Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jak Szpakowski będzie komentował FIFA 18 bo naprawdę umiał rozkręcić emocje sportowe w trakcie meczu. :E

 

O ile do samego poziomu komentatorów nie można się przyczepić to sama ułomność skryptów i opóźnienie komentatorów do tego co się dzieje na boisku woła o pomstę...stawiam że nie jeden student 1 roku by to lepiej zakodował. Ale przynajmniej można się pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy wersja z region RU będzie miała polskie napisy dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO GRA poszła musiałem "pokochać" Windows 10 :) Co mnie się podoba trybuny fajnie reagują są kolorowe .rozgrywka rzeczywiście wolniejsza ..Jakiś dużych zmian nie ma mnie osobiście nie przekonało by wydać 200 zł no ale sie jeszcze zastawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić przez Rosje. 120 zł z polskim komentarzem i napisami. Gra będzie inna jak wyjdzie pełniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz zagrałem sobie dzisiaj Realem i nawet fajnie to wyglądało jak Ronaldno po bramce podbiegł do kibiców i zaczęli się tam zbiorowo cieszyć i ściskać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście meczy zagrałem. Jest całkiem przyjemnie, dawno w 17 nie grałem. Podoba mi się system kontroli piłki przez zawodników plus drybling lewą gałką. Poszło to w stronę pesa i fajnie, choć tam jest to jeszcze lepiej zrobione.

 

Zaskoczyła mnie obecność hdr, bo nic się nie chwalili. Tylko działa dziwnie. Po zmianie kamery (np. z gry na powtórkę, lub zbliżenie na piłkarza i odwrotnie, z powrotem do gry) przez 2-3 sekundy jest super, a po tej chwili obraz się płynnie ściemnia i to dość mocno i już tak fajnie nie jest :E. Nie mam pojęcia dlaczego to tak działa. Gdyby się nie ściemniał wyglądało by super, a tak kontrast i kolory lecą mocno w dół :/.

 

Na ten moment z kupnem się wstrzymuje, demo nowego PESA mnie oczarowało (animacje w czasie gry, na zbliżeniach, twarze i mimika zawodników, swoboda w rozgrywaniu akcji, radość z grania, system dryblingu) i to właśnie grę Konami zamówiłem. Choć z nową Fifą nie ma tragedii, jak pełna wersja się mocno od dema różnić nie będzie, to może się kiedyś zakupi, jak znajdę czas na jeszcze jedną kopankę ;p. FUT w sumie i tak mi się już znudził, dodatkowo gameplay jest tam znacznie biedniejszy niż w normalnych trybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odczucia z wymogami w porównaniu z 17stką? Dużo większe wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie same chyba ma to wymagania lub zbliżone jest już demko Pesa na PC?

Na dx 12 powinien być mniejszy narzut na procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram komfortowo na i5 7400/1050TI/8GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa gra EA z regionu RU nie ma PL, więc nie wiem po co tam kupować. Macie wszystkie języki zapisane na kartach produktów. Kiedyś było polski i rosyjski, teraz jest tylko polski i tylko rosyjski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa gra EA z regionu RU nie ma PL, więc nie wiem po co tam kupować. Macie wszystkie języki zapisane na kartach produktów. Kiedyś było polski i rosyjski, teraz jest tylko polski i tylko rosyjski.

Tego nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram komfortowo na i5 7400/1050TI/8GB?

 

po to jest demo żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa gra EA z regionu RU nie ma PL, więc nie wiem po co tam kupować. Macie wszystkie języki zapisane na kartach produktów. Kiedyś było polski i rosyjski, teraz jest tylko polski i tylko rosyjski.

Pewny jesteś że zmienili to w tym roku? Na necie idzie znaleźć kilka sklepów, które sprzedają niby wersje pl/ru. Jakiś błąd w opisie? Jeśli sytuacja w tym roku jest inna to mogli by już zrobić z pl wersji edycję global z wieloma językami a nie żydzić... tym bardziej, że cena niska nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś że zmienili to w tym roku? Na necie idzie znaleźć kilka sklepów, które sprzedają niby wersje pl/ru. Jakiś błąd w opisie? Jeśli sytuacja w tym roku jest inna to mogli by już zrobić z pl wersji edycję global z wieloma językami a nie żydzić... tym bardziej, że cena niska nie jest.

Po raz pierwszy chyba w ME:A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym roku mamy edycję polsko-czeską a nie polsko-royjską. Mówicie, że jak się wejdzie przez VPN na origin rosyjski to w obsługiwanych językach jest tylko rosyjski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym roku mamy edycję polsko-czeską a nie polsko-royjską. Mówicie, że jak się wejdzie przez VPN na origin rosyjski to w obsługiwanych językach jest tylko rosyjski?

Tak sprawdziłem. Ale chyba istnieje inny sposób. Kupujecie płytke z allegro i z niej instalujecie fife 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdziłem. Ale chyba istnieje inny sposób. Kupujecie płytke z allegro i z niej instalujecie fife 18

W tamtym roku płyta nie miała nic do rzeczy tylko klucz, który jest przypisany do konkretnej wersji językowej więc wątpię żeby coś się zmieniło w te kwestii. Włożysz płytę a i tak Ci gra ściągnie co ma ściągnąć i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku płyta nie miała nic do rzeczy tylko klucz, który jest przypisany do konkretnej wersji językowej więc wątpię żeby coś się zmieniło w te kwestii. Włożysz płytę a i tak Ci gra ściągnie co ma ściągnąć i tyle.

No to Ea nie ładnie postąpiło. A co jeśli wyciągnie się pliki polskie i przerzuci na rosyjską wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full wersja w Fifach ma dużo większe wymogi od dema? W Fife już nie grałem od 2008 chyba. ;v Właśnie pobrałem demo i śmiga na i5 7400/1050TI/8GB bez żadnego zająknięcia. Nawet mówiąc szczerze, to dawno nie grałem w tak płynną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...