Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer / PES 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem wziąłem PC bo tańsza a w końcu jakość ta sama jak na konsolach ;) a Ty?

 

Jak będzie o 1 to idę w kime.

 

Edit: Leci :E 19GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ciągnę. 15GB

 

4MB/s = 1 godzina u mnie. Teoretycznie mam 30mbit, praktycznie 34 czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt 15GB, albo źle popatrzyłem albo pokazało wagę po instalacji 19 ;)

 

Tak czy inaczej nie cieszyłem się tak na żadną grę dawno, ostatnio to chyba miałem taki hype na Wieśka trzeciego :D

 

Za 10 minut sprawdzę czy działa :E

 

Edit: Exe 200mb także Denuvo confirmed :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na steam jest pc? bo jutro przywiozą na ps4, chętnie porównam i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie. Teraz internet tani i jak się mieszka w dobrym miejscu to np. u mnie w multimedii jest 120mbit za bodajże 70PLN. Ja płacę 49 za 30mbit ale bezterminowa umowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150/15 ;) idzie maksem jak to zazwyczaj na Steamie, 17-18 MB/s

 

Żeby tylko się nie okazało że mam zainstalowane za stare stery do grafy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na steam jest pc? bo jutro przywiozą na ps4, chętnie porównam i dam znać.

chyba tak, ale teraz nie widze sensu kupować płytowej wersji, trzeba jechać (płacić za paliwo) tracić czas a takt o kod wstukujesz i jedziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przeprowadzialem na wies... nie ma tu dobrego neta. Ide spac na 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak, ale teraz nie widze sensu kupować płytowej wersji, trzeba jechać (płacić za paliwo) tracić czas a takt o kod wstukujesz i jedziesz :D

Chyba, że zmieniasz konsole jak rękawiczki, to płyty się przydają ;)

Ok, zasysam, sam jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że zmieniasz konsole jak rękawiczki, to płyty się przydają ;)

Ok, zasysam, sam jestem ciekaw.

Niby. PS4 nigdy nie będę miał. Dla myclub się nie opłaca kupować. Kiedyś dla battlefield 3 kupiłem GPU za 500 i CPU za 500. Raczej głupota :D

8JkY64D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na steamie, mi jeszcze z 10min zostało. Ale na forum steama piszą, że serwer nie łączy, więc online nic się nie zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo na steam. Niecałe 4GB. Ogólnie nie gram w kopanki, ale ściągam porównać sobie z fifą :E

Edit. Pograłem chwilę i jednak fifa18 lepiej się prezentuje przynajmniej takie są moje pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem inna gra niż 17 na pc. Jest kolosalna różnica. Bardzo fajnie to wygląda, płynnie działa, high na 1080p na moim złomie. Jak wstanę to obadam więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :) Zagrałem 3 mecze. To co wyprawiał w bramce Manuel Neuer w meczu Anglia-Niemcy, jakie piły wyciągał po moich strzałach Anglikami to się w głowie nie mieści ;)

 

Grafika świetna, nowa Fifa ze zmienionymi kolorkami jak dla mnie nie ma startu, już się nie mogę doczekać jutrzejszego popołudnia.

 

Kolorowych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steam://install/592590

 

demko na steam wystarczy wkleić w przeglądarke z odpalonym stimem w tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gra mowi mi ze moj GTX1050 ma za mało VRAM - setup.exe widzi 1,9GB i nie moge odpalic pes18.exe bo jest error ze minimum 2GB vram............. co za dziadostwo, macie jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 780ti i mi settings proponował instalację najnowszych sterowników. Jakie masz sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę ustawić kontrolera (ds4), nie kumam tego gówna w steam, bo potem w settings w katalogu z pesem i tak wszystko wariuje...

 

ok ogarnąłem, w stosunku do ps4 zero różnic po 3 meczach. Na pc nawet jakoś tak płynniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy demo na PC też dostało "1st day patch", czy dotyczy to tylko pełnej wersji ? Wolałbym przetestować przed zakupem, a ludzie na forach piszą, że ta łatka dość mocno zmienia/poprawia grę.

 

Drugie pytanko dotyczy kontrolera. Czy do PC dostanę w podobnej cenie coś lepszego niż xbox 360 pad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy demo na PC też dostało "1st day patch", czy dotyczy to tylko pełnej wersji ? Wolałbym przetestować przed zakupem, a ludzie na forach piszą, że ta łatka dość mocno zmienia/poprawia grę.

 

Drugie pytanko dotyczy kontrolera. Czy do PC dostanę w podobnej cenie coś lepszego niż xbox 360 pad ?

 

Od rana serwery padnięte więc raczej nic się nie pobierze

 

A co do pada to tak ten od PS z przejściówką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 1st day patch nigdy nie ingerował w gameplay, tylko to była korekta składów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum steama, że demko jest wolniejsze niż pełna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...