Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahahahhahahahahahah

Ja nie wiem jak za tą grę można płacić zagralem raz i to jest to samo prawie co Fifa 16 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach w PESa tej FIFY nie chcę nawet za darmo. Dobrze, że się wstrzymałem z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta szczególnie w multi co?

Nie wiem, nie gram w multi/FUT/itd.

Kariera to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,po ostatniej aktualizacji mam problem z załadowaniem meczu,daje sobie szybki meczyk i gdy wciskam już "graj" pojawia mi się taki ekran i nic się nie dzieje..raz załadował mi się trening lecz i tak nie wyskoczył napis aby wcisnąć start itp..dodam że do tej pory wszystko chodziło idealnie aż do tej ostatniej aktualizacji fify :mad2:

post-370708-15074003326987_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną teorię.

Grałem mecze, ale nie karierę (może tutaj jednak ta różnica) i nie było handikapu i takiego czegoś, że szmaty są nagle nie wiadomo jak świetni, że podania i z piłką szybsi niż moi bez piłki.

 

Ale zadziało się to, co już na pewno w zeszłym roku tak podejrzewałem. Wrzucili ten pacz jakiś czas po premierze (fakt, że nie grałem kariery, a teraz karierę gram, zamiast towarzyskich) i teraz na chama Milanem ze szmatami SPAL jakimś że ledwo ledwo 0:0 i moi w ogóle nie idą do akcji i w ogóle grają jak polskie kluby (czyt. jak szmaciarze).

 

Może oni zrobili tak, że pierwsze dwa tygodnie idzie pograć normalnie, żeby ludzie mieli podjarkę, na forach przychylnie, itd., a potem robią pacz handikapowy i wszystko idzie w cholerę?

 

Ciężko będzie mi to poprzeć dowodami, bo nie mam instalki na DVD.

 

Anyway, na World Class jest ciut za trudno (ale trudno-debilnie, a nie, że trudno-fajnie), a na Professional jest ciutkę za łatwo. Ciągle te same problemy.

Albo gram Milan - SPAL i że tam mój 80 z małym hakiem, tamten nie wierzę, że więcej jak 75 i przepychamy się i kombinuję różnymi przyciskami i niby się przepycham, ale od razu przegrywam. Żenujące.

 

Albo jak ja niby mam coś bronić, jak podają sobie piłkę szybciej niż moi zawodnicy do nich dobiegają? Nawet sfaulować nie idzie.

 

Zagrałem pierwsze w ogóle dwa mecze na legendarnym - ja MU na Liverpool i wygrałem pierwszy 3:2 a drugi 1:0, w 17 zdobyłem mistrzostwo 1 ligi w sezonach...

To teraz zagraj z Watfordem :D

 

EDIT:

Testuję ustawienie: prędkość normalna, Legendarny, ale suwaczki błędu podania i odskakiwania piłki dla mnie po 20, komp po 80. Balansuję. Na razie było nieźle - że trudno, ale nie żenująco i też nie za łatwo. Jeszcze kombinuję, czy nie 25/75, ale widać różnicę (!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,mam jakieś mega dziwny problem otóż nie chce mi się wczytać mecz tylko i wyłącznie gdy chcę zagrać atletico madryt..gdy wybieram inną drużynę to nie ma żadnego problemu a gdy atletico i wciskam graj to włącza mi się jakiś tam trening przed meczem ale za nic nie wyskakuje napis"naciśnij start aby zagrać" czy jaki to tam wyskakuje.. dodam że w ulubionej drużynie mam Barcę i jako następny mecz pokazuje mi Atletico-Barca może mieć to jakiś wpływ na ten dziwny błąd? Dodam że mam ten błąd od ostatniej aktualizacji fify,opcja naprawy gry poprzez origin nic nie daje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z przeszukiwaniem runku i/lub swoich zawodników w FUT? Coraz częściej to mam, kręci się cały czas i po dłuższym czasie pokazuje błąd FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam problem z bramkarzami mającymi o jeden chromosom za dużo.

Nic nie bronią, wiecznie spóźnieni i w 90% meczów na 10 strzałów w światło bramki wpada po 7-8 bramek. Dziwne to, że w drugą stronę to już nie działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą podpowiedź: edytujcie taktykę ogólną i musowo indywidualną dla graczy, bez tego jest nudniej.

Z tym - mniej sytuacji typu nuda puda i wróg gra jak chce.

 

No i niestety Legendarny + 25/75 suwaczki na niedokładność podań / odskakiwanie piłki.

Ale jest fajnie, że o wiele naturalniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie gram bramkarzem w wirtualnych klubach i powiem szczerze że gra się lepiej a fizyka piłki idzie w dobrym kierunku i oby jeszcze lepiej było w FIFA 19. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy ze stabilnością połączenia? Z jednym z kolegów graliśmy bardzo dużo w 17 i wszystko było ok. Od premiery 18 zawsze jak z nim gram (głównie w kluby), to mam takie dziwne przycięcia, niby opóźnienie wydaje się ok, ale jest to strasznie denerwujące... Najbardziej to widać na radarze, kiedy znaczniki zawodników po prostu poruszają się skokowo :/

Tego samego dnia dla testów odpaliliśmy 17 i było jak zawsze wszystko dobrze scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi robią się (rzadko, ale jednak) takie przestoje, że jest ten trening przed meczem i nie chce wejść mecz, jakby ESC nie działa, nic nie robi, jakby wgrywał nie wiadomo ile. Teraz w ogóle mi nie idzie od paru minut. WTF?

 

EDIT: Wyszedłem z gry i dałem na kółku zębatym "zaktualizuj grę". Nie działa i tak, tylko gierka przedmeczowa...

 

EDIT 2: Dowolny mecz działa, nie działa mi w karierze Polska - Portugalia : /

 

EDIT 3: Przesymulowałem ten mecz i potem już działa. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, czyli faktycznie dobrze wyczułem, że "poprawili" co nieco paczem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś sezony? już drugi raz mi się zdarzyło że gram normalnie, nagle wygląda jakby przeciwnik się rozłączył, wyskoczył komunikat że wynik zostanie rozstrzygany, daję dalej i w tym momencie gra jakby się zwieszała bo nic się nie dzieje.

Jak ją zamknę alt+f4 to po powrocie do gry tego meczu co grałem po prostu nie ma, ani 3:0 dla mnie czy dla przeciwnika, nic.

Teraz tak miałem po ok 15min grania przy stanie 0:0 więc nie że przeciwnik się wkurzył tylko coś nie halo z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem, potrzebuję przerwy od bzdur typu:

- strzelam i obrońca nogę wsadza i jakimś cudem jednak blokuje (rozumiem na podwórku, ale przy takiej klasie jak Serie A?),

- 90ta minuta, nagle super hiper akcja wychodzi komputerowi,

- 20 minuta, ze szmatami 0:2, Alt+F4, jeszcze raz mecz - po pół godzinie mam 3:0 dla mnie, czyli jak się gra wgra, taka będzie gra,

- bzdury typu jego z piłką jest szybszy niż mój super obrońca bez piłki (na pewno mam te 3-4 więcej na overallu),

- komputer obraca się lewo/prawo, jakby tricki robi (ale to tylko balans jakby ciałem), na które nie idzie zareagować, bo jak chcesz przycisnąć guzik, on zmienia kierunek i w długą (patrz niżej),

- moi nagle są mega zmęczeni i wolniejsi niż drużyna tak z 5-6 punktów słabsza na overallu,

- generalnie ze szmatami męczarnia, z dobrymi raczej luz, znowu handikap.

 

Dość, po prostu szkoda nerwów, oni znowu jakby wgrali z nie wiem - Fify 16? - algorytm rypania w tyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz...ale z kompem jeszcze idzie grać w karierę zawodnika czy menedżera,jak tu są cyrki to co dopiero w fut musi się dziać...ja właśnie gram karierę i jest dokładnie jak piszesz ale było i to w poprzedniczce tylko trochę staty strzał-bramka były chyba lepsze a teraz magia,lepiej nie podchodzić na piąty metr.Gram karierę Lechem na odpowiednim poziomie aby się nie stresować (niestety nie da się) i pokonałem bez problemów barsę,borussię czy MC a z wisełką się męczyłem :lol2: taki urok tej gry już od trzech odsłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w Fifa 17 te same jaja były - z kolei Legią - mega ekipa, po 80-83, z piąty-szósty sezon grania. LM zdobyte, itd. jadę Juventusy jakieś itd. po 2:0 na lajcie, ale z Bruk-Betem ledwo 0:0.

 

Ale było dobrze na początku, co im przeszkadza to, że jak masz super team to wygrywasz, jak drugi super team przyjedzie, to remis? To było normalne. Jakaś mania politycznej poprawności, że każdy ma mieć szanse? Debilizm. Nie kupię tego gówna w przyszłym roku jeśli oni tego nie cofną wkrótce w 18tce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał pr0 gracz i takie coś zauważył:

 

Obrońca zasłonił piłkę, ale przeciwnik i tak ją zabrał niewidzialną mocą!!! Wróciła do niego i po podaniu padł gol. Parodia. Wyglądało to jak: dawaj kurna piłkę i tak skrypt kazał mi strzelić gola. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię origin access na miesiąc to będę mógł przetestować nową fifę przez 10h ?

 

ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...