Skocz do zawartości
Punisher1987

Słuchawki Gamingowe od 200 do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam mam do was pytanie i licze ze mi pomożecie :)

 

 

a więc tak, mam słuchawki Razer Kraken Pro na MiniJacka, do tego mam karte dzwiękową Asus Xonar DG - karta PCI, System 5.1

 

wiem ze pojda hejty ze u razera płaci sie za logo i marke niz za sprzet, ale podobało mi sie jak graja te słuchawki wpołączeniu z ta karta :). teraz pytanie takie chce zmienic słucahwki i mysle czy bedzie lepiej kupic jakies słuchawki na usb czy na minijacka zeby zas podpinac pod xonara, ktora opcja bedzie lepsza ? słuszalem ze po usb dzwięk idzie cyfrowo a po jacku analogowo wiadomo. jakie byscie polecili mi słuchawki hmm od 250zł moze do 500zł ? chciałbym zeby miały odpinany mikro poniewaz z niego nie bede korzystał ( mam blue yeti ) wiec mikro mi zbedne :)

 

bo raczej słuchawki na usb maja wbudowana karte dzwiękową? czy jak to wyglada> i przekłąda sie na jakosc dziwęku :)

 

miałem na oku

 

- Razer Kraken 7.1 Chroma

 

dodam ze chciałbym aby miały taki sam bass badz lepszy niz moje krakeny :) i zeby były duze i miescimy cale uszy w nausznikach, no i oczywiscie zamkniete poniewaz lubie sie odcinac od swiata jak gram i skupiac sie tylko na tym co słysze w grze a nie jeszcze za oknem :)

 

 

czekam na wasze propozycje wzgledem słuchawek i pomoc :)

Edytowane przez Punisher1987
usunięte pogrubienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział.

 

Jak chcesz dobre słuchawki to olej razera.

Jak chcesz słuchawki do grania to kup otwarte.

Jak chcesz mocny bas to kup grado sr80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejty idą chyba od ludzi, którzy nie mieli na uszach tych słuchawek :E

 

z mojego rozeznania:

Zrobiłem przymiarkę w klepie do Pro V2 i... mi się spodobały na tyle że muszę jeszcze raz sprawdzić bo dźwięk był fajny, basu sporo i wygoda.

Jack + karta dźwiękowa w pececie to lepsza opcja.

Słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową to z reguły paździerz.

 

Może Beyerdynamic DT770 PRO ?

Może cenowo gdzieś znajdziesz, może się spodobają może nie.

Sam jestem ciekawy jak grają i jaką mają przydatność w grach.

 

ps

Klawiatura Razer Chroma X - mam wrażenie że przepłaciłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejty idą chyba od ludzi, którzy nie mieli na uszach tych słuchawek :E

 

z mojego rozeznania:

Zrobiłem przymiarkę w klepie do Pro V2 i... mi się spodobały na tyle że muszę jeszcze raz sprawdzić bo dźwięk był fajny, basu sporo i wygoda.

Jack + karta dźwiękowa w pececie to lepsza opcja.

Słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową to z reguły paździerz.

 

Może Beyerdynamic DT770 PRO ?

Może cenowo gdzieś znajdziesz, może się spodobają może nie.

Sam jestem ciekawy jak grają i jaką mają przydatność w grach.

 

ps

Klawiatura Razer Chroma X - mam wrażenie że przepłaciłem :P

masz na mysli te słuchawki Razer Kraken Pro White V2 ? i jak mniemam lepiej pozostac przy swojej karcie xonarze i słuchawki na jacka ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te w sklepie były zielone :P ale jak by co to przytulał bym czarne :E Tak - Kraken pro V2

Tak, słuchawki na jacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te w sklepie były zielone :P ale jak by co to przytulał bym czarne :E Tak - Kraken pro V2

Tak, słuchawki na jacka.

ja mam zielone ale ze porobiłem sobie i biurko w kolorach bieli i czerni jak i myszka jest w takich barwach (roccat tyon) to stwierdzam fakt ze bardziej podnieciłyby mnie białe :P ale to kwiestia gustu :).

 

słyszalem ze to HyperX Cloud White lepsze jest niz kraken hmm co sadzisz o tych słuchawkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB a potem bedzie krzyk ze do telefonu albo telewizora nie można podłączyć :E

spokojnie do tel mam roccat syva :P jak i do xboxa podlaczam je pod pada :) wiec krzyku by nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ale jack jest bardziej uniwersalny a pozatym jak słuchaeki na usb są to zwykle mają kartę dzwiekową wbudowaną co pogorszy jakość dżwieku i jak masz kupioną kartę dżwiekową to nie widze sensu brania słuchawek na usb bo usb nie nadaje sie do dżwięku.

 

SPDIF i Jack są lepsze do przesyłania dżwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to stwierdzam fakt ze bardziej podnieciłyby mnie białe :P ale to kwiestia gustu :).

:lol2:

białe/biel to też me gusta i owszem ładnie się prezentują, mam biały blat biurka, monitor i kilka innych klamotów ale słuchawki ...może kiedyś się skuszę :)

 

słyszalem ze to HyperX Cloud White lepsze jest niz kraken hmm co sadzisz o tych słuchawkach ?

też tak słyszałem, zakładałem na uszy w sklepie ale jakoś mnie nie urzekły.

Jednak muszę podkreslić że to były przymiarki w sklepie a co za tym idzie, niezbyt dokładne.

...i nie jestem fanem żadnej marki jak by co, jak już to dobrego sprzętu, który pasuje i sprawuje się jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ten dział.

 

Jak chcesz dobre słuchawki to olej razera.

Jak chcesz słuchawki do grania to kup otwarte.

Jak chcesz mocny bas to kup grado sr80.

Jeszcze dodaj do tego, że jak chcesz dobre słuchawki, to w pierwszej kolejności omijaj szerokim łukiem te z dopiskiem "Gamer" :P

 

 

 

A co do polecanych słuchawek w różnych przedziałach cenowych, to polecam poczytać to: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy piszą tam coś o Kraken pro V2 ?

jeśli nie to szkoda :foch:

:-P

Nie piszą bo to zabawka z logiem dla dzieciaków ,jak ktoś się chce pochwalić słuchawkami w piaskownicy to bierze Razery bo to takie "pro" jak całe steelseries :D

 

Kraken pro V2 zabawka za 350zl z wbudowanym mikrofonem :D:E za 100zl masz 2x lepsze słuchawki MUZYCZNE jeśli chodzi o dzwięk ,ale tam nie będzie ładnego loga ,nie wspomne za za te 350zl można mieć sprzęt na wypasie który do gier jest aż za dobry i jego potencjału nie usłyszysz .

 

Ale tak jak piszę ,albo logo albo jakość kto co woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze steela jedynie genialne są podkładki haha :D Miałem krakeny (największy błąd życia) i zwykłe philipsy, za stówkę do muzyki, lepiej ogarniały granie. ;) Nie sugeruj się popularnymi markami dla graczy bo to najczęściej szrot, tylko za 3 razy taką cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazlem cos takiego jeszcze HyperX Cloud II Red 7.1, pewien koles mowil ze sa mega dobre i ponoc lepsze od krakenow, wypowiecie sie na ich temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszą bo to zabawka z logiem dla dzieciaków ,

a HyperX ? są tam i to gejmingowe słuchawki również 8:E

Więc jeżeli jest jakiś test porównawczy, poradnik lub cokolwiek w ten deseń ...to wypadało by mieć porównanie do choćby takiego Razer.

 

 

Kraken pro V2 zabawka za 350zl z wbudowanym mikrofonem :D:E za 100zl masz 2x lepsze słuchawki MUZYCZNE jeśli chodzi o dzwięk

Które to słuchawki? bo wato wiedzieć.

 

Warto też zauważyć że

- muzyczne nie zawsze sprawdzą się do grania i nie zawsze mają tzw. "fun" a Kraken taki "fun" właśnie mają - mam na myśli to, jak grają i takie odniosłem pierwsze wrażenie.

- każdy preferuje nieco inne doznania, dlatego jednemu pasuje produkt 'X' a drugiemu produkt 'Y' a trzeciemu to rybka :P

 

Przy okazji czy miałeś do czynienia z Kraken pro V2? b zawsze gdy trafiam na krytyczne opinie to okazuje się że nikt tego nie miał na dyńce :)

 

Panowie znalazlem cos takiego jeszcze HyperX Cloud II Red 7.1, pewien koles mowil ze sa mega dobre i ponoc lepsze od krakenow, wypowiecie sie na ich temat ?

Mają podobno "kartę dźwiękową klasy premium" to muszą być super :E ale ok śmieszki na bok, nie podchodźmy stereotypowo tylko racjonalnie.

 

Na serio nie ma rzetelnych porównań z Kraken pro V2 bo taki kraken to zawsze przepłacona syfiasta zabawka dla dzieci ;)

Wspomnę o tym że nikt nie wspomina, jak te czy inne słuchawki 7.1 (w ramach porównań) działają z oprogramowaniem Razer Surround.

Proponuję skupić się na tym jakie granie lubisz bo kierując się teorią i recenzjami to możesz kupić słuchawki za 5tysi i nie być z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak tak bardzo chcesz słuchawki z mikrofonem to zobacz Superlux HMC631 ~200-250zl no chyba ze bardzo chcesz wydać te 400zl to coś z oferty AKG

 

 

ja mam Xonara DG i słuchawki superlux hd681 evo i powiem ci ze do gier,muzyki ,filmów ,YT są w sam raz .Zresztą co do gier nie potrzeba słuchawek z mega sceną itp itd tu ci potrzebna jest czystość dzwięku i jego dobre źródło .Nie trzeba wydawać 500zl na pseudo sprzęt gamingowy bo takiego nie ma to tylko marketing . Kup słuchawki studyjne/,muzyczna za 100-200zl a jakość dźwięku powali cię względem tych razerów innego szmelcu .

Te całe 7.1 w słuchawkach to też bujda na kołach i marketing dla naiwnych .

 

Zobacz sobie superlux 668b ,669,681/evo chociaż tu ich słabą stroną jest na materiałowa wyściółka pod pałąk ale grają bardzo fajnie . Koss UR 40 po dziś dzień żałuje ze sprzedałem te słuchawki 3 lata temu bo były jednymi z najlepszych jakie miałem a dałem za nie 89zl na promocji

 

 

I naprawdę przyjmij do wiadomości ze nie ma czegoś takiego jak słuchawki gamingowe czy sprzęt gamingowy to bzdura i marketing ,popytaj na forach audio o słuchawki zobaczysz co ci napiszą .

Ale jak tak bardzo chcesz sprzęt "pro" to bierz i nie pytaj czy dobry bo i tak do ciebie argumenty nie trafiają a liczy się tylko logo za 200zl można kupić świetny mikrofon i słuchawki i tak i zestaw będzie bił pod każdym względem produkty pseudo "pro" gamingowe .

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co masz na myśli.

 

Powiem tak, może to wyjaśni.

Dopisek 'pro' nic dla mnie nie znaczy, to tylko nazwa handlowa.

Nie interesuje mnie slogan gajming, pro, marka, marketing, cała otoczka na adioforach wokół danego sprzętu itd. interesuje mnie sam sprzęt i to jak mi gra.

 

Krytykujesz kraken pro V2 ale na uszach ich nie miałeś - jak się domyślam, ale ok. nie ma sprawy, nie czepiam się.

Ludzie na aduiforach to nie wyrocznia, często można zauważyć lokowanie produktów i mega stronniczość.

Mam wrażenie że ludzie na audioforach są wszędzie, na każdych forach :E

 

Aktualnie używam AKG K550mkii, ATH M50X, Focal Spirit Pro, Fidelio X2 i przy okazji, spontanicznie, z ciekawości sprawdziłem w sklepie omawiany Kraken pro V2 - uważam że dźwięk jest ok. wygoda ok. i ogólnie pozytywne pierwsze wrażenie, które zmierzam zweryfikować.

 

ps

Punisher1987 nie potrzebuje mikrofonu w słuchawkach, ma osobny.

 

ps2

7.1 programowe robi robote przy oglądaniu filmów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 500 badz troche ponad 500 mozna miec Beyerdynamic DT770 PRO ;) najwiekszy minus (w moich oczach) to brak odlaczenia kabla bezposrednio od sluchawek, co w przypadku urwania kabla moze byc problematyczne. Ogolnie jestem zdania, ze sluchawki "gejmingowe" mozna spokojnie zastapic studyjnymi, szczegolnie wtedy, kiedy ma sie juz oddzielny mikrofon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DT770 PRO też mnie ciekawią, szczególnie w odniesieniu do M50X i innych V'ek :)

Niektóre studyjne słuchawki nie mają tzw. "fanu"

i na tym polu niektórzy mogą poczuć się rozczarowani, bo niby kupili ą-ę wysoki segment (prawie audio-arystokracja) a tym czasem ogólnie czegoś brakuje w dźwięku.

 

ps

Tak sie jeszcze zastanawiam na czym więcej się przepłaca.

Czy na gejmingowych słuchawkach za 350zł, czy na Fidelio X2 katalogowo 1400zł.

Otóż dźwiękowo X2 wyceniłbym grubo poniżej 1000zł. M50X również nie 800zł tylko 600zł - to bardziej odpowiednia cena.

W rezultacie może sie okazać że najwięcej można przepłacić na audio słuchawkach, wszędzie polecanych i wychwalanych ;)

Już nie wspomnę jak niektórzy srogo przepłacają kupując kabel zasilający (dizajn market budowlany) do sprzętu audio, który kosztuje uwaga 6tys zł PLN. Słownie: sześć tysięcy złotych 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę gdzie trzeba.

Punisher1987 dopisz w tytule przedział cenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-_- greg

Nie lepiej jest z sennkami HD650- cena z kosmosu dźwiękowo takie sobie, Shure srh1440 również słabo jak na cenę powyżej tysiaka

AKG Q701 moim zdaniem powinny kosztować max 800zł a tu zonk :mad2: powyżej tysiaka :Up_to_s:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMC631 to dobre słuchawki, w połączeniu z Xonarem D1 dawały radę :thumbup:

Jedyny minus to zj***** jakości kabel, który się plącze mniej więcej tak

Jeżeli się go nie zawinie to w przeciągu 1 dnia będzie pełno "supełków".

Można się też przyczepić do przylegania do głowy, czasami może zbyt mocno uciskać, ale z czasem się poluzuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMC631 to dobre słuchawki, w połączeniu z Xonarem D1 dawały radę :thumbup:

Jedyny minus to zj***** jakości kabel, który się plącze mniej więcej tak

Jeżeli się go nie zawinie to w przeciągu 1 dnia będzie pełno "supełków".

Można się też przyczepić do przylegania do głowy, czasami może zbyt mocno uciskać, ale z czasem się poluzuje.

 

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DT770 PRO też mnie ciekawią, szczególnie w odniesieniu do M50X i innych V'ek :)

Niektóre studyjne słuchawki nie mają tzw. "fanu"

i na tym polu niektórzy mogą poczuć się rozczarowani, bo niby kupili ą-ę wysoki segment (prawie audio-arystokracja) a tym czasem ogólnie czegoś brakuje w dźwięku.

 

ps

Tak sie jeszcze zastanawiam na czym więcej się przepłaca.

Czy na gejmingowych słuchawkach za 350zł, czy na Fidelio X2 katalogowo 1400zł.

Otóż dźwiękowo X2 wyceniłbym grubo poniżej 1000zł. M50X również nie 800zł tylko 600zł - to bardziej odpowiednia cena.

W rezultacie może sie okazać że najwięcej można przepłacić na audio słuchawkach, wszędzie polecanych i wychwalanych ;)

Już nie wspomnę jak niektórzy srogo przepłacają kupując kabel zasilający (dizajn market budowlany) do sprzętu audio, który kosztuje uwaga 6tys zł PLN. Słownie: sześć tysięcy złotych 8:E

Ja słuchałem dość długo obu par słuchawek.

 

Mi bardziej podeszły dt , ze względu na wygodę , do wysokich tonów się przyzwyczaja ucho, do tego lepiej sprawdzały się w grach np cs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...