy i pykac mecze 3v3 ? jest taka mozliwosc z tego co widzialem w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem pesa bo tylu pozytywnych recenzjach od użytkowników dałem szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, gram w tego PES-a, bawię się ustawieniami, żeby znaleźć złoty środek (10 lat przerwy od serii) i choć gameplay jest świetny, przez co trudno mi się oderwać od zwykłych meczów z AI, to dziś wkurzyły mnie dwie rzeczy:

 

1. Przełączyłem strzały na "Advance" (wyłączając też od razu ten głupkowaty celownik, który się pojawia w bramce po odpaleniu animacji strzału). I muszę przyznać, że oddanie strzału po ziemi w ferworze walki, to naprawdę wybitnie nieintuicyjna rzecz. Ja wiem, że to jest gra z Azji, ale ten element jest dosłownie rozwiązany po Chińsku (a myślałem, że Konami to Japończycy...).

 

Powiedzcie mi, jak ktoś może wpaść na pomysł, aby w trakcie biegu na bramkę przeciwnika, dajmy na to, w prawą stronę, strzał po ziemi oddawało się w taki sposób, że w trakcie napełniania paska kompletnie zmieniamy kierunek w drugą stronę? W tym przypadku w lewo, a co gorsza np. w lewo-dół albo w lewo-górę chcąc uderzyć po którymś rogu. Dla mnie to jest jakaś abstrakcja :P

 

Swoją drogą, dobrze kojarzę, że mając analogicznie ustawione strzały na "Basic", aby puścić potężnego 'szczura' po napełnieniu paska strzału, należy wcisnąć podanie na dobieg? Pytam o to, bo gdzieś chyba mignęła mi taka właśnie informacja, ale za Chiny nie byłem w stanie oddać takiego mocnego uderzenia po ziemi w ten sposób, kiedy grałem na domyślnych ustawieniach.

 

2. Druga rzecz, która jest dla mnie wyjątkowo dziwna to opcja "Advanced" w przypadku podań na dobieg. Zmieniłem ten setting, bo chciałem, żeby było trudniej - zwłaszcza że w przypadku opcji "Basic" piłki zagrane po ziemi oraz górą w ten sposób są po prostu zbyt dokładne i otwierają zbyt wiele groźnych akcji, więc totalnie psuje to frajdę z gry, bo PES pachnie przez to jakimś prostackim arkejdem.

 

No ale cholera, nie jestem w stanie grać na zaawansowanych ustawieniach w kontekście podań na dobieg, bo mam wrażenie, że i tak gra losowo stwierdza do kogo akurat chcę podać, ignorując to jak długo trzymam przycisk. Np. ledwo muskam guzik na padzie od podania na dobieg, a piłka leci mi po ziemi na 20 m zamiast do drugiego pomocnika środkowego, to do skrzydłowego; innym razem robię delikatną podcinkę górą, grając z klepki w trójkącie, a oddający futbolówkę wykopuje mi tą nieszczęsną piłkę górą na 30 m dalej poza boisko...

 

Mam wrażenie, że to jest totalnie losowe i zamiast szkolić się w tym trybie, wróciłem po 2-3 meczach do podstawowych ustawień, bo nie miałem niestety żadnej frajdy z takiego grania, czując że to nie mój błąd wpływa zbyt często na takie numery, tylko akurat teraz gra stwierdziła, że ma mi to podanie ma nie wyjść i kropka. A nie muszę mówić, jak frustrujące jest to w momencie gdy idziemy z kontratakiem 2 vs. 2 czy 2 vs. 1 :cry:

 

No chyba że podania na dobieg są jednak jakoś skorelowane ze zwykłymi podaniami. A te mam ustawione na podstawowej asyście ("Level 1"), bo jestem zbyt zielony w PES-ie po tylu latach, żeby sobie rzucać kłody pod nogi i wchodzić w full manual. Tylko że... no właśnie - wciąż mam tutaj ustawioną asystę, a nie w pełni ręczny setting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tu nie ma ligi niemieckiej? I czy będzie jakiś patch na stadiony? Nawet Real Madryt nie ma stadionu przecież to jest śmieszne.Jak chciałbym sprzedać pesa to swojego meila też stracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, wgraj odpowiedni patch ze strony evo-web ;)

Ponoć odkryli też sposób na składy z bramkarzami x20, trzeba wczytać ustawienia domyślne taktyki czy coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Jak sprzedaje konto steam to da się zrobić jakoś żeby nie stracić swojego meila ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ciebie Raul bo dużo grasz więc szansa że rzetelnie odpowiesz.

Myślę żeby w tym roku Pesa kupić, ale czy naprawdę warto? Interesuje mnie jak chodzą serwery, szybkość rozgrywki, czy na PC bez trudu znajduje Ci przeciwników, czy mógłbyś ogólnie napisać coś o gameplayu ( wady, zalety )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ciebie Raul bo dużo grasz więc szansa że rzetelnie odpowiesz.

Myślę żeby w tym roku Pesa kupić, ale czy naprawdę warto? Interesuje mnie jak chodzą serwery, szybkość rozgrywki, czy na PC bez trudu znajduje Ci przeciwników, czy mógłbyś ogólnie napisać coś o gameplayu ( wady, zalety )?

 

Online nie ma tle ludzi co w Fifie, niestety tutaj też można czasem dłużej czekać, ale u mnie zazwyczaj do 3min maks, choć zdarzyły się wypadki 5min, ale to Challenge Cup, gdzie mało kto gra.

Lagów nie mam, chyba z 2 razy zdarzyło mi się przyciąć ale nie było to jakieś dokuczliwe, nie trafiam na lagerów, nie było wielkich problemów, Fifa bazuje na p2p, PES ma serwery i działa to trochu inaczej, jest Lobby do grania towarzysko itd. Raul zapewne powie więcej.

 

Tutaj masz też liczby dotyczące 17. PES musi wiele zmienić by chociaż z 20-30% graczy zabrać.

 

 

 

Atu mamy liczby PES18

 

http://steamspy.com/app/592580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zastanawiać, polecam w 100 %. Online jest totalnie bez lagów, gra się z czystą przyjemnoscią. Ostatnio tak mi się grało w PES 6. Tutaj znowu liczą się umiejętnosci. Usmiech pojawia się na twarzy kiedy grasz z kims on próbuje grać na pałę a ty inteligentnymi podaniami tonujesz tempo gry, wybijasz go z rytmu, chłop się gubi bo nie umie grać inaczej a ty przejmujesz inicjatywe. Tempo jest idealnie wyważone, gameplay wymagający. Wygrywam bądź przegrywam jedną bramką, wyniki 1:0, 1:2, raz padło 3:0 i 3:1. Gra online daje dużo frajdy i jest cholernie "rewarding". Jest niesamowita satysfakcja kiedy wygrasz mecz, pamiętam wszystkie gole, aż chce się zmieniać taktyki, dostosowując je do przeciwnika i przebiegu meczu. Czasami jak zayebiesz w obronie to zawsze mozesz liczyc na GK. Gram tylko sezony zwykle czekam około 5 min na mecz. Awansowałem do ligi wyżej nie pamiętam czy to 12 czy 13 rozegrałem około 15 meczy online. Gram na manual. Dobrze się gra nawet vs asysty. Manual vs Manual wtedy dopiero jest pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się dobrze, ale nadal nie ogarniam, na jakiej zasadzie dobiera w ogóle przeciwników w myClub. Mam kilku średnich zawodników, dwie gwiazdy (obrońcę i bramkarza xD) i kilku słabych. A muszę rywalizować z zespołami, w których często jest Ronaldo, Neymar, Modric, De Gea, czy nawet Maradona. Jaki by ten FUT z Fify nie był to jednak myClub przy nim ssie właśnie z powodu braku tego zrównoważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmieniałeś domyślnie siły dobieranego zespołu, to u mnie zazwyczaj dobiera 2 lub 3*, zależy kogo mam w składzie, ale tez grałem przeciwko Maradonie, CR7 i innych grajkach o Messim nie wspominając, wsadzają kilku mocnych zawodników, a reszta słabszych by wyważyć poziom, lub jeśli mają słabego trenera to nie zmieszczą wszystkich.

 

Zazwyczaj jest trudniej jak ustawie zespół 3* i np wywalę limit ratingu, grałem ostatnio 2 mecze z dużo większym ratingiem jak ja mam, a mam coś ponad 640, i były dwa remisy 2-2 i 1-1, w pierwszym meczu przegrywałem 0-2 ale w drugiej połowie wyrównałem i powinienem wygrać, a przeciwnik miał lepszy zespół, ogarnąłem jego schematy gry i było po sprawie.

 

@BlindObserver

Ruszałeś coś w matchamakingu? Czy masz domyślne opcje wyszukiwania graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raul ja gram tylko na manual. Zobaczę, może sprawie sobie pesa to pogramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BlindObserver

Ruszałeś coś w matchamakingu? Czy masz domyślne opcje wyszukiwania graczy?

 

Wszystko jest na domyślnym. Ale chodzi nie tylko o multi ze zwykłym graczem, ale nawet mecze przeciwko COM. Ja nie wiem, skoro oni nawet w tym drugim przypadku tego ogarnąć nie mogą to jest to dla mnie dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz szukałem gracza w myclub chyba 8 minut, rekord. Wcześniej bywało znacznie szybciej, choć też nieszczególnie krótko. Na plus to, że żadnych lagów nie spotkałem, gra się jak z vs com.

 

No i w myclub rozegrałem z 10-12 meczy, głównie te challenge i mam już na stałe Messi, Griezmann, Draxler, Valencia, Pastore, Dani Alves, Cahill, Sahin plus innych z ovr 78-80 w pierwszej 11 :E. Team spirit 93, ale po kilku taktycznych treningach. Musiałem nowego menedżera brać, bo stary nie ogarniał połowy tych gwiazd ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie gotowe w 40 %. Przetłumaczone ma być w 100%. Pewnie wyjdzie na początku listopada jak poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie do takiej gry to jak spolszczenie do sapera czy węża na nokii, szczerze po co to komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie do takiej gry to jak spolszczenie do sapera czy węża na nokii, szczerze po co to komu?

 

 

odpowiem Ci tak.

Cieszę się że są na tym świecie ludzie co myślą o innych.

Mniej takich jak Ty a będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...