Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer / PES 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież 1st day patch nigdy nie ingerował w gameplay, tylko to była korekta składów...

Na forum winningelevenblog piszą, że beta była dobra. Potem popsuli to w demie i naprawili 1st day patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić z rozdzielczość? Demo mi się odpala w oknie i jakiejś niższej niż full HD rozdziałce. W opcjach nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na evoweb jest już OF ze strojami, logami, nazwali, transferami. Ze wszystkim. Masz ikonę pes settings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum winningelevenblog piszą, że beta była dobra. Potem popsuli to w demie i naprawili 1st day patchem.

Dupa tam, to nie fifa, że pacz zmienia gameplay tak diametralnie. :P Ja i tak obstawiam, że 1 patch jest tylko od składów i kosmetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ikonę pes settings

 

Dzięki, zapomniałem o tym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na evoweb jest już OF ze strojami, logami, nazwali, transferami. Ze wszystkim. Masz ikonę pes settings

 

Daj linka bo coś tam nie widzę tego OF'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej.. ja sprawdzę po pracy. Daj prosze info jak to wygląda z OFem. Płynnie Ci chodzi gra na maxa? Mi w 2k ekran sie nie przesowal plynnie, w ostatnim tyg tez mialem tak z PES 2017 po wgraniu sterownikow sie spier... Musze usunac wszystkie stery i wgrac nowe. To napewno nie kwestia wydajnosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na maxa FullHD i mega płynnie śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest OF tylko pliki graficzne, które trzeba importować w grze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem dema na q9550 i gtx550 (wiem że to wiekowy sprzęt czekam na nowego intela). W ustawieniach w specyfikacji przy cpu mam "bad"

reszta ok, jak uruchamiam jest jeszcze info o gpu wybieram ignoruj ale potem chwile się uruchamia okno i wywala błąd że aplikacja przestała działać.

Jakiś pomysł, gdzie szukać informacji?

 

https://www.konami.com/wepes/2018/manual/pc/pl/system.html

 

W manualu znalazłem że min. wymaganiach to "CPU : Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz (AMD Athlon Ⅱ X2 240 or equivalent processor)"

Możliwe, że demo ma większe wymagania niż pełna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tylko demo mogę sprawdzić więc pytanie do tych co mają pełniaka oraz monitor 21:9

W opcjach nie mogę ustawić detali więc to pewnie tylko ograniczenie dema, czy w pełnej można wybrać wyłączyć blokadę fps-ów? bo tu jest tylko 60 i 30 a brakuje mi brak by załączyć adaptacyjny i zablokować je na 75.

Fajnie że dodali 21:9 ale słabo jeszcze bo jak sama rozgrywka jest w tych proporcjach to menu już jest z czarnymi paskami po bokach, przerywniki tak samo, może za rok im się uda ;)

W demie podczas rozgrywki nie mogę zmienić ustawień pada, w pełnej się da? Czy wszystko trzeba przed meczem zrobić?

Obecnie jeden mecz zagrałem i jest ok ale te detale trochę denerwują jak blokada fps-ów czy okrojone 21:9, graficznie też nie wiem co mam ustawione więc średnio bym powiedział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się zmienić ustawienia pada w demie ale przed samym meczem jak wybierasz strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detale ustawiasz w grze w ustawieniach systemowych w dziale RENDER.

 

Co do pliku od Raula, to edytowałem go dodałem, ale składy mi pomieszało, edytowane drużyny mają na każdej pozycji bramkarza. A co do zmian jakie wprowadza ten plik to:

 

v0.1 includes:

* All fake competition name and logo correction

* All fake team name and logo of correction

* All 2017/18 season Premier League, English Championship, Spanish Liga and Juventus kits

* All national teams kits

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Evoweb tez pisza ze maja bramkarza samego 20x w jednym teamie po edycji. Da sie jakos to zrobic zeby tego uniknac? Najlepiej zawsze od razu zrobic backup pesa.

( mozna podmieniac pliki tylko bez player data )

Reddzik jak wogole to sie podmienia z poziomu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dziale edycji. To trwało kupę czasu... z 20min zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detale ustawiasz w grze w ustawieniach systemowych w dziale RENDER.

 

 

Dzięki, rozumiem że high to jest najwyższe ustawienie?

A jak z fps-mi w pełnej, jest do wyboru bez blokady czy tylko 60 i 30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej jest tak samo, do wyboru 60/30fps. Tak High to jest maks, też tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vsync na off w sterowniku GPU i klatki są bez limitu jakby ktoś potrzebował ;)

 

Kurczę długo się wgrywa ten patch 0.1, chyba trzeba będzie przerzucić grę na SSD bo jak za każdym razem ma to tyle trwać to ja dziękuję.

 

Poza tym to się chyba z deka inaczej teraz odbywa niż w poprzednich odsłonach gry na PC, w moich dokumentach w folderze Konami/SAVE tworzą się nowe pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zalogowaniem sie na serwery ..wyskakuje mi taki komunikat ''unable to login account verifacation failed'' ma ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...