Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darekkkk

Aktualizacja bios GA-B250M-DS3H (rev. 1.0)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Sprawa dotyczy płyty GA-B250M-DS3H (rev. 1.0) http://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B250M-DS3H-rev-10#kf

 

Mój aktualny bios to F4.

Na stronie widać, że jest dostępna wersja F6 z komentarzem:

Support Intel® Optane™ Technology

* This BIOS prohibits updating to earlier version BIOS

 

Mój angielski jest mocno "nietechniczny" a niuans może być istotny - co w istocie oznacza ten opis?

 

Kłopot, który mam nadzieję rozwiązać aktualizacją to nieaktywna zintegrowana karta graficzna w G4560 (płyta w ogóle nawet nie działa bez dodatkowej karty graficznej w pcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytułem uzupełnienia "dla potomnych" - aktualizacja bios w niczym nie pomogła w w/w problemie ze zintegrowaną kartą graficzną w G4560.

 

Słowem, chcesz mieć niepełnowartościowy komputer to sobie kup intelowski G4560.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz uwalone wyjścia obrazu na płycie głównej.

Problem, który chciałem rozwiązać jest podnoszony na forach przez wielu, którzy kupili ten nieszczęsny procesor.

 

W moim przypadku, w ciągu 2 tygodni wymieniłem dwa razy procesor i płytę główną (w drugim przypadku była to płyta Asus).

To tylko dowodzi, że problem jest systemowy i dotyczy Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś proca 2 razy, raz mobo i za każdym razem integra nie działa? Nie używasz czasem jakiś przejściówek, albo jakiegoś archaicznego d-suba?

 

Niezłego peszka masz kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś proca 2 razy, raz mobo i za każdym razem integra nie działa? Nie używasz czasem jakiś przejściówek, albo jakiegoś archaicznego d-suba?

 

Niezłego peszka masz kolego.

Niestety nie działa. Nie używam żadnych przejściówek.

 

Zważywszy, że wielu innych nabywców tego g4560 ma podobne problemy to trudno mówić o pechu - ten procesor najprawdopodobniej po prostu jest niedopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...