Skocz do zawartości
Oldman.

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu zamienili poziomy trudnosci o jedne w dol

 

i jesdzcze teraz ten gowno drop... meczylem sie po 30 minut na 3Ci poziomie dla legendy a teraz nawet nic nie leci...

Edytowane przez zimek123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvP miałby więcej sensu w tej grze niż PvE. W dodatku powstałby ciekawy mix, niektórzy by wspominali Titanfalla dzięki "suitom". Nawet głupie zrobienie osobnego setu/lootu pod PvP dałby więcej życia tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ci leci.

 

Chodzę na wszystko praktycznie na 3ci poziom drugi i pierwszy. Jak wcześniej leciało po 3 run masteries tak teraz 1 albo wcale A legendy w ogóle nie widać. A gram z kumplami od updajtunic

Edytowane przez zimek123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ci leci.

 

Chodzę na wszystko praktycznie na 3ci poziom drugi i pierwszy. Jak wcześniej leciało po 3 run masteries tak teraz 1 albo wcale A legendy w ogóle nie widać. A gram z kumplami od updajtunic

my mamy to samo g... leci, w ten weekend dla nas anthem sie skonczyl i polecial na druga strone mocy, powrot do ovewrwacha i czekanie na dywizje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ci leci.

 

Chodzę na wszystko praktycznie na 3ci poziom drugi i pierwszy. Jak wcześniej leciało po 3 run masteries tak teraz 1 albo wcale A legendy w ogóle nie widać. A gram z kumplami od updajtunic

Sprawdziłem i potwierdzam jest teraz kicha :kwasny:

 

my mamy to samo g... leci, w ten weekend dla nas anthem sie skonczyl i polecial na druga strone mocy, powrot do ovewrwacha i czekanie na dywizje

Dokładnie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mam moc ponad 600.

Bo po aktualizacji z automatu został podniesionym poziom mocy ja na tych samych itemach mam 678 a przed Update było 498 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co Ci lepsze jak 675 jest max wymagany?

A co chcesz robić w tej grze jak nie ma nic poza zbieraniem itemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim trybie najlepiej farmić mistrzowski gear? Cały dzień ciąłem wczoraj fortyfikacje na WM1 i nie dość, że strasznie łatwo umrzeć od byle strzała to jeszcze itemy lecą same fioletowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim trybie najlepiej farmić mistrzowski gear? Cały dzień ciąłem wczoraj fortyfikacje na WM1 i nie dość, że strasznie łatwo umrzeć od byle strzała to jeszcze itemy lecą same fioletowe.

GM1 jest banalne jak masz już mistrzowski zestaw i ono się najbardziej opłaca. Za ukończenie dziennego legendarnego kontraktu masz 1 gwarantowany mistrzowski przedmiot ulepszenia i podobnie za "najazdy" masz 1 gwarantowną umiejętność. Skalowanie trudności jest wyżej nieproporcjonalne do nagrody moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GM1 jest banalne jak masz już mistrzowski zestaw i ono się najbardziej opłaca. Za ukończenie dziennego legendarnego kontraktu masz 1 gwarantowany mistrzowski przedmiot ulepszenia i podobnie za "najazdy" masz 1 gwarantowną umiejętność. Skalowanie trudności jest wyżej nieproporcjonalne do nagrody moim zdaniem.

 

Popieram :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GM1 jest banalne jak masz już mistrzowski zestaw i ono się najbardziej opłaca. Za ukończenie dziennego legendarnego kontraktu masz 1 gwarantowany mistrzowski przedmiot ulepszenia i podobnie za "najazdy" masz 1 gwarantowną umiejętność. Skalowanie trudności jest wyżej nieproporcjonalne do nagrody moim zdaniem.

Tak właśnie przypuszczam że WM1 będzie banalne jak zdobędę mistrzowski gear ale póki co mam tylko pomarańczową broń i padam jak mucha ;) O jakie "najazdy" chodzi?

Aaa właśnie...ukończył ktoś wyzwanie męstwa? Sporo trzeba się nagrać żeby wszystkie punkty zaliczyć. Ciekaw jestem co za to dadzą.

Edytowane przez Snajper3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 672 punkty mocy i lvl3 jest na 30 minut i wylatuje 2 pomarańczowe tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowe to jedno ale Legendarne to jak wcześniej wypadały tak teraz nic nie dropi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa legendy można pomarzyć chyba że płacz dziś naprawua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dobrze ze mam to gre z kart nvidii za free poki co jeszcze nie odpaliłem i gram w metro.

Nie odpalałeś, ale przypisałeś do konta ? Jak dobrze pamiętam to kody nvidii do Anthem i Battlefield V można wykorzystać do 26 albo 27 marca, żeby Ci nie przepadł jak jeszcze nic z nim nie robiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idąc tym tropem to tym co nie leciało to leci :lol2: (sarkazm oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz tyo juz w ogole jest kupa ciagle sie buguje mapa fortyfikacji z szramami XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi wczoraj legendarny granat ze zwykłego mobka na fortyfikacji WM1. W tej chwili lvl około 560 i gra się coraz lepiej. Ogólnie tak się wkręciłem w ten tytuł, że nie mam czasu ograć zaległe gry. Division 2 będzie musiał poczekać. Ta gra gra ma tak genialną grywalność, że mogę na okrągło robić najazd z krabem i czerpać z tego fun. Przypuszczam, że gra mi wystarczy jeszcze na długo wszak trzeba będzie uzbroić wszystkie javeliny. Od premiery gram tylko rangerem. Innych nawet nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne cyrki w tym Anthem, ale to było do przewidzenia.: Będzie bojkot gry.

 

 

Jeszcze dwa dni do piątku i będzie Division, zapewne zabierze sporo graczy z Anthem, brak contentu.

Edytowane przez BlindObserver
Nie linkuj do konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal mi tych ludzi i ich pomyslow, jeszcze niech na ulice wyjda :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni do piątku i będzie Division, zapewne zabierze sporo graczy z Anthem, brak contentu.

 

Zdaniem ODIN85 dla normalnie grajacych zawartość jest wystarczająca więc po co ten bojkot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem uzyskało drugi najlepszy wynik sprzedaży w historii BioWare. Gra ustępuje tylko pod tym względem Mass Effect 3 z 2012 r.

Anthem to obecnie druga najlepiej sprzedająca się gra 2019 roku, zaraz za Kingdom Hearts 3.

 

Z tego, co czytalem - to dane w USA

Ponadto ilosc sprzedanych kopii ma sie nijak do jakosci gry oraz dlugosci jej żywota

 

Zreszta - konkurencji w 2019 za bardzo Anthem nie miało. Poczekaj do konca roku i wtedy powinno sie podsumowac 2019 rok :E

 

ps. z tego, co wiem (ale nie mam pewnosci, ze to prawda) - EA do "sprzedanych" kopii wlicza Origin Access/Premier a tym samym konta ktore zagraly i sobie poszly :)

 

Dla EA wazny jest slupek sprzedazy, dla gracza jest wazna ilosc graczy tak miesiac, dwa po premierze bo co mnie obchodzi ile EA zarabia :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to przykre że taki gniot sprzedaje się lepiej jak ME2 czy inne klasyki Bio. Ale widać gracze tego chcą. Ja wysiadam z tego pociągu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytalem - to dane w USA

Ponadto ilosc sprzedanych kopii ma sie nijak do jakosci gry oraz dlugosci jej żywota

 

Ups a tego to już ODIN nie napisał :lol2:

 

To kiedy będzie wreszcie jakaś nowa sensowna zawartość do tej gry? Mieli takie plany rozwoju a dalej lipa jak była tak jest :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...