Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morv

Need for Speed: Payback

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwości modyfikacji wyglądają bardzo dobrze. Tym bardziej żal, że w samochodówce najlepiej bawisz się w garażu, a nie podczas jazdy.

 

W ktorej sekundzie?

Widać jak na dłoni, że to ten sam szajs co w ostatnich kilku częściach. Samochody nie wchodzą w zakręt skręcając tylko się ślizgają.

 

Sekundzie? Zobacz chociażby 0:37 1:22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zabłądzili i prowadzą serię tam gdzie nie trzeba. Znowu robią z tego jakiegoś burnout'a z fabułą ala The Run. Nie polecam i nie czekam. Ostatni NFS2015 nie był może i jakoś wybitnie dobry, ale dla mnie to był pierwszy NFS od czasów Shifta 1, który mnie zainteresował i którego odpalam nawet dzisiaj by pośmigać po sieci. Znowu zmarnowali swój czas, na tworzenie... szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie może coś z tego wyjść, widać, że to będzie takie połączenie Burnouta z F&F. Kto wie, może ten odskok będzie zbawienny dla tej serii choć oczywiście wolałbym połączenie NFS U1/U2 z Most Wanted (tym starym). Bądźmy szczerzy, gorzej i tak już chyba nie będzie niż jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moment gdy już po okładce wiem, że będzie znowu ten gówniany ślizgający się model jazdy... :E

 

Ma być niby taki sam jak w 2015, czyli nie będzie taki gówniany.

2015 nawet miałem kupić w promocji, ale ta noc mi sie znudziła po paru godzinach. Nie ma widoczków do popatrzenia.

Tutaj to moze wypalić i może się wreszcie na coś od czasów Shift 2 skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz o "ślizgający" model był w poprzednim, a jak wiemy można było sobie ustawić tak że się nie ślizgało.

Jeśli tutaj zrobią to samo, a jestem pewien że tak będzie to nie wiem o co chodzi.

Tutaj zapowiada się ciekawie pod względem fabularnym, wygląda że świat będzie większy a do tego bardziej otwarty skoro jakieś terenówki mają być.

Wyścigi w ciągu dnia i w nocy, chyba jeszcze bardziej rozbudowany tuning, będzie dobry NFS.

https://www.youtube.com/watch?v=-E_mRaHvgMw

 

Całkiem spoko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężarówka jadąca 200km/h wchodząca bez problemu w zakręty i pewnie nie dogonimy jej żadnym sportowym samochodem aż nie rozwalimy 'puknięciem' kilka aut. Nasze auto to czołg który powoduje śmierć z 20 przypadkowych osób, straty na miliony $, policja pokaże się tylko okazyjnie a my kradniemy jakiś samochód i uciekamy :E

 

I'm out.

 

Fani NFS coraz starsi a oni coraz głupsze gry robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające :hmm: jak to niektórzy wszystko o tej grze wiedzą,co najmniej jakby już grę przeszli a jak zakupią to za nic się nie przyznają do błędu tylko będą chwalić pod niebiosa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być bystrym by z gameplay'a wyczytać jaki ten nowy NFS będzie. Jeżeli gra nie zachęca pierwszym wrażeniem, to już raczej tego nie zrobi. Wysiadam z tego wózka podobnie jak @Little Sun

 

W dodatku ten NFS przypomina mi Rivals.

https://www.youtube.com/watch?v=zflPekytajA

Bawcie się dobrze. LUL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne będzie do ogrania jak wyjdzie na OA, za 15zł w miecha się przejdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra samochodowa reklamowana jest golfem i skylinem to już wiem, że jest nie dla mnie ;) do tego jeszcze pewnie skryptowane wyścigi jak w The Run, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od tej gry...zawsze była,jest i będzie tylko fajną ściganką dla fanu i tyle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tym czego oczekuje, można na pelnym speedzie przez cały wyscig bez hamulca :D

nie jest to asseto czy pcars lub forza to jest nfs i tak ma byc :)

wczesniejszy mi sie bardzo podobal, ten bedzie rozwinieciem i do tego bedzie jasno, lepiej fury bedzie widac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne będzie do ogrania jak wyjdzie na OA, za 15zł w miecha się przejdzie :D

 

I wtedy będzie warto się zainteresować Need for Speed: Payback ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa na pewno nie będzie taka duża. Pewnie nawet do Oahu z pierwszego TDU nie będzie miała startu, niestety.

Niestety, bo jeśli nieco poprawili model jazdy z ostatniego NfS-a, to, dzięki cyklowi dnia i nocy, który wreszcie pozwoli patrzeć na samochody :E, to może być naprawdę fajne arcade.

Chociaż raczej dzięki misjom i wyścigom pobocznym, bo główny tryb z przegiętymi pościgami i taranowaniem wszystkiego jak leci, nie jest oczywiście nowością w serii, ale jest... no, co kto lubi.

Premiera 10 listopada, tak? Bo przed premierą miało być w OA 10 h testów, jak to ostatnio u EA bywa... Ograłbym za 15 zł Titanfalla 2 w single i jeszcze zobaczył, co tutaj wysmażyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tu widzę The Crew 2 ? (nie ten "nowy" od Ubi :E)

 

Ja po obejrzeniu tego trailera skreśliłem grę ze swojej listy, otwarty świat w grach wyścigowych to najbardziej poroniony pomysł jaki został wprowadzony.

Ja chce się ścigać na zamkniętych torach a nie jeździć po jakiś krzakach i szukać jakiegoś złomu... porażka na całego.

Jak nie maja pomysłów na grę to niech przedłożą developing o rok a nie na sile "dowalmy open world map i niech się meczą"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pchania się EA w otwarty świat skoro jest FH3 a niedługo Crew 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

A ja rozumiem. Wolę otwarty świat niż zamknięte tory.

Forza była ale się skończyła i tyle.

The Crew 2 dopiero pod koniec marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak była i się skończyła? :poke:

To ciągle świetna gra, nowy NFS pewnie będzie jej buty lizać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy znajdzie coś dla siebie, nfs ma to czego nie ma fh, tuning zewnętrzny tak rozbudowany, to co bylo w u1 czy u2 bylo po prostu swietne.

Nie wiem czemu w wyscigach otwarty swiat to zuo.

tak jakby u2 czy mw byly slabe a przeciez mialy otwarty swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uptade jakiś, 1,6 GB pobrało, uwaga uwaga, jest "New Game"!
    • Dokładnie, miałem 2 lata płytę za którą dałem 320zl (MSI B450 Tomahawk) płyta kozak, sekcja chłodna z 3700x ustawionym manualnie na 1.35v nie przekraczała 55c  do tego pamięci 4x8 puszone na 3800 ale według for to aby osiągać takie wyniki trzeba było dać wtedy 3x tyle za mobo 🤪
    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...