Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rolnik12

Płyta główna dla Ryzen 5 1600X do 450-470 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam płyty głównej pod Ryzen 5 1600X tak do 450-470 zł. Zależy mi na dobrej sekcji zasilania aby dało sie ten procesor i kartę graficzną podkręcić. Płyta nie może się grzać i musi pozostawać w miarę chłodna bez dodatkowego wentylatora, aby nic się na niej nie spaliło ani nie wywaliło kondensatorów. Fajna karta dźwiękowa też byłaby mile widziana. Miałem na oku MSI B350 Tomahawk, ale słyszałem że ma kiepskie radiatory i że często je wywala lub spala się coś na płycie bo dość mocno się grzeje ta płyta. Także potrzeba mi jakiejś innej płyty głównej do 450-470 zł. Zależy mi aby płyta nie ograniczała możliwości reszty zestawu, czyli Gigabyte 1070 WF2, RAM: Corsair 16GB Vengance LPX. Fajnie jakby ta płyta wystarczyła na troche, abym tak za 5 lat mógł wymienić kartę graficzna i procesor ale zostawić dalej ta płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz podkręcać, to weź model Ryzena 1600, a zaoszczędzone pieniądze dołóż do lepszej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...