Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ile będzie kosztować na premierę fifa 18, chodzi o playstation 4, za 209zl opłaca się kupić? Pewny sklep oczywiście? Wszędzie są ceny 259

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu będzie to samo co zeszłym roku. Pierwszy pacz i wszystko spierdolą z tempem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że w tym roku PES wreszcie dostanie oprawę wizualną taką jak wersja konsolowa, podjąłem decyzję: po 10 latach z serią FIFA, wracam w tym sezonie do Pro Evo. Grałem chwilę w betę na PS4 i cholera - podoba mi się gameplay. A że w UT nie grywam od pewnego czasu, bo to wg mnie tragikomedia, jak potrafią wyglądać wybrane mecze w ostatnich odsłonach FIFY w tym trybie, to liczę na to, że przynajmniej AI w PES 2018 mnie nie zawiedzie.

 

Znając niestety jakość serwerów KONAMI, przez sieć będzie się potencjalnie grało kiepsko, stąd pewnie będę bawił się w pojedynkę. Chociaż z drugiej strony, testując betę, poza dość długim wyszukiwaniem partnerów do zabawy (w porównaniu do FIFY), grało mi się naprawdę płynnie i nie odczuwałem żadnych lagów. I to również w trybie 3 vs. 3. Więc być może będzie z tym w aktualnej wersji lepiej.

 

Mam niestety wrażenie, że EA obrosło w piórka i te wszystkie zmiany z ostatnich lat: kobiece drużyny, tryb fabularny to nie jest to, czego oczekuję od gry piłkarskiej. Patrzę na te zapowiedzi FIFY 18 i mam lekkie deja vu - za mało tu zmian w gameplay'u dla kogoś, kto rokrocznie w tę serię się w ostatnim czasie zagrywał.

 

No, jest jeszcze taka opcja, że się postarzałem dość mocno przez ostatnie lata... ;)

Wierzę jednak, że z nowym PES-em wrócą stare wspomnienia, gdzie spędziłem godziny przy kanapowym graniu jeszcze na PSX i odzyskam frajdę ze strzelanych bramek :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba w Fifie 18 ta nowa opcja gry na bota w FUT, akurat sporo grałem na bota, wygrywałem z drużyną tygodnia na ultimate, nie mając żadnych ifów w składzie lub z jakimiś słabiakami, więc pewnie bym sobie poradził. Martwią mnie że tylko ten FUT a nic nie zmieniają w karierze, nie każdy gra w kółko online, a granie normalnego meczu, z przyśpiewkami, z lepszym angielskim komentarzem bo w takim meczu jest rozbudowany, czasem specjalnie zostawiam sobie wejście do meczu by pooglądać. Raczej nie napalam się na tą edycję pewnie zakupię jak cena spadnie i będę szukać wersji z ang komentarzem, bo nie idzie słuchać naszych komentatorów, do tego są okrojeni względem angielskiego.

 

W 17 szybko rzuciłem futem, chyba tylko 4 razy grałem w lidze wylewowej, w tym 2 razy gold3 i raz gold1 a potem chyba z 2-3 mecze rozegrałem i olałem. Nawet nie startowałem w turnieju o TOTSa. Chyba się przeniosę do PESa i tak zamierzam grać w ligę, w PESie to jest Master League, więc mi tak rybka czy działa online u Konami czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówię. Sam mam niesamowity przesyt Ultimate Team. W FIFIE 17 grałem już praktycznie tylko sezony, bo tak zmęczył mnie rok wcześniej ten tryb (mimo że założenia ma naprawdę fajne).

 

Sezony klasycznie - były ogólnie naprawdę spoko (mam wrażenie, że mniej dzieciaków tam jednak siedzi i gra się jakoś inaczej). Ale po prostu odczuwam już na swojej skórze zmęczenie materiału - za dużo chyba FIFY przez te wszystkie lata.

 

Liczę, że przesiadka na PES-a nie będzie bolesna. Mam na uwadze, jak świetne recenzje zebrała wersja konsolowa w poprzedniej edycji. Pecetową pomijam milczeniem. Nie chciałem jednak sięgać wówczas po edycję na PS4, bo wiem, że na piecu modyfikacje jednak z czasem obejmują ogromną liczbę elementów gry. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że zanim pojawią się odpowiednie patche od modderów, którzy poprawią m.in. klasyczne braki w licencjach w tej serii, też musi minąć trochę czasu i w dniu premiery jako wieloletni Fifowiec, mogę zgrzytać zębami, patrząc na te śmieszne nazwy klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iii tam Panowie, na ps4 do 2017 patch wyszedł 3 dni po premierze, naprawiał wszystkie loga i nazwy timów, stroje. Także nie ma tragedii. Patch działał oczywiście online.

Na PC jest jeszcze łatwiej i przede wszystkim dużo więcej modów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplay'u z FIFY zdecydowałem, że u mnie też w tym roku pieniądze pójdą do Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na steam nie ma opcji jak na orginie tzn trial na 10h, a to mi starczy przynajmniej na kilka miesięcy. Z chęcią bym przetestował Pesa,ale ktoś się wypowie może o manualny sterowaniu, czy w ogóle jest taka możliwość i jak to ma się pod względem fify, bo w niej to czasami jest strasznie irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest manual, pół-auto i auto :E Do wyboru,. do koloru. ALe trzeba dłuiuuugo się uczyć, szczególnie strzałów :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeszcze lepiej EA dopracuje grę a co mnie bardzo zadowoliło że zostanie naprawiony atak skrzydłami. A przy okazji mam pytanie czy znacie jakąś stronę gdzie można kupować gry cyfrowe ale zależało by mi żeby gry były po Polsku bo z jeżykami obcymi to u mnie trochę kiepsko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo dobrej 16stce już drugi rok z rzędu fifa po filmikach nawet w najmniejszym stopniu mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 stka dobra? Zwłaszcza te sprinty gimbazy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że fajna ta Fifka. Przyjemnie się gra. W 2k wygląda bardzo ładnie.

Pesa skreśliły schematy pod bramką. Powtarzające się rozwiązania, strzały. Fifa ma poprostu niepowtarzalność pod bramką

Po bardzo dobrej 16stce już drugi rok z rzędu fifa po filmikach nawet w najmniejszym stopniu mnie nie interesuje.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że forum to twoje życie. Wyjdź na dwór :) z pesem dalej podtrzymuje schematy, a w fife grałem u znajomego kilka razy nie urzekła mnie na tyle by ja kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa nie jest zła, do grania online najlepsza Fifa, moim zdaniem, zaś kariera tylko z angielskim komentarzem, gdzie w czasie meczu komentują na bieżąco inne mecze, sytuacje, co zwiększa realizm, jakiekolwiek błędy i powtórki nie rażą w uszy jak przy naszym komentarzu, do tego taki ubogi.

 

PES ma raczej kiepski komentarz, z roku na rok ten sam, dużo się nie różni, to coś jak nasz rodzimy z panem Szpakowskim. Ale oprócz ML mamy inne tryby gry na bota, otoczka meczowa też jest super.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie, ale Fifa online na PC przy trainerowcach, przy liczbie ok 300k piłkarzy na rynku w porównaniu do 2-3kk na PS czy ok 1mln na Xboxie, to ceny są dużo wyższe, więc trzeba sporo grać i handlować, a ja lubię sobie wejść pograć kilka meczyków i wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że forum to twoje życie. Wyjdź na dwór :) z pesem dalej podtrzymuje schematy, a w fife grałem u znajomego kilka razy nie urzekła mnie na tyle by ja kupić

Dzięki za radę, właśnie z dworu wróciłem :lol2: Zwróciłem uwagę bo w przeciągu kilku lat u ciebie takich skrajnie odmiennych wypowiedzi w temacie kopanek było pełno a zdanie się zmieniało jak chorągiewka na wietrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się że pewnie wrażenia, poglądy z biegiem czasu mogą ulec zmianie? To nie jest singiel Gears of War gdzie przeszedłeś i możesz powiedzieć tak to bardzo dobra gra i koniec tematu - zdania nie zmienisz. W piłce nożnej pewne rzeczy które mogą wpłynąć na ocenę wychodzą po czasie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że gameplay się zmienia po patchach, gameplay Demo Fify 17 był inny niż na premierę, a po kilku patchach jeszcze inny. Szczególnie narzekali gracze FUTa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po prostu chciałem zapaść się pod ziemie bo moi inteligentni obrońcy strzelili 2 brami samobójcze a potem ludzie się dziwą że Dariusz Szpakowski mówi Jezus Maria :E

 

Całe wydarzenia działo się w trybie gry wirtualna gwiazda i zawsze gram bramkarzem a bardzo trudno nie zauważyć samobója stojąc na bramce. :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gole z bety... https://www.youtube.com/watch?v=uA6Yj1nurJk

 

"Błędne oczy jak w Mass Effect" - oprawa EPL i La Liga jak w tv

 

https://www.youtube.com/watch?v=7OCQ23kHPdg

 

https://www.youtube.com/watch?v=EZx_a6GmuFs

 

Czy te bramki nie są FIFOWATE? żałosne? ja wiem że da sie grać inaczej, jak komus sprawia frajde taka gra..

 

Niestety widac ze kartonowosc dalej jest obecna, brak footplantingu nie ma wagi zawodnika - karoludki. Do tego mam glowne zastrzezenie.

Gdyby nie to, bylaby to zuplenie inna gra. Po filmikach nie ma powiewu swiezosci, ta sama mechanika od Fify 15. Mam wrazenie ze biore pada

i jestem w domu, nic nowego. Ja potrzebuje zmiany, przejadlo mi sie to. EA idzie na latwizne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...