Forum PCLab.pl: FIFA 18 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (11 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

FIFA 18 PC, wątek zbiorczy

#21 Użytkownik jest niedostępny   Mały Głod 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Czerwiec 2017 - 08:44

Ja nie zważam na krytyczne opinie dotyczące gry tylko powiem że 29 września 2017 i na murawę boiska wkroczy sam mistrz i postrach obrońców Cristiano Ronaldo :smokin: :pimp: :cool:

#22 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 19:11

http://www.eurogamer...erwsze-wrazenia

Kilka pozytywnych zdan o Fife z evoweb:

The things I heard in that video are really good.
First of all, player models. Now there are 6.
-Short and skinny
-Short and strong
-Average and skinny
-Average and strong
-Tall and skinny
-Tall and strong

Which leads to another nice implementation: Players will now no longer planting their feet at the same time with each other. According to the guy, it makes it more realistic.

Animations are great. Pace is slower. Stats come into play A LOT MORE (during the first 5-8 minutes of the video, if I'm not mistaken) a guy from EA himself talks about this. How for example, in real life Iniesta can handle the ball greatly and hide it from the rivals, and pass the ball very nicely, but he won't be running too much with it because that's not his strength. But Messi, can do what Iniesta does but he can also run a lot with the ball while dribbling opponents. And they really wanted to express more of than in the game. So stats are a lot more noticeable this year.

Also, he talks more about graphics. He says this year are A LOT different to last year, for the better. The lighting is awesome. The managers can now be seen DURING gameplay itself. He mentioned Zidane and Simeone, which means La Liga managers have been included this year.

He clearly says that IN THIS DEMO/BETA game speed is definetely SLOW. And he doesn't like it (go figure...). In this regard, he says something like "this year it's impossible to hold on to the Sprint button. It's just not possible, which is a good thing".

The crowd has been very much improved. They aren't all synchronized anymore. It's like they all behave differently. Some people will go to the aisle (?) to celebrate or whatever, and some others will stay in their place. Looks very realistic, according to the chubby fella.

Penalties have gone back to what they were before FIFA 17. Not exaclty like FIFA 16, but more so than FIFA 17.

New player-specific running animations. He mentions Sterling and Robben (looking very very well represented in this aspect) but there will be others.

Overall the game is far more responsibe. No input lag.

https://www.youtube....h?v=QmoMGy5JNLs

Ten post był edytowany przez raul_ole dnia: 12 Czerwiec 2017 - 19:20

#23 Użytkownik jest niedostępny   PełenLuz 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 20:58

Jak co roku ta fifa ma byc znowu lepsza i zn owu okazuje sie, ze poprzednia byla nie dosc dobra hehe

tutaj info od Kartomanii o nowych ikonach

https://www.youtube....h?v=powQRRHPdiE

#24 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 21:39

Fajnie wyglada Calderon

https://www.youtube....h?v=b3FCcOvQBdo

#25 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• Interceptor
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 21:56

Mogli by już nowy dodać.

#26 Użytkownik jest niedostępny   PełenLuz 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 14 Czerwiec 2017 - 15:20

troszke gameplayu

https://www.youtube....h?v=8q0hbb0HAc0

#27 Użytkownik jest niedostępny   fabiax 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2017 - 14:26

Słuchajcie ile będzie kosztować na premierę fifa 18, chodzi o playstation 4, za 209zl opłaca się kupić? Pewny sklep oczywiście? Wszędzie są ceny 259

#28 Użytkownik jest niedostępny   PełenLuz 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 16 Czerwiec 2017 - 15:55

https://www.youtube....h?v=Mn1X8z7rCiU

znowu urywek gameplayu

#29 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 08:31

#30 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 09:15

znowu będzie to samo co zeszłym roku. Pierwszy pacz i wszystko spierdolą z tempem

#31 Użytkownik jest niedostępny   RozQ 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 10:19

Pesel wygląda lepiej

#32 Użytkownik jest niedostępny   enzo 

• Bonanza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 10:25

Jako że w tym roku PES wreszcie dostanie oprawę wizualną taką jak wersja konsolowa, podjąłem decyzję: po 10 latach z serią FIFA, wracam w tym sezonie do Pro Evo. Grałem chwilę w betę na PS4 i cholera - podoba mi się gameplay. A że w UT nie grywam od pewnego czasu, bo to wg mnie tragikomedia, jak potrafią wyglądać wybrane mecze w ostatnich odsłonach FIFY w tym trybie, to liczę na to, że przynajmniej AI w PES 2018 mnie nie zawiedzie.

Znając niestety jakość serwerów KONAMI, przez sieć będzie się potencjalnie grało kiepsko, stąd pewnie będę bawił się w pojedynkę. Chociaż z drugiej strony, testując betę, poza dość długim wyszukiwaniem partnerów do zabawy (w porównaniu do FIFY), grało mi się naprawdę płynnie i nie odczuwałem żadnych lagów. I to również w trybie 3 vs. 3. Więc być może będzie z tym w aktualnej wersji lepiej.

Mam niestety wrażenie, że EA obrosło w piórka i te wszystkie zmiany z ostatnich lat: kobiece drużyny, tryb fabularny to nie jest to, czego oczekuję od gry piłkarskiej. Patrzę na te zapowiedzi FIFY 18 i mam lekkie deja vu - za mało tu zmian w gameplay'u dla kogoś, kto rokrocznie w tę serię się w ostatnim czasie zagrywał.

No, jest jeszcze taka opcja, że się postarzałem dość mocno przez ostatnie lata... ;)

Wierzę jednak, że z nowym PES-em wrócą stare wspomnienia, gdzie spędziłem godziny przy kanapowym graniu jeszcze na PSX i odzyskam frajdę ze strzelanych bramek :thewave:

Ten post był edytowany przez enzo dnia: 03 Sierpień 2017 - 10:28

#33 Użytkownik jest niedostępny   Reddzik 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 13:38

Mi się podoba w Fifie 18 ta nowa opcja gry na bota w FUT, akurat sporo grałem na bota, wygrywałem z drużyną tygodnia na ultimate, nie mając żadnych ifów w składzie lub z jakimiś słabiakami, więc pewnie bym sobie poradził. Martwią mnie że tylko ten FUT a nic nie zmieniają w karierze, nie każdy gra w kółko online, a granie normalnego meczu, z przyśpiewkami, z lepszym angielskim komentarzem bo w takim meczu jest rozbudowany, czasem specjalnie zostawiam sobie wejście do meczu by pooglądać. Raczej nie napalam się na tą edycję pewnie zakupię jak cena spadnie i będę szukać wersji z ang komentarzem, bo nie idzie słuchać naszych komentatorów, do tego są okrojeni względem angielskiego.

W 17 szybko rzuciłem futem, chyba tylko 4 razy grałem w lidze wylewowej, w tym 2 razy gold3 i raz gold1 a potem chyba z 2-3 mecze rozegrałem i olałem. Nawet nie startowałem w turnieju o TOTSa. Chyba się przeniosę do PESa i tak zamierzam grać w ligę, w PESie to jest Master League, więc mi tak rybka czy działa online u Konami czy nie.

#34 Użytkownik jest niedostępny   enzo 

• Bonanza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 14:31

Właśnie o tym mówię. Sam mam niesamowity przesyt Ultimate Team. W FIFIE 17 grałem już praktycznie tylko sezony, bo tak zmęczył mnie rok wcześniej ten tryb (mimo że założenia ma naprawdę fajne).

Sezony klasycznie - były ogólnie naprawdę spoko (mam wrażenie, że mniej dzieciaków tam jednak siedzi i gra się jakoś inaczej). Ale po prostu odczuwam już na swojej skórze zmęczenie materiału - za dużo chyba FIFY przez te wszystkie lata.

Liczę, że przesiadka na PES-a nie będzie bolesna. Mam na uwadze, jak świetne recenzje zebrała wersja konsolowa w poprzedniej edycji. Pecetową pomijam milczeniem. Nie chciałem jednak sięgać wówczas po edycję na PS4, bo wiem, że na piecu modyfikacje jednak z czasem obejmują ogromną liczbę elementów gry. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że zanim pojawią się odpowiednie patche od modderów, którzy poprawią m.in. klasyczne braki w licencjach w tej serii, też musi minąć trochę czasu i w dniu premiery jako wieloletni Fifowiec, mogę zgrzytać zębami, patrząc na te śmieszne nazwy klubów.

Ten post był edytowany przez enzo dnia: 03 Sierpień 2017 - 14:31

#35 Użytkownik jest niedostępny   czarny1910 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Sierpień 2017 - 18:29

Iii tam Panowie, na ps4 do 2017 patch wyszedł 3 dni po premierze, naprawiał wszystkie loga i nazwy timów, stroje. Także nie ma tragedii. Patch działał oczywiście online.
Na PC jest jeszcze łatwiej i przede wszystkim dużo więcej modów ;)

Ten post był edytowany przez czarny1910 dnia: 03 Sierpień 2017 - 18:30

#36 Użytkownik jest niedostępny   cherrz 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 04 Sierpień 2017 - 18:51

Po obejrzeniu gameplay'u z FIFY zdecydowałem, że u mnie też w tym roku pieniądze pójdą do Konami.

#37 Użytkownik jest niedostępny   kafaros 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Sierpień 2017 - 06:23

Szkoda że na steam nie ma opcji jak na orginie tzn trial na 10h, a to mi starczy przynajmniej na kilka miesięcy. Z chęcią bym przetestował Pesa,ale ktoś się wypowie może o manualny sterowaniu, czy w ogóle jest taka możliwość i jak to ma się pod względem fify, bo w niej to czasami jest strasznie irytujące.

#38 Użytkownik jest niedostępny   czarny1910 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Sierpień 2017 - 08:19

Jasne, że jest manual, pół-auto i auto :E Do wyboru,. do koloru. ALe trzeba dłuiuuugo się uczyć, szczególnie strzałów :thumbup:

#39 Użytkownik jest niedostępny   Mały Głod 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Sierpień 2017 - 08:45

Mam nadzieje że jeszcze lepiej EA dopracuje grę a co mnie bardzo zadowoliło że zostanie naprawiony atak skrzydłami. A przy okazji mam pytanie czy znacie jakąś stronę gdzie można kupować gry cyfrowe ale zależało by mi żeby gry były po Polsku bo z jeżykami obcymi to u mnie trochę kiepsko. ;)

#40 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Sierpień 2017 - 20:19

Po bardzo dobrej 16stce już drugi rok z rzędu fifa po filmikach nawet w najmniejszym stopniu mnie nie interesuje.

• (11 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »