Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

8146403be592.jpg

 

1. Gameplay z FIFA 18 już w czerwcu!

 

Pierwszą grywalną wersję będziemy mogli zobaczyć 10 czerwca na EA Play 2017 w Hollywood, czyli wydarzeniu przygotowanym przez Electronic Arts, na którym prezentowane są najnowsze produkcje „elektroników”, w tym m.in. FIFA 18. Podczas tego eventu, osoby które dotrą na miejsce będą mogły położyć swoje ręce na kontrolerach i sprawdzą najnowszą FIFĘ. Niewykluczone, że uda się komuś po kryjomu zarejestrować kawałek rozgrywki.

 

2. Drugi sezon „Droga do sławy” (The Journey)

 

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Andrew Wilson potwierdził pojawienie się drugiego sezonu nowego trybu z FIFA 17 „Droga do sławy”, w którym wcielamy się w Alexa Huntera i przejmujemy kontrolę nad jego karierą sportową podejmując wszelakie decyzje, trenując i rozgrywając mecze. Na razie wiemy tylko, że pojawią się zupełnie nowe postacie oraz historie. Jesteśmy bardzo ciekawi czy EA Sports zaskoczy nas czymś nowym, np. możliwością stworzenia swojego zawodnika od podstaw.

 

3. Nowy tryb gry w FIFA 18 Ultimate Team

 

Jest niemal pewne to, że wraz z nową FIFĄ ujrzymy nowy rodzaj rozgrywki w najbardziej popularnym i dochodowym trybie Ultimate Team. W FIFA 17 otrzymaliśmy FUT Champions (Mistrzostwa FUT), czy wyzwania budowania składu, natomiast w FIFA 16 EA udostępniło Draft. Pomysłów jest tutaj cała masa i myślę, że EA będzie się dalej starać rozwijać Ultimate Team, bo jest on najbardziej oblegany przez graczy, co przekłada się na spore zyski. Czekamy na pierwsze informacje.

 

 

4. FIFA 18 na Nintendo Switch

 

FIFA 18 zmierza również na nową konsolę od Nintendo. W sieci pojawiły się już nawet pierwsze urywki rzekomo z najnowszej FIFY, ale nie jest to potwierdzona informacja. Nie dziwię się skoro do premiery gry jeszcze prawie pół roku. Niemniej jednak właściciele Switcha również zagrają w kopankę od EA Sports.

 

5. Nowa liga chińska – Chinese Super League

 

Jeden z aktualnych piłkarzy grających w lidze chińskiej Alex Teixeira, zamieścił informację na swoim Instagram’ie, na którym widnieje zdjęcie jego kolegów z drużyny w nowych strojach na rok 2017 dołączając opis, w którym wspomniał o FIFA 18. Czy to możliwe, aby EA pokusiło się o wprowadzenie tej właśnie ligi do FIFA 18? Przypomnijmy, że do Chin przeszło wiele znanych i utalentowanych graczy jak Tevez, Hulk czy Oscar. Gdyby liga chińska pojawiła się w grze, moglibyśmy na powrót nimi zagrać chociażby w FIFA Ultimate Team. Czy tak się stanie? Musimy uzbroić się w cierpliwość.

 

6. Premiera FIFA 18

 

Od kilku lat gra z serii FIFA regularnie wychodzi w ostatnim tygodniu września we wtorek w USA, a w czwartek w Europie. W tym roku będzie zapewne podobnie i w FIFA 18 zagramy 28 września 2017 r. Natomiast 2 tygodnie wcześniej zostanie udostępnione demo, które przybliży nam czego możemy spodziewać się w pełnej wersji gry.

 

7. Brak FIFA 18 na konsoli PS3 oraz Xbox 360

 

Patrząc na kierunek jaki obrało EA Sports można wnioskować, że premiera FIFA 18 ominie konsole starszej generacji. Z jednej strony wydaje się to być dość szybki i drastyczny krok, ale z drugiej strony EA zaczęło inwestować pieniądze w e-sport i w dostosowywanie gry właśnie pod ten rodzaj rozgrywek. Zatem logicznym może wydawać się fakt porzucenia wypuszczania kolejnej FIFY na konsole PlayStation 3 czy Xbox 360, na których i tak za wiele zmian nie ma, a żywotność tych konsol jest prawie u schyłku. Jednak są to nadal luźne domysły.

 

8. Legendy na każdej platformie?

 

Nawiązując do poprzedniego punktu odnośnie rozgrywek e-sportowych można by się zastanowić nad tym, czy przypadkiem EA nie wprowadzi legendy również na PlayStation 4 czy też PC, ale bardziej schylałbym się ku tej pierwszej opcji. Dlaczego? Otóż są ku temu dwa powody.

 

Po pierwsze, na ostatnich Mistrzostwach Polski w FIFA Ultimate Team finał rozgrywany był na dwóch platformach Xbox One oraz PS4 przez tych samych zawodników. Każdy z nich grał na domyślnej platformie, na tej na której codziennie trenuje w domu, ale w finałach musiał zagrać również na tej drugiej. No i tutaj pojawił się kłopot ze składem, bo jeśli zawodnik posiadał legendy na Xbox One, to na PS4 musiał mieć dobranych już zupełnie innych zawodników. Taka sytuacja jest według mnie śmieszna i nie wyobrażam sobie, aby w kolejnych finałach było podobnie.

 

Po drugie, przypomnijmy sobie dlaczego aktualnie legendy są tylko na konsoli Xbox. Microsoft oraz EA Sports podpisało umowę 4 lata temu, która m.in. gwarantowała posiadaczom konsoli Xbox dostęp do legend w FIFIE na wyłączność. Takie umowy z reguły obowiązują nie więcej niż 4 lata, co by oznaczało, że wraz z premierą FIFA 18 umowa ta wygaśnie i jeśli nie zostanie przedłużona, to wielce prawdopodobne, że legendy pojawią się również na innych platformach. Pożyjemy, zobaczymy.

 

9. FIFA 18 na Google VR

 

Rosnąca popularność gogli wirtualnej rzeczywistości może przyczynić się do tego, że najnowsza FIFA będzie wspierać Virtual Reality. Oczywiście są to tylko domysły.

 

http://fifanet.eu/wiadomosci/fifa-18-co-nowego-potwierdzone-i-niepotwierdzone-informacje/

 

"Wrażenia" youtuberow z gameplayu w Monachium... maja embargo do 10 czerwca:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 16 nie dało się grać, 17 choć dobra to chyba najnudniejsza część, a ostatnia grywalna budząca emocje to 15. Drogie Konami i EA tkwicie w własnym błocie od lat :E

 

PS.

Singiel w 17 powinni ludziom w aptekach dawać na sen, do tego jest jak gaza jałowy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cycuś glancuś a jak przyjdzie co do czego to skończy się jak zwykle...co do wrażeń YT-berów to nie ma się co napalać bo nie ma żadnych skoro nie wolno im mówić a z resztą czego oczekiwać od fanów fify...będzie jak zwykle mnóstwo zachwalania a po demie wszystko się zmieni i masa nerwów wylewanych na forach osiągnie swój normalny poziom jak to jest już od paru lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawic silnik kolizji, wyrzucic trainerow (moze poprzez brak handlu i brak coinsow ? zastapic to czyms), wywalic handicap

i bedzie lepiej jak reka odjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie kojarzę jak było z 17 ale będzie może 10h trial w 18?

 

Moim zdaniem powinni usprawnić manualne sterowanie bo raz przy małej mocy podania potrafi piłkę wykopać w kosmos, a druga sprawa to nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie że ostatni obrońca jest OP, np wyprowadzam kontrę i w okolicach połowy chcę wypuścić gościa i nie ważne jak podam to za każdym razem pilka trafi w przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się w 17 nie gra, ale faktycznie nuży ciągłe atakowanie i na pałę akcje, że "jednak nie ma gola"... i ten cholerny handikap... bez suwaczków w to się grać nie da.

 

A 18? Dajcie spokój... ziewnięciem to przyjmuję. Co zrobią, to zrobią. Na nic nie wpłynie NIC, co ludzie napiszą, zrobią. Pójdą, kupią, sukces komercyjny, tamci wypuszczą za rok kolejny update rostera jako F19 itd. w kółko...

 

Ciekawe, czy zrobią jakąś chamską zagrywkę w stylu, że usuną stary system obrony albo coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się rozpisać, ale chyba najlepszy komentarz to licznik z origin.

Fifa 15 360h

Fifa 17 40h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał wszystko, gdyby w pecetowej wersji dało się normalnie ustawić angielski komentarz, bo Szpaka nie mogę zdzierżyć. Po 17-stce 18-stka raczej mnie mało interesuje. Jak zwykle w Fifę grałem sporo, tak w ostatnią część tylko 47h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie stało się z Fifą co i z PESem po zmianie silnika, czyli nic :E

 

Ps.

Można zadzwonić na pomoc, trochę czasu już minęło, więc może już zmieniają wersje na global za prośbą. Za bardzo nie chce mi się w to grać, także mi szpaku już nie przeszkadza, bo gry nie uruchamiam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzucic trainerow (moze poprzez brak handlu i brak coinsow ? zastapic to czyms

Ja bym dał wszystko, gdyby w pecetowej wersji dało się normalnie ustawić angielski komentarz, bo Szpaka nie mogę zdzierżyć.

na konsoli nie ma tych problemow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, i nie ma też darmowego multi. Jak mnie najdzie ochota pograć to będę musiał brać PS Plus z myślą o maksymalnie kilku godzinach grania w miesiącu. To już wolę grać bez żadnego komentarza niż tak marnować pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli nie ma tych problemow :P

O małe prowo :)

Nie ma coinsów na PS4? Jak tam EA zrobiło porządek z fps w widoku procamera i powtórek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trailer, i jakieś nowe karty ikony futbolu. To jakieś nowe karty z legendami dla PC i PS4 jak i Xbox. Więc albo to będą legendy na all platformach, albo jakieś inne karty by zadowolić pozostałe platformy.

 

Ceny na Orignie:

Podstawowa 239zł

Ronaldo 299zł

Ikony Futbolu 380zł

 

Wiem na pewno, że nie kupię, za drogo, do tego jak coś będę szukać klucza z angielskim komentarzem. Online w FUT nie zamierzam już grać, więc nie mam parcia. Zostaje przy 17.

 

 

 

edit:

Big Change! FIFA 18 Legends are now called FIFA 18 Icons and will be available on Playstation 4, Xbox One and PC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena przeginka, ale pewnie jak co roku kupię z bratem na pół. Singlowe turnieje i zwykłe mecze nigdy się nie znudzą.

 

Co do FUTów, legend, ikon, czy co tam jeszcze jest popularne - nie rozumiem fenomenu i jak dla mnie mogłoby tego nie być. Niech zrobią z tego w końcu osobną, online'ową produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że znowu wprowadzą jakieś nowości do wirtualnych klubów, poza nimi to tylko w sezony rekreacyjnie grałem w 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena przeginka, ale pewnie jak co roku kupię z bratem na pół. Singlowe turnieje i zwykłe mecze nigdy się nie znudzą.

 

Co do FUTów, legend, ikon, czy co tam jeszcze jest popularne - nie rozumiem fenomenu i jak dla mnie mogłoby tego nie być. Niech zrobią z tego w końcu osobną, online'ową produkcję.

Ano cena przeginka bo minimalnie za pre-order 259 zł na xbox one!!!!!!!!!!!!! 8:E:frajer::E:crash2::wymiotuje::szczerbaty::Crash::cassetete::tse::boink::ass::naughty::mad3::thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał żeby w sezonach dodali to co jest w FUT, pokazuje ping oraz możliwość wyboru stroju po dołączeniu.

Tylko to gram, futa nie ruszam i tych dwóch opcji mi tylko brakuje do szczęścia :) a no mogli by też nawet podczas meczu przy nicku zawodnika pokazywać ping.

Ale tego i tak się nie doczekam pewnie więc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa - popieram. Ile to ja się narzucałem mięsem przez lagerów. Wg moich obserwacji czołówka to Włosi. Z Wlk. Brytania się lepiej gra niż z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zważam na krytyczne opinie dotyczące gry tylko powiem że 29 września 2017 i na murawę boiska wkroczy sam mistrz i postrach obrońców Cristiano Ronaldo :smokin::pimp::cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-06-11-fifa-18-pierwsze-wrazenia

 

Kilka pozytywnych zdan o Fife z evoweb:

 

The things I heard in that video are really good.

First of all, player models. Now there are 6.

-Short and skinny

-Short and strong

-Average and skinny

-Average and strong

-Tall and skinny

-Tall and strong

 

Which leads to another nice implementation: Players will now no longer planting their feet at the same time with each other. According to the guy, it makes it more realistic.

 

Animations are great. Pace is slower. Stats come into play A LOT MORE (during the first 5-8 minutes of the video, if I'm not mistaken) a guy from EA himself talks about this. How for example, in real life Iniesta can handle the ball greatly and hide it from the rivals, and pass the ball very nicely, but he won't be running too much with it because that's not his strength. But Messi, can do what Iniesta does but he can also run a lot with the ball while dribbling opponents. And they really wanted to express more of than in the game. So stats are a lot more noticeable this year.

 

 

Also, he talks more about graphics. He says this year are A LOT different to last year, for the better. The lighting is awesome. The managers can now be seen DURING gameplay itself. He mentioned Zidane and Simeone, which means La Liga managers have been included this year.

 

He clearly says that IN THIS DEMO/BETA game speed is definetely SLOW. And he doesn't like it (go figure...). In this regard, he says something like "this year it's impossible to hold on to the Sprint button. It's just not possible, which is a good thing".

 

The crowd has been very much improved. They aren't all synchronized anymore. It's like they all behave differently. Some people will go to the aisle (?) to celebrate or whatever, and some others will stay in their place. Looks very realistic, according to the chubby fella.

 

Penalties have gone back to what they were before FIFA 17. Not exaclty like FIFA 16, but more so than FIFA 17.

 

New player-specific running animations. He mentions Sterling and Robben (looking very very well represented in this aspect) but there will be others.

 

Overall the game is far more responsibe. No input lag.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=QmoMGy5JNLs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku ta fifa ma byc znowu lepsza i zn owu okazuje sie, ze poprzednia byla nie dosc dobra hehe

 

tutaj info od Kartomanii o nowych ikonach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niech odpali Port Royal, Time Spy to sobie mozna darowac juz do testow Ady
    • Konfa tonie, a to wszystko przez Wiplera .  
    • Ja skończyłem po 120h. Wyczyściłem prawie wszystko - wszystkie zadania poboczne, intele, jakieś 95% VR i nawet Fort Condor. Zostały także karty i brutalne wyzwania z reliktem. Ale już tego nie będę robił. Te wyzwania są dość hardcorowe dla mnie. Poza tym po przejściu fabuły zazwyczaj i tak kończę z grą i nie chce mi się robić reszty.  Świetny gameplay z masą różnorodnej zawartości (niektóre minigierki tak bardzo dobrze zrobione, że mógłby być oddzielną grą na jakąś mniejszą platformę. Jak Fort Condor, wyścig Choco czy karty),  fantastyczną walką, ale biednie opowiedziana historią. Dla mnie nadal nie jest do końca jasne, o co tutaj chodzi.   Wszystko tutaj jest pogmatwane.    Szczególnie nie podobało mi się zakończenie.  Pewnie dowiem się więcej w part 3. Końcowe etapy także nieco zapychają i nie potrzebnie wydłużają na siłę. Nie cierpię jak w grach gracz jest zmuszany do powolnego przemieszczania się, z nie potrzebnymi QTE. Finałowa walka bardzo trudna na normalnym poziomie dla mnie, z 10x podchodziłem.   Irytowałem się dodatkowo, bo za każdym razem musiałem oglądać tą samą cutscenkę, bez możliwości pominięcia.   Dla mnie 9/10, ja bawiłem się bardzo dobrze.  Czekam na akt 3... za 4 lata.
    • W dziale Xboxa padło pytanie o wymianę analogów w padzie i @zakk87 zaproponował podmiankę na nie standardowe, wykorzystujące efekt HALLa. Zauważyłem, że są też wersje do Dualsense: https://konsolowo.pl/pl/czesci-naprawcze-ps5/2719-analog-joystick-galka-magnetyczny-halla-v2-kontroler-dualsense-ps5-5903981915811.html Wymienił już ktoś analogi w swoich padach na te konkretne? Działa to jak należy? Mam w szafie 2 pady Dualsense które są po wymianie analogów, ale nie wiedziałem wtedy, jak je skalibrować i myślę teraz, czy by nie kupić takich jak wyżej i je podmienić. Podzieli się ktoś doświadczeniami? Może inna marka, która jest lepsza? Jakieś porady, jak to kalibrować potem?
    • Pod 4090 nie da rady, bo jeszcze skłonna sobie zapalić fajka od złącza ;)
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...