Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Push-up3k

Transfery Lato 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądając Morate odnosze takie samo wrażenie jak godsmack. Drewno i tyle

Dla mnie Morata to przedewszystkim talent do strzelania ważnych goli i to też na wysokim poziomie jak w LM w 2015. Imo czysto piłkarsko jest lepszy, potrafi się odnaleźć w grze kombinacyjnej, świetna gra głową, teamwork na wysokim poziomie.

 

Ponoć Tolisso w Bayernie za 40mln ojro. ;)

Kawał zawodnika w przyszłości będzie. To do Chelsea pewnie Bakayoko i kontynuowanie gry na 2dp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Morata to przedewszystkim talent do strzelania ważnych goli i to też na wysokim poziomie jak w LM w 2015. Imo czysto piłkarsko jest lepszy, potrafi się odnaleźć w grze kombinacyjnej, świetna gra głową, teamwork na wysokim poziomie.

Pare bramek nie czyni z niego wielkiego piłkarza. Moze i strzela ważne bramki, ale nam potrzeba regularności. Ogólnie to heban czy Morata to żadna klasa światowa a po 90 milionow za nich trzeba wykładać. Parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90mln za drewno z hiszpanii.

Ponoć za 73 i klepnięte...Morata właśnie trafił do składu drewna...Jeżeli się potwierdzi to Real będzie musiał kogoś kupić w jego miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i strzela ważne bramki, ale nam potrzeba regularności. Ogólnie to heban czy Morata to żadna klasa światowa a po 90 milionow za nich trzeba

W tym sezonie jak na czas jaki dostał był cholernie regularny akurat. 20 bramek w 1872 minut, heban 26 w 3447. Pytanie czy utrzyma chociaż w połowie taka regularność jak bedzie numerem 1.

Co do drugiej części się zgodzę, ani ten ani ten nie gwarantuje odpowiedniej jakości na takie kluby jak United czy Chelsea. Szkoda tego całego smrodu z Costą, jak Lukaku nie zmieni nawyków w swojej grze to mocno odczuwać będziemy imo ten brak Diego.

+ przez to co Dieguś odstawił w mediach Chelsea jest na pewno kilkanaście milionów stratna bo teraz kluby wiedzą, że jesteśmy pod ścianą i kogoś kupić musimy. parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie jak na czas jaki dostał był cholernie regularny akurat. 20 bramek w 1872 minut, heban 26 w 3447.

Spokojnie :) Przy takim Realu i przy wejściach na końcówki to nawet ja bym tam z 10 strzelił no może 8 ;)

 

Co do drugiej części się zgodzę, ani ten ani ten nie gwarantuje odpowiedniej jakości na takie kluby jak United czy Chelsea. Szkoda tego całego smrodu z Costą, jak Lukaku nie zmieni nawyków w swojej grze to mocno odczuwać będziemy imo ten brak Diego.

Chłopak lubił wrócić za piłką pod swoje pole karne i ładnie pressował, ale nie można takiego ćwierć mózgu dalej trzymać :E

 

+ przez to co Dieguś odstawił w mediach Chelsea jest na pewno kilkanaście milionów stratna bo teraz kluby wiedzą, że jesteśmy pod ścianą i kogoś kupić musimy. parodia

No ja dokładnie to pomyślałem jak zobaczyłem tą wypowiedz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci to zawsze robią deale życia

 

No tak jak Sanches który po roku (nie)grania jest na wylocie... Oglądałem hajlajty tego Tolisso i szczerze to nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. To transfer chyba bardziej na PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak Sanches który po roku (nie)grania jest na wylocie... Oglądałem hajlajty tego Tolisso i szczerze to nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. To transfer chyba bardziej na PO.

Nie wszystkie transfery są udane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie PO lul

To jest materiał na klasowego b2b.

 

Według transfermarktu zagrał 160 spotkań dla Lyonu, strzelając 29 goli:

 

- 97 spotkań jako środkowy pomocnik,

- 22 mecze jako defensywny pomocnik,

- 14 spotkań jako prawy obrońca,

- 6 jako lewy obrońca, 5 jako ofensywny pomocnik, 2 jako cofnięty napastnik oraz 1 jako prawy pomocnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Power

 

Co ten Morata ma do zaoferowania? W Juve 3 napastnik po Tevezie i Lorente a potem za Mario i Dybala. Pograł sobie jak Madzukic miał kontuzje i nastukał troche więcej minut. Zwykła opcja taktyczna i nic więcej. W Realu zrobił coś nadzwyczajnego oprócz dobijania zmęczonych ogórasów w końcówkach? Wszystkie jewgo gole są strzelone w ogórkowej lidze ogórom. Drugi Kalou, wieczny zmiennik :thumbup: LM go broni bo w Juve strzelił pare goli w fazie pucharowej. W Realu co zdziałał w LM? Sporting w grupie i dobite Napoli z dobitki w 90 minucie - tyle go widzieli w LM. Do minut można fapać ale ile tych minut i meczy ma Morata w BPL? 0, 0. Lukaku, ten sam wiek i już 85 goli 34 asysty. Tak aporops ryzyka transferu. Gość który daje rade w BPL i jest kluczowym napastnikiem od lat vs zmiennik na ogóry w LaLidze.

Zabawne jest to że fani United wolą Lukaku od Moraty a u nas wiecznie narzekanie. Pewnie Emenalo go chce bo ma ojca z Konga :lol2: Myśle że go chce bo mając do wyboru Morate który sie zakochał w Mou i jednosezonowca Belottiego stawia właśnie na sprawdzonego zawodnika. Rozsądek jakiś jest w tym widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś ujmującego, że w zasadzie w pierwszym swoim normalnym sezonie w karierze nie miał pewnego miejsca w Juve? W Lidze Mistrzów cały czas był pewniakiem, w lidze różnie to wyglądało. imo gadanie, że dobijał zmęczonych ogórasów jest krzywdzące, bo naprawde strzelił sporo ważnych goli czy to na remis czy na prowadzenie. to nie było tak, że wchodził przy pewnym wyniku i sobie nabijał statystyki na jakieś 4:0 czy coś, wiele punktów Realowi dały jego gole. A co miał zdziałać w Realu w LM jak tam nie grał? W Juventusie mu w tych rozgrywkach zaufano i potrafił pokazać poziom.

Myśłałem, że to słynne premier league proven już dawno jest nieważne przy tym jak bardzo upadł poziom tej ligi ale ok :E. Tutaj przychodzą odrzuty z La Liga i z miejsca są najlepszymi zawodnikami.

Jest kluczowym napastnikiem ale w śmiesznym Evertonie, za Morata przemawia doświadczenie na poziomie najwyższych klubów.

Jak już mówiłem - piłkarsko jest lepszy od człapka, jedyne co jest sporą wątpliwością w jego przypadku to to, czy da rade regularnie strzelać.

I w przypadku tego, i w przypadku tego jest sporo wątpliwości. Lukaku jest słaby w meczach z czołówką, ja do teraz mam beke, jak Williams kazał mu biegać w meczu z United a on sie spruł do Williamsa :lol2: gwiazdorek. W reprezentacji również heban zawodzi.

Jak dla mnie Morata po prostu bardziej pasuje do taktyki Chelsea niż ten leń z Evertonu.

 

A co do zakochania w Mou - Morata wypowiadał się w mediach w tym sezonie ze 2 razy że marzy o tym, żeby pracować z Conte.

Każdy fan United woli Lukaku od Moraty? Nie ma co tak wszystkich do jednego wora wrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmujące jest to że w 2 sezonie grał tyle samo minut co w pierwszym. Przyszedł Dybala a Morata został tam gdzie siedział aż oddali go do Madrytu i kupili Igłe :thumbup:

Poziom poziomem ale chodzi o fizyczne warunki, tempo gry i styl. W śemiesznym Evertonie sie heban wybił co dodaje mu do oceny. Jest w topce napastników BPL od kilku lat w takim wieku no po co lepsza rekomendacja.

Przesłanki typu że pewnie by był lepszy albo odrzuty laliga dobrze grają są fajne aż trzeba wyłożyć taką kase - wtedy lepiej patrzyć pragmatycznie. Za Lukaku przemawia gra w tej samej lidze i ładowanie goli a Morata zaszalał 2 lata temu w fazie pucharowej LM i ogrywa ogony w innej lidze. Wole żeby Lukaku wskoczył na wyższy poziom i u nas pakował gole niż sprowadzać rezerwowego z Realu co umie tylko w końcówce patelnie dobić.

Święte krowy odeszły a Lukaku chcce do Chelsea. Perspektywa całego sezonu w Chelsea jest świetna patrząc na jego sezony. Wystarczy na niego posawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za Lukaku. Morata to drewno. Pare goli w LM nie czyni z niego topowego napastnika. Lukaku znacząco się rozwinął przez te 2 lata a Morata mam wrażenie stoi w miejscu i jak siedział na ławce tak siedzi. Dawać czarnucha nowego Drogbe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem reprezentację Belgii, to Lukaku całkowicie mnie nie przekonywał. Moim zdaniem Morata mógłby wskoczyć na wyższy poziom, gdyby miał zapewnioną stałą grę, a nie jak w Realu, że cały czas jest drugim wyborem i jak wychodzi na boisko to musi udowadniać trenerowi i wszystkim na około, że jest dużo lepszy niż Benzema żeby dostawać minuty gry. Jeżeli Morata znowu byłby zawodnikiem wchodzącym z ławki to raczej nigdy nie będzie topem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morata jest lepszy niż niektórym się wydaje i coś czuję, że w Anglii ze swoim wzrostem i szybkością niejednego zdziwi. Jak dla mnie szkoda, że odchodzi, a leniwy gangster-algierczyk zostaje do śmierci, ale co zrobić. Klasyczny Real.

 

Jeśli chodzi o inne ruchy u białych, to póki co jest ok i nawet mimo pewnego odejścia Moraty i możliwego odejścia Jamesa, to okienko nadal może być kapitalne. Za Pepe będzie Vallejo, który szturmem wziął Bundeslige i robił tam co chciał, za kalekę Coentrao, który miał zerowy wkład w tym klubie ostatnio jest młody i zajebisty Theo. Do środka po świetnym sezonie wróci z wypożyczenia Llorente, do rotacji z Casim idealnie. Można przyjąć, że Llorente właśnie wskakuje za Jamesa, co jak dla mnie jest dobrą opcją. DP nareszcie zabezpieczona pierwszy raz od lat (a nie tylko jeden gracz jako rasowy DP i sranie po gaciach żeby się nie połamał), a Isco i Asensio dostaną jeszcze więcej minut, dla mnie bomba. Morata odejdzie, co niestety wyklucza transfer Karima "wyszła mi jedna akcja z Atletico w 1/2, dajcie dożywotni kontrakt" Benzemy, zatem trzymam z całych sił kciuki za to, że United nie powiedziało ostatniego słowa i przygarną drugą top kalekę, Bejla, który nigdy nie powinien trafić do tego klubu. Wtedy transfer Mbappe i kadra zamknięta, jeszcze mocniejsza niż w zeszłym sezonie. Tak, to moje idealne okienko, zobaczymy czy mokry sen się spełni. Co do obsady bramki, są głosy, że DDG przestał już być opcją, są takie, że Keylor dostaje kolejny sezon, są też i takie, że Real uderza z grubej rury i wrzuca na głęboką wodę młodego Gigiego. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Spaletti w ynterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern kupił Gnabrego :E Jeżeli to ma być alternatywa dla Sancheza to :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Znowu Veratti "odchodzi". Zgodnie z przewidywaniami łączony z Barcą i Juve. Czekam, aż sprostują, że jednak zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Barcę na niego stać przy ich planach transferowych czy budżecie płacowym, gdzie Messi ma niby zacząć golić 30mln netto (ponad 60 brutto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Messi to chyba teraz dostaje 30, ale brutto. Chyba zwariowali. On ma 30 lat. Poziomu już nie podniesie, a i tak mowa tu o kosmicznej kwocie.

 

Co do Verattiego to tak, możliwe, że ich nie stać z powodu wysokich pensji piłkarzy. Taki stan coś mi przypomina - Milan parę lat temu, przed ich upadkiem.

 

A swoją drogą coś tam mówi się, że Juve jest na prowadzeniu na drodze po Verattiego. Niemniej, Juve ma fatalne stosunki z PSG (cyrki z Comanem, Matuidim...), także spodziewałbym się, że to nie wypali, a jeszcze jest taki cyrk, że Juve by chciało Di Marię. Mnie ciekawi czy Real coś w jego sprawie nie zrobi.

 

Mówi się też, że Veratti jest zakochany w Juve od wielu lat, środowisko włoskie może mu pasować, a Juve ma też realny potencjał, żeby zawalczyć coś poważniej w tej LM niż to co robi PSG. Cóż, Juve zawaliło sprawę transferu Verattiego w 2012 roku. Był do wyciągnięcia za 12 mln, choć pewne ploty mówią, że ten transfer upadł z powodu... Raioli.

 

Także, Juventus by go pewnie ściągnął bez większych problemów, ale Barcelona to nadal mocny i atrakcyjny gracz, a Juve ma złe stosunki z PSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veratti nie di wyjęcia. Chyba ze jakie szejki z City wyloza ze 120 mln.

Pamiętam ze zanim się zecselo o nim mówić to juz smigal u mnie w FMie kilka lat temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Hmmm, Di Marzio twierdzi, że Veratti zabiegał o odejście do Barcy, a jego agent ma się spotkać z działaczami Barcy w Mediolanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...