Forum PCLab.pl: FIFA 18 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (11 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

FIFA 18 PC, wątek zbiorczy

#41 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 05 Sierpień 2017 - 22:22

16 stka dobra? Zwłaszcza te sprinty gimbazy?

#42 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Sierpień 2017 - 23:55

Mówię o offline

#43 Użytkownik jest niedostępny   luke555 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2017 - 10:01

Zobacz postraul_ole, o 27 Luty 2017 - 10:30, napisał(a):

Muszę przyznać że fajna ta Fifka. Przyjemnie się gra. W 2k wygląda bardzo ładnie.

Zobacz postraul_ole, o 19 Maj 2017 - 17:29, napisał(a):

Pesa skreśliły schematy pod bramką. Powtarzające się rozwiązania, strzały. Fifa ma poprostu niepowtarzalność pod bramką

Zobacz postraul_ole, o 05 Sierpień 2017 - 21:19, napisał(a):

Po bardzo dobrej 16stce już drugi rok z rzędu fifa po filmikach nawet w najmniejszym stopniu mnie nie interesuje.

:lol2:

#44 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2017 - 10:51

Widzę że forum to twoje życie. Wyjdź na dwór :) z pesem dalej podtrzymuje schematy, a w fife grałem u znajomego kilka razy nie urzekła mnie na tyle by ja kupić

#45 Użytkownik jest niedostępny   Reddzik 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2017 - 11:42

Fifa nie jest zła, do grania online najlepsza Fifa, moim zdaniem, zaś kariera tylko z angielskim komentarzem, gdzie w czasie meczu komentują na bieżąco inne mecze, sytuacje, co zwiększa realizm, jakiekolwiek błędy i powtórki nie rażą w uszy jak przy naszym komentarzu, do tego taki ubogi.

PES ma raczej kiepski komentarz, z roku na rok ten sam, dużo się nie różni, to coś jak nasz rodzimy z panem Szpakowskim. Ale oprócz ML mamy inne tryby gry na bota, otoczka meczowa też jest super.

Każdy znajdzie coś dla siebie, ale Fifa online na PC przy trainerowcach, przy liczbie ok 300k piłkarzy na rynku w porównaniu do 2-3kk na PS czy ok 1mln na Xboxie, to ceny są dużo wyższe, więc trzeba sporo grać i handlować, a ja lubię sobie wejść pograć kilka meczyków i wyłączyć.

#46 Użytkownik jest niedostępny   luke555 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2017 - 13:48

Zobacz postraul_ole, o 06 Sierpień 2017 - 11:51, napisał(a):

Widzę że forum to twoje życie. Wyjdź na dwór :) z pesem dalej podtrzymuje schematy, a w fife grałem u znajomego kilka razy nie urzekła mnie na tyle by ja kupić

Dzięki za radę, właśnie z dworu wróciłem :lol2: Zwróciłem uwagę bo w przeciągu kilku lat u ciebie takich skrajnie odmiennych wypowiedzi w temacie kopanek było pełno a zdanie się zmieniało jak chorągiewka na wietrze. ;)

#47 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2017 - 14:59

Nie wydaje Ci się że pewnie wrażenia, poglądy z biegiem czasu mogą ulec zmianie? To nie jest singiel Gears of War gdzie przeszedłeś i możesz powiedzieć tak to bardzo dobra gra i koniec tematu - zdania nie zmienisz. W piłce nożnej pewne rzeczy które mogą wpłynąć na ocenę wychodzą po czasie..

#48 Użytkownik jest niedostępny   Reddzik 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2017 - 16:39

Dodam, że gameplay się zmienia po patchach, gameplay Demo Fify 17 był inny niż na premierę, a po kilku patchach jeszcze inny. Szczególnie narzekali gracze FUTa.

#49 Użytkownik jest niedostępny   Mały Głod 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Sierpień 2017 - 08:05

Ja wczoraj po prostu chciałem zapaść się pod ziemie bo moi inteligentni obrońcy strzelili 2 brami samobójcze a potem ludzie się dziwą że Dariusz Szpakowski mówi Jezus Maria :E

Całe wydarzenia działo się w trybie gry wirtualna gwiazda i zawsze gram bramkarzem a bardzo trudno nie zauważyć samobója stojąc na bramce. :E :E

Ten post był edytowany przez Mały Głod dnia: 08 Sierpień 2017 - 08:23

#50 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2017 - 18:34

Gole z bety... https://www.youtube....h?v=uA6Yj1nurJk

"Błędne oczy jak w Mass Effect" - oprawa EPL i La Liga jak w tv

https://www.youtube....h?v=7OCQ23kHPdg

https://www.youtube....h?v=EZx_a6GmuFs

Czy te bramki nie są FIFOWATE? żałosne? ja wiem że da sie grać inaczej, jak komus sprawia frajde taka gra..

Niestety widac ze kartonowosc dalej jest obecna, brak footplantingu nie ma wagi zawodnika - karoludki. Do tego mam glowne zastrzezenie.
Gdyby nie to, bylaby to zuplenie inna gra. Po filmikach nie ma powiewu swiezosci, ta sama mechanika od Fify 15. Mam wrazenie ze biore pada
i jestem w domu, nic nowego. Ja potrzebuje zmiany, przejadlo mi sie to. EA idzie na latwizne.

Ten post był edytowany przez raul_ole dnia: 12 Sierpień 2017 - 18:44

#51 Użytkownik jest niedostępny   GTM 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2017 - 23:04

Zobacz postraul_ole, o 12 Sierpień 2017 - 19:34, napisał(a):

Po filmikach nie ma powiewu swiezosci, ta sama mechanika od Fify 15. Mam wrazenie ze biore pada
i jestem w domu, nic nowego. Ja potrzebuje zmiany, przejadlo mi sie to. EA idzie na latwizne.

Dlatego właśnie temat o tej grze ma dwie strony, wiesz ile stron miał temat o fifie 11? 129, nikt się już nie podnieca ani nową fifą ani peesem, jedną i drugą gre produkują taśmowo bez większych zmian z edycji na edycje, ktoś kto ma dość fify kupuje peesa nie dlatego, że to lepsza gra tylko że jest po prostu inna, ileż można grać w to samo, nikt się już nie łudzi że coś zmienią ani w tej edycji ani w następnej.

#52 Użytkownik jest niedostępny   luke555 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2017 - 11:35

Zobacz postGTM, o 13 Sierpień 2017 - 00:04, napisał(a):

Dlatego właśnie temat o tej grze ma dwie strony, wiesz ile stron miał temat o fifie 11? 129, nikt się już nie podnieca ani nową fifą ani peesem, jedną i drugą gre produkują taśmowo bez większych zmian z edycji na edycje, ktoś kto ma dość fify kupuje peesa nie dlatego, że to lepsza gra tylko że jest po prostu inna, ileż można grać w to samo, nikt się już nie łudzi że coś zmienią ani w tej edycji ani w następnej.

Ja na 99% drugi rok nie będę brał żadnej. W pesie odpycha mnie sposób poruszania się zawodników, słaby motion capture, spójność kolejnych anmacji. A co do fify to ten filmik z graczami realu jeszcze mi się nawet podobał ale ten wyżej od raula tragedia.

Ten post był edytowany przez luke555 dnia: 13 Sierpień 2017 - 12:00

#53 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2017 - 18:58

Teraz gram w fife 17 i to co tam się wyprawia w sezonach normalnych jest dramatyczne. Wygrywałem bez problemu w lidze 5 a teraz nagle same rykoszety odbicia a po drugiej stronie łatwo wpadają gole z byle czego

#54 Użytkownik jest niedostępny   Kazubin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2017 - 19:11

Zobacz postGTM, o 13 Sierpień 2017 - 00:04, napisał(a):

Najlepsze podsumowanie sytuacji :thumbup:

Fifa właściwie jest już tasiemcem, bolączki zostały, a gra już zwyczajnie znudziła się. Nowy PES tak ochoczo nazywany nextgenowym wrażenia nie robi, więc w tym roku nic na premierę nie biorę, a do multi teraz mam Tekkena7, który po prostu daje mi fun z gry, czego obie kopane już nie robią.

#55 Użytkownik jest niedostępny   Plague 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2017 - 14:43

Ja od 2 miesięcy prawie nie sięgam po fife i to najlepszy dla mnie dowód, że przez to że tak naprawdę powielane są błędy, że praktycznie mało się zmienia ( większość zmian to ściema ), gra mi obrzydła już. A najgorsze jest wyrzucanie dość częste z meczów, gdzie w fifie 16 i 15 nie miałem takich jaj. Potrafi się gra także zaciąć przy prezentacji składu przeciwnika. To wszystko powoduje u mnie zniechęcenie. Pierwszy raz zastanawiam się, czy kupić 18.

#56 Użytkownik jest niedostępny   Krzynówek 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2017 - 20:25

jak z wymaganiami? Widziałem jakieś wymagania i 16gb ramu w Fifie? :hmm:

Ten post był edytowany przez Krzynówek dnia: 15 Sierpień 2017 - 20:25

#57 Użytkownik jest niedostępny   Plague 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2017 - 23:01

Krzynówek a po co tej grze 16 giga ramu? Graficznie to nie są jakieś rarytasy, zresztą z tego co widzę po gameplayach to 18 identycznie wygląda co 17. Tak że 16 giga ramu to bujda.

#58 Użytkownik jest niedostępny   Krzynówek 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2017 - 00:18

No dokładnie. Dlatego pytam, skąd te 16GB w wymaganiach skoro Fifa od lat się mało co zmienia :lol2:

#59 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2017 - 09:18

Zobacz postKrzynówek, o 16 Sierpień 2017 - 00:18, napisał(a):

No dokładnie. Dlatego pytam, skąd te 16GB w wymaganiach skoro Fifa od lat się mało co zmienia :lol2:

Fifa 17 to samo miała podane a spokojnie chodzi na 4 GB ram u innych

Ten post był edytowany przez luk21pl dnia: 16 Sierpień 2017 - 09:18

#60 Użytkownik jest niedostępny   Krzynówek 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2017 - 21:43

Pewnie to wróżenie z fusów i nikt tu nie ma magicznej kuli, ale myślicie, że na i5 7400, 8gb, 1050TI da radę komfortowo pograć w Fifke 1 8?

• (11 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »