Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hbo99

Płyta Socket 1151

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, są płyty z wejściem Socket 1151 ale na DDR3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem na morele i jeszcze w paru innych sklepach ale nie mogłem znaleść. Te co ty podałeś to wszystko DDR4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz sobie w opcjach wyszukiwania s 1151 i DDR3. Wyskoczy 13 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz, ale żadna nie obsługuje SLI nvidji tylko CrossFireX. Wiec pewnie takich z wyższej półki co obsługują wszystko i na DDR3 niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia płyty lga1151 z obsługą ddr3 były targetowane dla osób oszczędnych, które mają już ddr3 z poprzedniej platformy i chcą ograniczyć wydatki na nową.

SLI nie ma nic wspólnego z oszczędnością, bo zawsze jest mniej opłacalne niż jedna karta, daje gorsze efekty, i ma dużo większe zapotrzebowanie na moc.

 

Dlatego ja też nie rozumiem na co autorowi SLI na płycie DDR3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam.

 

Procesor: Intel Core i7-4790 3,6 GHz

Płyta główna: MSI Z97 Gaming 5

Pamięć: Corsair XMS3 2x4 GB DDR3-1600

Pamięć: Crucial Ballistix 2x4 GB DDR3-1600

 

Kupiłem ostatnio 2 karty gigabyte gtx 1080 ti gaming i na tym procesorze w nie których grach jest nieciekawie. Poczytałem trochę i prawie wszędzie piszą że do tej karty trzeba mieć i7 7700k i to podkręcony. Na procesor i płytę jeszcze mi kasy starczy ale na 16 gb ddr4 juz nie. A w opisie tego procka jest ze obsługuje ddr3, tylko ze nie mogie żadnej płyty znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jeszcze szybkie ramy były, a Ty chcesz w recykling wolnych 1600'tek się bawić :E

 

Jedną 1080Ti oddaj, zostań na jednej karcie i bądź szczęśliwym człowiekiem. Za cenę jednej karty możesz całą platformę wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...