Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem to już, napiszę ponownie. Od wersji 17 masz Denuvo, zabezpieczeniem jest klucz i po kluczu sprawdza język-pliki. Ja w 17 chciałem mieć inny język niż Polski, gra dłużej się uruchamia- sprawdza pliki i np jeśli zmieniłem pliki odpowiedzialne za język polski-napisy, to grę miałem wyłącznie po rosyjsku. Bo u nas jest RU/PL. Plików z angielskim, portugalskim nie czyta, pewnie wykrywa zmiany i np w ustawieniach brak komentarza do ustawienia i gra się bez niego w meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli nie ma takich cyrkow , sa wszystkie jezyki , wybierasz sobie komentarz jaki chcesz . czemu na pc robia taki syf :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kupują taniej w Rosji, za dużo tego było i ograniczyli regiony. Przecież w 16 na płycie były wszystkie języki wraz z arabskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa, miałem nadzieję kupić grę PL/RU za 120zł na premierę, ewentualnie dałbym te 150zł max ale za wersję global a za tyle co teraz sobie życzą niech się pocałują w rzyć.

 

Ktoś kupował wersję pudełkową ostatnimi laty w Polsce? Jest szansa na jakieś promocje w dużych sklepach na premierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli nie ma takich cyrkow , sa wszystkie jezyki , wybierasz sobie komentarz jaki chcesz . czemu na pc robia taki syf :hmm:

Bo na konsoli wszędzie bardzo porównywalna cena, a na origin rus można np. Fife 17 było dość wcześnie po premierze kupić za około 75zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full wersja w Fifach ma dużo większe wymogi od dema? W Fife już nie grałem od 2008 chyba. ;v Właśnie pobrałem demo i śmiga na i5 7400/1050TI/8GB bez żadnego zająknięcia. Nawet mówiąc szczerze, to dawno nie grałem w tak płynną grę.

Ta gra nie ma żadnych wymagań zresztą widać to po grafice :E

Tu nawet gtx 1060 z MSAA x4 spokojnie daje radę to ciągnąć w 4k, bez aa, detale high to i 1050ti utrzyma 60fps w 4k :E

 

Na gtx 1070 jest ~170-180fps w 4k ultra z msaa x 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa gra EA z regionu RU nie ma PL, więc nie wiem po co tam kupować. Macie wszystkie języki zapisane na kartach produktów. Kiedyś było polski i rosyjski, teraz jest tylko polski i tylko rosyjski.

Wczoraj na tym ich EAChacie napisali mi ze gra bedzie miala taki jezyk jaki mam w koncie Origin.

Sam juz nie wiem.Znalazlem tez sklep gdzie normalnie jest info RU i PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zadzwonię do nich i dam znać co się dowiedziałem, dzwoniłem jak mi zniknęły w 17stce legendy na wypożyczenie z wersji na xboxa one i było śmiechowo:

 

"A teraz w celu weryfikacji proszę o odpowiedź na sekretne pytanie - kim chciałeś zostać jak byłeś mały?"

 

"Eee yyyy ... no Batmanem"

 

"Zapewne nie tylko Pan"

 

I w śmiech obaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zadzwonię do nich i dam znać co się dowiedziałem, dzwoniłem jak mi zniknęły w 17stce legendy na wypożyczenie z wersji na xboxa one i było śmiechowo:

 

"A teraz w celu weryfikacji proszę o odpowiedź na sekretne pytanie - kim chciałeś zostać jak byłeś mały?"

 

"Eee yyyy ... no Batmanem"

 

"Zapewne nie tylko Pan"

 

I w śmiech obaj :E

Ale suchara zapodałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się czepiasz, że niby suchszy niż Sahara? :P To infolinia EA była w końcu więc i żarty "na poziomie" :E

 

To gdzie puchar za suchar dla mnie? :)

 

A teraz na poważnie: jestem po rozmowie z nimi, gra będzie u nas na region polski i czeski, na konsolach bez zmian czyli wszystkie języki. Konsultant polecił szukać klucza do wersji Global i dokładnie czytać opisy bo np. wersja pecetowa na region UK ma mieć tylko sam angielski. Nie wiem czy tak jest od lat czy to jakaś nowość. Dodatkowo wspomniał, że coś tam próbowali ludzie z polskiego oddziału działać w sprawie większej ilości języków na PC ale dostali odpowiedź, że gra przez to jest tańsza i że Rosja się jakoby źle kojarzy i bliżej nam do Czech. Ponoć EA Polska problem zna i jest świadoma tego, że sporo ludzi chciałoby mieć większy wybór komentatorów na PC ale niestety nie mogą nic zrobić bo decyduje ktoś wyżej. Tyle chłopaki się dowiedziałem i to Wam przekazuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się czepiasz że suchszy niż Sahara :P To infolinia EA była w końcu więc i żarty "na poziomie" :E

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawa ta fifka, grałem w demko oczywiscie ale HDR robi swoje.. Bardzo realistycznie wyglądają te meczyki.. Zwłaszcza gdy meczyki odbywają się w porze popołudniowej wtedy słońce przepięknie świeci.. jak W realu ;)

 

Gameplay bardzo podobny do 17.. Cóż ja muszę jeszcze przejść fabułę w 17 ;p więc mam co nadrabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się czepiasz, że niby suchszy niż Sahara? :P To infolinia EA była w końcu więc i żarty "na poziomie" :E

 

To gdzie puchar za suchar dla mnie? :)

 

A teraz na poważnie: jestem po rozmowie z nimi, gra będzie u nas na region polski i czeski, na konsolach bez zmian czyli wszystkie języki. Konsultant polecił szukać klucza do wersji Global i dokładnie czytać opisy bo np. wersja pecetowa na region UK ma mieć tylko sam angielski. Nie wiem czy tak jest od lat czy to jakaś nowość. Dodatkowo wspomniał, że coś tam próbowali ludzie z polskiego oddziału działać w sprawie większej ilości języków na PC ale dostali odpowiedź, że gra przez to jest tańsza i że Rosja się jakoby źle kojarzy i bliżej nam do Czech. Ponoć EA Polska problem zna i jest świadoma tego, że sporo ludzi chciałoby mieć większy wybór komentatorów na PC ale niestety nie mogą nic zrobić bo decyduje ktoś wyżej. Tyle chłopaki się dowiedziałem i to Wam przekazuję ;)

Jest tania To ile oni do jasnej cholery chcą za kotleta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo chcą ;)

 

Jako ciekawostka ceny z Origina przy aktywnym abo OA więc ze zniżką 10% (w nawiasie cena pełna)

 

Wersja standard 215,91 (239,99)

 

Wersja Ronaldo 269,91 (299)

 

Wersja Ikony 341,91 (379)

 

Najtańszy klucz Global 167 zł niecałe :)

 

https://www.scdkey.com/fifa-18-origin-cd-key_1660-20.html?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Jak spadnie do okolicy 150zł to łykam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM pewnie będzie za 129/139 w dniu premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM pewnie będzie za 129/139 w dniu premiery ;)

I tak za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć MM:P(najbliższy MM to z 60KM, więc dojazd autobusem to z 40zł tam i nazad jak nie więcej:P) Dla mnie tylko kupno przez neta plus ewentualna przywózka, a to i tak drogo, zresztą nie będzie angielskiego komentarza, więc trzeba szukać w necie np cdkeys, ale to wydatek 170zł+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ; )

 

Pograłem w demko - chwilę, bo późno.

Wow, nawet sterowanie dało się relatywnie szybko ustawić i nie ma bzdur typu coś się nie klika albo dziwnie działa (jak to dema po macoszemu robiono, pamiętamy).

 

Gra się fajnie : ) niestety na pełną ocenę pozostaje poczekać do pełniaka, bo tak - tu handikapu nie będzie widać, nie będzie też widać bzdur z wyłamywaniem rąk i piłką odbijającą się jak ping pong.

 

Grafika jakoś nie urwała nic, chyba to jest według zasady, że co druga Fifa dopracowuje poprzednią i tak, jak 14tka była po 13tce, 16tka po 15tce to teraz 18tka po 17tce jako ta poprawiająca. Może coś fajnego z tego będzie, bo 17tka była wkurzająca, ale miała momenty bardzo fajne.

 

I pewnie oddam im te moje pewnie 130 zyka (oby było po tyle, bo te ceny online to sieka). Chociaż z drugiej strony - komentarz po angielsku by było fajnie. Tylko czy to jest warte 250zł, bo pewnie po tyle będzie w UK jakaś podstawka...

 

EDIT: Trochę słabo mi wychodzi obrona, hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem z tego całego cdkeys pierwszy raz zamawiałem od nich. Wyszło 39 euro i data wysłania niby 30 września. Gdzie premiera samej gry 29. Jak to wygląda u nich wysyłają te klucze jakoś wcześniej dzień czy dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja trzeba screena zrobić, dishar dał za grę 39 ojro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie dla siebie bym tyle nie dał (wyjątek Destiny 2) ale zwróci mi się to w ciagu 24h pewnie jak na allegro wystawię :Up_to_s:

To ryzyko z językiem RU było mało opłacalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...