Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel181103

Czy da się podłączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w płytcie głównej mogę zamieścić 2 kośći ram, jedną z CL9, a drugą CL11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale płyta prawdopodobnie będzie działać z parametrami wolniejszej. Może też być tak, że będziesz musiał (zdarza się rzadko) ręcznie wpisać parametry pamięci (timingi, częstotliwość i napięcie), żeby się całość dogadała..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co mówi kolega wyżej.

 

Sprawdzałem kiedyś taki temat aczkolwiek w tym kompie co miałem na warsztacie RAM sam się ustawił na wolniejszy i było wszystko spoko.

 

 

Gdzieś kiedyś słyszałem mity,że jak są dwie różne kości to kontroler pamięci dostaje w tyłek ale ja bym tego pod uwagę nie brał bo to pewnie ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co mówi kolega wyżej.

 

Sprawdzałem kiedyś taki temat aczkolwiek w tym kompie co miałem na warsztacie RAM sam się ustawił na wolniejszy i było wszystko spoko.

 

 

Gdzieś kiedyś słyszałem mity,że jak są dwie różne kości to kontroler pamięci dostaje w tyłek ale ja bym tego pod uwagę nie brał bo to pewnie ściema.

 

kiedyś kiedyś do duala, potrzebne nieraz były kości z tej samej partii produkcyjnej. Ale to były początki Dual Chanel i kulało to strasznie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...