Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Asica10

Płyty Biostara jak z wsparciem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna płyty dla ryzena 1600. Interesuje mnie jednynie format itx, więc za dużego wyboru nie ma. Zostaje tylko Biostar B350gtn i X370gtn ( asrock i GB zaprezentowane na Computex są moim zdaniem brzydkie oraz maja niepraktyczene rozmieszczenie złącz zasilania).

Wiem że pytanie powinienem zadać w dziale AMD, ale intersuje mnie także opinia na temat samej firmy Biostar ( mało informacji w necie ) jak z wsparciem (biosy) oraz trwałością płyt?

 

I ogólnie co myślicie o B350GTN za ok 460zł? Sama płyta moim zdaniem wygląda ok i nie znalazłem informacji na temat jakichkolwiek wad.

 

 

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biostar jest :thumbup:

 

ale dostępny jest tylko bios z kwietnia, a u innych jest dostępny bios z maja (z nową agesą)

 

kupuj, kupuj ... ktoś musi być króliczkiem doświadczalnym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za info.

Jeżeli chodzi o Agese to inni producenci opublikowali biosy z nową Agesa ale są to beta biosy.

 

Pytałem też o wsparcie bo np płyta MSI z170 gaming 7 ma ok 10biosów a Biostar z170gt7 ma 4 na stronie producenta (to samo jest dla innych płyt).

 

I teraz pytanie czy Biostar ma słabe wsparcie czy tak dobre Biosy, że nie mają co poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa MSI swego czasu publikowało nawet biose które ubijały płyty (premiera Ryzena i te okolice ) :] To się im nazbierało jak nie testują na sobie tylko na innych :E

 

przeczytaj co się po kolei zmieniało w biosach:) i porównaj sobie. są pliki Info czy opisy na stronach prawie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Msi głównie to jest poprawa kompatybilności z Ram i dyskami M2 oraz mikrokod. Po stronie Biostar widzę w głównej mierze tylko mikrokod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...