Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Batuzz

The Oceanborn

Rekomendowane odpowiedzi

cholera ale ta skrzynia jest wielka

na fotkach tego nie widać dopiero teraz przy człowieku to widać :E

 

 

Jest wielka ta WP100, jest :D

Caselab też mają taką... no tyle, że lżejszą ;)

 

Spójrz na WP200 :E

WP200_1.jpg

 

WP200_8.jpg

 

 

 

88cm wysokości :thumbup: ciekawią mnie efekty sesji :thumbup:

 

Uwierz, że mnie również :D

Wszystko okaże się na dniach :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt że kopara opada ale nie chce mi się wierzyć, że tak wielka buda nie wspiera HPTX. Napisałem nawet do supportu TT ale nie odpisują.

 

Kurde, piękna jest! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt że kopara opada ale nie chce mi się wierzyć, że tak wielka buda nie wspiera HPTX. Napisałem nawet do supportu TT ale nie odpisują.

 

Kurde, piękna jest! :cry:

 

Dzięki wielkie! :D

 

A co do HPTX... Parę modyfikacji i wszystko jest wspierane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadać, dawać fotki :E

 

Sam czekam! :( :(

Jak tylko dostanę - wrzucam ASAP!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcia do mnie dotarły ;)

 

Poniżej mały teaser!

 

RWAK49th.jpg

 

TVsqyndh.jpg

 

Al44njKh.jpg

 

Więcej wkrótce, w większych rozdziałkach :)

 

Aktualnie gram w Sniper Ghost Warrior 3, aby trochę obciążyć sprzęt.

Korzystam z MSI Afterburner w celu sprawdzenia wszelkich interesujących mnie parametrów.

 

Wiedźmina 3 dostanę wkrótce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaciłeś za tą sesję? ;P

 

To bardziej skomplikowana sprawa.

Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że to są dość spore koszta - czas profesjonalnego fotografa (przygotowanie, sesja, obróbka graficzna), wynajęcie studio, sprzęt itd.

 

Powiem tak - każda ze stron była zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie płaciłeś to ok, bo jak na profesjonalną sesję to trochę błędów tam jest ;)

 

EDIT : żeby nie było - projekt super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie płaciłeś to ok, bo jak na profesjonalną sesję to trochę błędów tam jest ;)

 

EDIT : żeby nie było - projekt super :)

 

 

Zdaję sobie sprawę z niedociągnięć, będą one poprawione w najbliższym czasie - sam tego nie zauważyłem :kwasny:

No i dziękuję za ciepłe słowa!

 

 

 

Przetestowałem (grając przez dłuższy czas, o czym wspominałem w postach wyżej) komputer w kilku grach.

Między innymi były to Wiedźmin 3 oraz Sniper Ghost Warrior 3.

 

Temperatury nie wahały się nawet przy bardzo długiej pracy (np. około 4 godzin).

Poniżej wrzucę screeny z ustawieniami oraz wynikiem pracy po dłuższej rozgrywce w obu grach.

 

 

The Witcher 3:

 

wL2j9eCh.jpg

 

lFVUU02h.jpg

 

JOKa2axh.jpg

 

uXUGXzAh.jpg

 

tpjMxLgh.jpg

 

SGW 3:

 

HQUeExJh.jpg

 

eHKvp5Th.jpg

 

2IiuZtOh.jpg

 

Myślę, że wszystkie detale były ustawione na maxa.

Obie gry działały płynnie, maksymalny spadek FPS to ~10-15 klatek w bardzo zasobożernych sytuacjach (dodam, iż te spadki były naprawdę chwilowe).

 

 

More coming soon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś od firmy Zowie - brand by BenQ monitor XL2540 E-sport do testowania! (ten 240Hz)

 

Posiadam monitor 60Hz z możliwością OC na 100Hz Asusa. Jest to już zauważalne, tak samo jak pomiędzy 100 a 144Hz.

Naprawdę jestem zaskoczony faktem, iż czuć różnicę pomiędzy 144 a 240Hz. Wszelkie opinie w Internecie nie są dla mnie w 100% wiarygodne - na szczęście miałem okazję przekonać się o tym samemu :)

 

npFfkkBh.jpg

 

 

Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć mały teaser mojego stanowiska, przy którym pracuję codziennie.

 

uiKuW7Ih.jpg

 

 

 

Przetestowałem jeszcze Wiedźmina 3 na wyżej wspomnianym monitorze. Autentyczna różnica, pomimo iż w samej grze nie ma powyżej 100 klatek!

 

1dWwywJh.jpg

 

Różnica jest rzeczywiście odczuwalna. Najbardziej da się to poznać w grach, w których rzeczywiście jest sporo klatek, jak np. CSGO, w które też zagrałem.

To info raczej dla zapalonych graczy, ale myślę, że warto było przekonać się o tym na własnej skórze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie rozmiar zdjęć, ale po prostu wrzucę w najwyższej rozdzielczości, jaką dostałem :)

 

k6OjwBq.jpg

 

N3gfNn5.jpg

 

xtduC4W.jpg

 

y93IKsk.jpg

 

fIMv1nI.jpg

 

0hD6pjH.jpg

 

uJaDuV7.jpg

 

GdAxTIS.jpg

 

Jiyj2AI.jpg

 

h3FZc0i.jpg

 

Reszta na dniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robił następny worklog, to koniecznie znajdź fotografa używającego Phase One XF 100MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to trudne (kosmiczna cena XF 1000MP) i w sumie bezcelowe,

zwykle FF z bdb słoikiem i Lightroom oraz pomysł/nietypowa sceneria na sesję foto to nadmiar dobra

jak na foty do potrzeb forum i FB.

 

Powiem tak,nakład pracy i solidność wykonania najwięcej dla mnie znaczą w tym projekcie

bo wiem doskonale ile czasu i wyrzeczeń to kosztuje.

 

Możesz już zdradzić co planujesz w kolejnym projekcie,jakaś zajawka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to trudne (kosmiczna cena XF 1000MP) i w sumie bezcelowe,

zwykle FF z bdb słoikiem i Lightroom oraz pomysł/nietypowa sceneria na sesję foto to nadmiar dobra

jak na foty do potrzeb forum i FB.

 

Powiem tak,nakład pracy i solidność wykonania najwięcej dla mnie znaczą w tym projekcie

bo wiem doskonale ile czasu i wyrzeczeń to kosztuje.

 

Możesz już zdradzić co planujesz w kolejnym projekcie,jakaś zajawka ;)

 

nie wiem czy z tym XF 100MP to nie był żart nawiązujący do wrzucania zdjęć w pełnej rozdzielczości ;) a tak poza tym to się zgadzam, do wykonania fajnych zdjęć wystarczy nawet aparat z jedno calową matrycą. Przykładem jest Skeeper który o ile dobrze pamietam posiada aparat z takim sensorem ;)

 

FF to aż za dużo jak na fotki na FB/forum, taki XF 100MP przydaje się racze w fotografii do wydruków wielkoskalowych, bilbordów itd. raczej w internecie taka rozdzielczość do niczego się nie przyda...

 

Osobiście pomyślałbym o zmianie fotografa a nie sprzętu :) sesja wygladała na profesjonalną, a efekt przypomina raczej zabawę amatora w domowym studio. Jest na pewno powyżej forumowej średniej, ale spodziewałem "topowych" fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robił następny worklog, to koniecznie znajdź fotografa używającego Phase One XF 100MP.

 

nie wiem czy z tym XF 100MP to nie był żart nawiązujący do wrzucania zdjęć w pełnej rozdzielczości ;) a tak poza tym to się zgadzam, do wykonania fajnych zdjęć wystarczy nawet aparat z jedno calową matrycą. Przykładem jest Skeeper który o ile dobrze pamietam posiada aparat z takim sensorem ;)FF to aż za dużo jak na fotki na FB/forum, taki XF 100MP przydaje się racze w fotografii do wydruków wielkoskalowych, bilbordów itd. raczej w internecie taka rozdzielczość do niczego się nie przyda...Osobiście pomyślałbym o zmianie fotografa a nie sprzętu :) sesja wygladała na profesjonalną, a efekt przypomina raczej zabawę amatora w domowym studio. Jest na pewno powyżej forumowej średniej, ale spodziewałem "topowych" fotek.

 

W przyszłości po prostu postaram się zrobić to bardziej pomysłowo.

Wyszło jak wyszło. Osobiście i tak uważam, że zdjęcia nie są najgorsze, choć też spodziewałem się czegoś lepszego.

Wydaje mi się, że to nie kwestia aparatu, a właśnie podejścia, o czym wspomina @Elder.

Zostały popełnione błędy, właśnie o to chodzi - następnym razem będzie lepiej (mam nadzieję i też się postaram o to!) ;)

 

 

Będzie to trudne (kosmiczna cena XF 1000MP) i w sumie bezcelowe,zwykle FF z bdb słoikiem i Lightroom oraz pomysł/nietypowa sceneria na sesję foto to nadmiar dobra jak na foty do potrzeb forum i FB.Powiem tak,nakład pracy i solidność wykonania najwięcej dla mnie znaczą w tym projekcie bo wiem doskonale ile czasu i wyrzeczeń to kosztuje.Możesz już zdradzić co planujesz w kolejnym projekcie,jakaś zajawka ;)

 

Tak, kosztowało to bardzo wiele przede wszystkim czasu. Jak każdy tego typu projekt :P

Na pewno w niedalekiej przyszłości pojawi się jakiś concept :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym aparatem to był tylko suchy humor - oczywiście że to kwestia pomysłu/kompozycji przede wszystkim :)

 

Z drugiej strony, jeżeli mało interesująca sesja zdjęciowa to największy problem w całym worklogu, to znaczy że odwaliłeś kawał dobrej roboty :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam żeby się do czegoś przyczepić ale nie ma do czego! ;) Jestem pod wielkim wrażeniem. Budę już wychwalałem i kto wie... może może.... ;)

12/10 ! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym aparatem to był tylko suchy humor - oczywiście że to kwestia pomysłu/kompozycji przede wszystkim :)Z drugiej strony, jeżeli mało interesująca sesja zdjęciowa to największy problem w całym worklogu, to znaczy że odwaliłeś kawał dobrej roboty :thumbup:

 

 

Szukam i szukam żeby się do czegoś przyczepić ale nie ma do czego! ;) Jestem pod wielkim wrażeniem. Budę już wychwalałem i kto wie... może może.... ;) 12/10 ! :thumbup:

 

 

Dzięki wielkie za miłe słowa :)

 

 

Wrzucam już chyba ostatnią partię zdjęć!

 

Umb0FBT.jpg

 

6rxDOP4.jpg

 

h3FZc0i.jpg

 

nITNkOZ.jpg

 

Jiyj2AI.jpg

 

fmCJdmq.jpg

 

ohstW8I.jpg

 

qOolVXw.jpg

 

U8dCTKd.jpg

 

WM3L1lf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem tego kolosa i będę Cię męczył pytaniami bo dopiero składając ją (samych śrubek jest chyba 1kg...) można zauważyć ilu rzeczy ludziska z TT nie przemyśleli. Nie żebym się skarżył ale aż dziwią niektóre 'rozwiązania'.

Pierwsze co to, dlaczego składając W z P nie ma przejścia z P przewodami za tackę?! Chyba, że ja coś źle składam ale przejrzałem instrukcję (pisali ją chyba na kolanie) chyba z 10 razy i jest jak jest.

Ty masz mid-plate i w nim są otwory dla kabli zasilacza. Niezmiernie mnie ciekawi jak zamocowałeś właśnie mid-plate. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem tego kolosa i będę Cię męczył pytaniami bo dopiero składając ją (samych śrubek jest chyba 1kg...) można zauważyć ilu rzeczy ludziska z TT nie przemyśleli. Nie żebym się skarżył ale aż dziwią niektóre 'rozwiązania'.

Pierwsze co to, dlaczego składając W z P nie ma przejścia z P przewodami za tackę?! Chyba, że ja coś źle składam ale przejrzałem instrukcję (pisali ją chyba na kolanie) chyba z 10 razy i jest jak jest.

Ty masz mid-plate i w nim są otwory dla kabli zasilacza. Niezmiernie mnie ciekawi jak zamocowałeś właśnie mid-plate. ;)

 

W takim razie zapraszam na PW - ile będę w stanie, tyle pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...