Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Po filmikach nie ma powiewu swiezosci, ta sama mechanika od Fify 15. Mam wrazenie ze biore pada

i jestem w domu, nic nowego. Ja potrzebuje zmiany, przejadlo mi sie to. EA idzie na latwizne.

Dlatego właśnie temat o tej grze ma dwie strony, wiesz ile stron miał temat o fifie 11? 129, nikt się już nie podnieca ani nową fifą ani peesem, jedną i drugą gre produkują taśmowo bez większych zmian z edycji na edycje, ktoś kto ma dość fify kupuje peesa nie dlatego, że to lepsza gra tylko że jest po prostu inna, ileż można grać w to samo, nikt się już nie łudzi że coś zmienią ani w tej edycji ani w następnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie temat o tej grze ma dwie strony, wiesz ile stron miał temat o fifie 11? 129, nikt się już nie podnieca ani nową fifą ani peesem, jedną i drugą gre produkują taśmowo bez większych zmian z edycji na edycje, ktoś kto ma dość fify kupuje peesa nie dlatego, że to lepsza gra tylko że jest po prostu inna, ileż można grać w to samo, nikt się już nie łudzi że coś zmienią ani w tej edycji ani w następnej.

Ja na 99% drugi rok nie będę brał żadnej. W pesie odpycha mnie sposób poruszania się zawodników, słaby motion capture, spójność kolejnych anmacji. A co do fify to ten filmik z graczami realu jeszcze mi się nawet podobał ale ten wyżej od raula tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram w fife 17 i to co tam się wyprawia w sezonach normalnych jest dramatyczne. Wygrywałem bez problemu w lidze 5 a teraz nagle same rykoszety odbicia a po drugiej stronie łatwo wpadają gole z byle czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie temat o tej grze ma dwie strony, wiesz ile stron miał temat o fifie 11? 129, nikt się już nie podnieca ani nową fifą ani peesem, jedną i drugą gre produkują taśmowo bez większych zmian z edycji na edycje, ktoś kto ma dość fify kupuje peesa nie dlatego, że to lepsza gra tylko że jest po prostu inna, ileż można grać w to samo, nikt się już nie łudzi że coś zmienią ani w tej edycji ani w następnej.

Najlepsze podsumowanie sytuacji :thumbup:

 

Fifa właściwie jest już tasiemcem, bolączki zostały, a gra już zwyczajnie znudziła się. Nowy PES tak ochoczo nazywany nextgenowym wrażenia nie robi, więc w tym roku nic na premierę nie biorę, a do multi teraz mam Tekkena7, który po prostu daje mi fun z gry, czego obie kopane już nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 miesięcy prawie nie sięgam po fife i to najlepszy dla mnie dowód, że przez to że tak naprawdę powielane są błędy, że praktycznie mało się zmienia ( większość zmian to ściema ), gra mi obrzydła już. A najgorsze jest wyrzucanie dość częste z meczów, gdzie w fifie 16 i 15 nie miałem takich jaj. Potrafi się gra także zaciąć przy prezentacji składu przeciwnika. To wszystko powoduje u mnie zniechęcenie. Pierwszy raz zastanawiam się, czy kupić 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z wymaganiami? Widziałem jakieś wymagania i 16gb ramu w Fifie? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzynówek a po co tej grze 16 giga ramu? Graficznie to nie są jakieś rarytasy, zresztą z tego co widzę po gameplayach to 18 identycznie wygląda co 17. Tak że 16 giga ramu to bujda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Dlatego pytam, skąd te 16GB w wymaganiach skoro Fifa od lat się mało co zmienia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Dlatego pytam, skąd te 16GB w wymaganiach skoro Fifa od lat się mało co zmienia :lol2:

Fifa 17 to samo miała podane a spokojnie chodzi na 4 GB ram u innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to wróżenie z fusów i nikt tu nie ma magicznej kuli, ale myślicie, że na i5 7400, 8gb, 1050TI da radę komfortowo pograć w Fifke 1 8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie :) W fife 17 gram na laptopie i5-5200u + GTX940M i wczoraj spędziłem bite 5h grając i zero przycinek. Co prawda nie full hd, ale ta gra bez żadnego problemu Ci ruszy :)

 

P.S Magią dla mnie jest stary PC. Dosłownie magia. AMD Phenom II X4 945, 4GB ram, Radeon 5850HD i Fifa 16 działa na full hd idealnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 18 z tego co widomo nie powinny się zmienić tylko wymagania dla 4K bo bo ja wyraźnie widzę że grafika w grze została ulepszona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Poczekam aż będą testy na youtubie, bo ja mam 'chorobe' na punkcie fps i muszę mieć płynność. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zadziała mi fifa 16 na takim laptopie jak : AMD A10-9600p

12gb ram

Radeon r5 m430 2gb

Taktowanie 2,4, maksymalne 3,3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zadziała mi fifa 16 na takim laptopie jak : AMD A10-9600p

12gb ram

Radeon r5 m430 2gb

Taktowanie 2,4, maksymalne 3,3 ?

demo masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie offtopować o pierdołach typu czy na jakimś badziewnym rzęchu pójdzie jakaś staroć, to jest wątek o Fifie 18!

 

Krzynówek a po co tej grze 16 giga ramu? Graficznie to nie są jakieś rarytasy, zresztą z tego co widzę po gameplayach to 18 identycznie wygląda co 17. Tak że 16 giga ramu to bujda.

 

Ja Ci powiem co tam zajmuje może nie RAM, ale wydaje mi się, że procka - obliczanie handikapa i sytuacji w meczu tak, aby robić przewały. Zauważyłem to na przestrzeni lat - spoko mega komp, Fifa 14, a tam wiatraki na maksa. Graficznie dno, no to co przerabia - przerabia opcje na boisku. A że EA mają w nosie ludzi, to tego nie zoptymalizowali.

 

Jako że w tym roku PES wreszcie dostanie oprawę wizualną taką jak wersja konsolowa, podjąłem decyzję: po 10 latach z serią FIFA, wracam w tym sezonie do Pro Evo. Grałem (...)

[/i]

Wierzę jednak, że z nowym PES-em wrócą stare wspomnienia, gdzie spędziłem godziny przy kanapowym graniu jeszcze na PSX i odzyskam frajdę ze strzelanych bramek :thewave:

Jeszcze licencje i mogę próbować PESa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy k... z tymi licencjami? Przecież to 5min roboty i masz oryginalne herby loga i nazwiska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy ***** z tymi licencjami? Przecież to 5min roboty i masz oryginalne herby loga i nazwiska...

Zalezy na czym ." instalowanie patcha " na ps4 to jakis masochizm . Chyba z 2-3 godziny sie z tym gownem meczylem .a i tak wtedy jest duzo mniej niz w fifie . A czescia i tak nie mozna grac online . I to nie tylko licencje , wszystko poza gameplayem ssie pale . Tryby gry (glownie online) , komentarz ( nawet pl w fifie jest duzo lepszy :E ) itd itp .. szybko mi sie odechcialo grac w pesa 2017 . Czekam na demko fify ale raczej na 99 % w tym roku odpuszczam kopanki ... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na czym ." instalowanie patcha " na ps4 to jakis masochizm . Chyba z 2-3 godziny sie z tym gownem meczylem .a i tak wtedy jest duzo mniej niz w fifie . A czescia i tak nie mozna grac online . I to nie tylko licencje , wszystko poza gameplayem ssie pale . Tryby gry (glownie online) , komentarz ( nawet pl w fifie jest duzo lepszy :E ) itd itp .. szybko mi sie odechcialo grac w pesa 2017 . Czekam na demko fify ale raczej na 99 % w tym roku odpuszczam kopanki ... :kwasny:

Trzeba było kupić PC a nie bawić się w konsole. cities skylines możesz pomarzyć o modach a przez to gra jest strasznie biedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze do zeszlego roku wersja pc nie byla taka sama jak na konsolach :P tak jak kiedys nexgen fify ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze do zeszlego roku wersja pc nie byla taka sama jak na konsolach :P tak jak kiedys nexgen fify ...

Trzeba było poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na czym ." instalowanie patcha " na ps4 to jakis masochizm . Chyba z 2-3 godziny sie z tym gownem meczylem .a i tak wtedy jest duzo mniej niz w fifie . A czescia i tak nie mozna grac online . I to nie tylko licencje , wszystko poza gameplayem ssie pale . Tryby gry (glownie online) , komentarz ( nawet pl w fifie jest duzo lepszy :E ) itd itp .. szybko mi sie odechcialo grac w pesa 2017 . Czekam na demko fify ale raczej na 99 % w tym roku odpuszczam kopanki ... :kwasny:

Widocznie słaby poradnik używałeś, ja na komplet herbów i drużyn z nazwiskami piłkarzy poświęciłem 15minut. Wszystkimi można grać online. Komentarz fakt, ja zawsze zmieniam co miesiąc sobie na hiszpański/włoski i inny, bo ang jest dno totalne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...