Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, takie coś znalazłem na Evo-web:

Też lubię grywać w karierę, zmieniałem często gameplaye, czy to "suwaka", albo z soccergaming ściągałem zrobione przez kogoś zmiany w gameplayu, AI, wtedy była całkiem inna gra.

 

Pograłem w demo Fify, ale nie mogę w to grać, nagrałem się w PES i bardzo źle gra się w tą Fifę(jeszcze grałem z 1-2 mecze w demo zanim dostałem PES w swoje ręce ale już wtedy coś mi brakowało), a jeszcze te gameplaye jak widziałem na streamach u pro graczy którzy są co ligę weekendową w 100, z 1/2 porażkami, pełna jest jeszcze szybsza, zasuwają tymi swoimi nogami, przebierają, to wszystko teraz takie dziwne po graniu w PES.

zVjcp96.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki hokejowe, a do tego takie cuda w tej Fifie, był to draft na streamie, stąd wyciąłem kamerkę i czat:

:lol2: :lol2:

0cqdfSw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cena 199 zł pozostanie i w dniu premiery nie będzie można kupić taniej... masarka co te denuvo porobiło z cenami gier na PC. Do tego dochodzi brak angielskiego (od Szpaka mnie już uszy bolą) komentarza i bardzo mało zmian w porównaniu z 17, więc chyba podziękuję. a PES za 120/130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najkorzystniej i najbezpieczniej kupic 18kę, tak zeby miala angielski komentarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyczuć czy da się to obejść bo origin pewnie wyłapie region i zainstaluje pod niego grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilka gier i mam kasę na FIFA 18 a Szpakowski jak zwykle w czasie meczu zapoda jakiegoś suchara :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyczuć czy da się to obejść bo origin pewnie wyłapie region i zainstaluje pod niego grę

Rok temu kupilem 17 w sklepie, w Norwegii, wersje international i do dzis przy instalacji moge wybrac jezyk jaki chce. Myslisz, ze w 18 sie to zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , może głupie :)

 

Posiadam kartę prezentową empiku i pomyślałem, że wykorzystam akurat na FIFĘ ( mniejszy żal , że się nie wydało swoich pieniędzy :) ) . Problem w tym , że w empiku są tylko wersje płytowe , a ja posiadam laptopa bez napędu do czytania płytek. Jest możliwość, że można kupić wersję płytową a instalka FIFY będzie poprostu z Origina , tylko że klucz będzie z wersji płytowej ? Sorki za głupie pytanie ale od około roku dopiero mam laptopa i pierwszy raz mam taką sytuację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć w pudełku będzie normalnie klucz do Origin, płyty nawet nie muszą Cię interesować. Ja kupuję wersję pudełkowe jedynie dla kolekcji na półce i za każdym razem po prostu je pobieram zamiast żonglować płytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o tym? LINK

Jak sie aktywuje w Polsce to beda te wszystkie jezyki dostepne czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok temu kupilem 17 w sklepie, w Norwegii, wersje international i do dzis przy instalacji moge wybrac jezyk jaki chce. Myslisz, ze w 18 sie to zmieni?

Skoro tak to pewnie będzie działać bo wątpię aby coś się zmieniło...miałem na myśli wersje zakupione w rosji,u nas czy przez origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć w pudełku będzie normalnie klucz do Origin, płyty nawet nie muszą Cię interesować. Ja kupuję wersję pudełkowe jedynie dla kolekcji na półce i za każdym razem po prostu je pobieram zamiast żonglować płytami.

 

Czyli poprostu kupuje się wersję pudełkową, a w Originie się normalnie ściąga FIFE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie musisz w ogóle wyciągać płyty, wszystko pobierzesz z Origina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Graficznie gierka prezentuje się bardzo łądnie.. No ale to głównie ze względu na HDR. Który daje mega kopa. Dlatego polecam chociaż i bez niego też się będzie dobrze grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was kupil klucz z zagranicznych stron i go aktywowal na Origin? Interestuje mnie ten jezyk, czy bedzie dostepny angielski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Szpakowski rządzi fragment z meczu a najlepszy jest suchar................. :E

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jaka bedzie cena po premierze w sklepach np.MM. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole dzisiaj bedzie jakis LAJF na fanpage media expert, pojedynek jacoba i krzywego i bedzie mozna wygrac jakies dolary za oznaczanie znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę niech mi ktoś w końcu pomoże, bo to jest nie możliwe, że nic nie da się z tym zrobić. Problem w tym, że w FIFIE 18 (tak samo było w 17) nie mogę ustawić gry na pełny ekran (gram na laptopie), niby ustawione jest, włącza się, mignie kilka razy i jest w trybie okna, nic nie pomaga (w sumie nikt też nie chce mi z tym pomóc). Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie skakanie fps, od 60 do 30, cały czas, przez to gra klatkuje. Na całkowicie najniższych ustawieniach, chodzi mi tak samo jak na ultra. Już nie wiem gdzie mam pisać o po moc z tym, bo nikt nigdzie nie odpisuje, albo jakieś same pierdoły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak prosta rzecz działała, to nawet nie byłoby tematu. Ekran mignie jak kliknę alt + enter i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z roku na rok drożeje na PC, a EA Polska dalej nie wpadła na to że nie każdy chce słuchać wywodów Szpaka, który komentuje nasze poczynania na boisku. Możliwości zmiany języka komentarza nie ma bo Origin sprytnie to blokuje.

Rok w rok to samo. Dopłacę do wersji PS4 i tam będę miał wolność wyboru. EA Polska shame, shame, shame!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...