Skocz do zawartości
Oldman.

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja już od tego wydawcy na nic nie czekam, a ni na nowego Mass Effecta ani na Battlefielda 6... Tylko ślepy albo naiwny nie widzi tego co ma przed oczyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Wpierw skasowali Andromedę, teraz skasowali Anthema.

I weźcie dajcie mi tu choć jeden powód by kupować ich gry.

Kupować nie powinieneś bo to chłam, a nie dlatego, że kasują. 

Kasowanie chłamu to jest akurat pozytyw. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą grę przy okazji ostatnich świąt za jakieś 30zł i za tą kwotę, gra była ...w miarę ok.

Widać, że robili ją ludzie bez doświadczenia w gatunku, ale jakiś tam potencjał był i liczyłem że może powalczą, mając na uwadze krótką pamięć graczy.

Po tej decyzji, Bioware puści pewnie niebawem nowy trailer DA albo ME i ludzie zapomną o porażce Anthema.

Natomiast jak po Andromedzie i Anthem, znajdą się ludzie, którzy kupią kolejną grę od Bioware w pre-orderze albo w dniu premiery za pełną cenę, to ja nie mam pytań.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

To nie robią 2.0?

Nie nic już nie zrobią, gra out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Szkoda,było trochę plusów i dało się to odratować.

No Ciebie się już nie da. Idź skończ jakąś fabułę. 

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję właśnie twittery BiOWare i widzę tysiące bardzo niezadowolonych osób które nie przebierają w słowach.

Tak po prawdzie z tego co czytam sprawa Anthema może zakończyć się nawet pozwem sądowym, bo według graczy Anthema mamy tutaj do czynienia z potrójnym oszustwem:

- wpierw ogłoszono długotrwały support dla tej gry "nawet do 10 lat"

- potem gdy się okazało że gra ma content na 10-15h a potem nie ma w niej co robić i zrobiła się afera, obiecano graczom nowe otwarcie w postaci "Anthem NEXT", ale kosztem jakichkolwiek innych nowych dodatków czy aktualizacji w czasie tworzenia NEXT, bo niby wszystkie zasoby ludzkie skupiono tylko i wyłącznie na tym Anthemie 2.0

- teraz mijają 2 lata, kasują NEXT z którego gracze nic nie dostali i mówią papa. 

Czyli co naprawdę gracze dostali ? Grę z contentem na 10-15h, jedną dużą aktualizację... i tyle, bo w ostatnich 2 latach ze względu na tworzenie NEXT nic nie dostali w zamian. Wsparcie zakończyło się po 4 miesiącach. Wiele osób uważa że cały ten NEXT to jedno wielkie oszustwo i z góry zaplanowany myk stworzony tylko po to by uniknąć masowych żądań o zwrot gry, a sam NEXT nigdy tak naprawdę w ogóle nie powstawał, bo jedyne co dostawali to po 1-2 twitty co pół roku "we work very hard" z jakimiś grafikami koncepcyjnymi i zdjęciami z gry które nic tak naprawdę nie mówiły.

 

To naprawdę wygląda na spory wałek i ciekaw jestem czy jeszcze będzie jakaś historia w tym temacie.

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe EA... ale zaraz wszyscy zapomną bo pokażą BF6 lub pierwszy trailer nowego Mass Effect... Na miejscu wszystkich niezadowolonych graczy którzy kupili oryginał i czekali na Anthem 2.0 (NEXT) zrobiłbym jak największy dym, szczególnie w SM. Jak pamiętamy takie zjednoczenie graczy może zdziałać cuda, tak było w przypadku np. Battlefronta 2.

Edytowane przez kadajo
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekierują zasoby, żeby nowe DA było lepsze.

DA nie będzie lepsze, to je oleją po premierze, żeby przekierować zasoby do nowego ME, które dzięki temu będzie lepsze.

ME nie będzie lepsze, to je oleją po premierze...  itd.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA4 ? Heh niektórzy chyba nie wiedzą że w grudniu kiedy z BioWare odszedł GM Casey Hudson tego samego odszedł też główny producent DA4 Mark Darrah - główny producent DA Origins i DA2. 

Stara gwardia poszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po EA to ja się już niczego dobrego nie spodziewam. Prędzej czy później kolejne studio pójdzie do kasacji. Jak Westwood czy Maxis. Elektronicy zamordowali już sporo ekip. Anthem był jaki był ale czekałem na wersję 2.0. No cóż nie tym razem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, azgan napisał:

I to jest już koniec https://blog.bioware.com/2021/02/24/anthem-update/ nie to żeby było jakieś zaskoczenie bo wszyscy już dawno o tym wiedzieliśmy ale teraz EA oficjalnie to potwierdziło.

EA i ich obietnice... ?

Mam dziwne wrażenie że oni nigdy nad tym nie pracowali

 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, po wyjściu ME i DA4 ludzie szybko zapomną o Anthemie... bo wyjdą kolejne klapy. BioWare w obecnym stanie nie stworzy już nic dobrego. To jest kolejne studio rozwalone przez dużego wydawcę. Gdyby rynek gier był zdrowy, to firmy typu EA i Activision już dawno byłyby zaorane przez graczy i skończyły na śmietniku historii. Tylko że gry wypuszczane przez tych wydawców sprzedają się właśnie bardzo dobrze, więc nie ma żadnego impulsu do zmian, a kolejne dobrze prosperujące firmy mają zielone światło, żeby pójść w ich ślady. Zapewne każdy średnio rozgarnięty gracz zdaje sobie sprawę, że żadna firma nie tworzy gier z czystej pasji i każdy myśli żeby na tym zarobić. Pasja może być przy okazji. Problem w tym, że przy EA i ActiBlizz nie można mówić o pasji. Studia podpięte pod tych wydawców zaczyna toczyć korporacyjny rak, gonitwa za terminami i podbój rynku za wszelką cenę. Stąd ich gry wychodzą takie miałkie, niedopracowane, stworzone idealnie pod masowego odbiorcę. Dołóżmy do tego wpychanie ideologii, które to występuje nagminnie jeśli mowa o korporacjach (nie tylko growych, ale wystarczy spojrzeć na Google, Microsoft).

Nie chcę nikogo obrazić, ale moim zdaniem człowiek o zdrowym rozsądku już dawno nie kupuje gier od tych wydawców. Ja rozumiem, że komuś może spodobać się pojedynczy tytuł, każdy ma prawo mieć swoje guilty pleasure. Ale trzeba się wtedy liczyć z tym że w takim wypadku wspiera się kolosów, którzy przyczyniają się do pogarszania sytuacji na rynku gier. Bo co dobrego w ostatnich latach przyniosły dla rynku gier firmy typu EA? Rozpanoszenie hazardu wykorzystującego naiwność dzieci, bądź nałogowe skłonności dorosłych? Pokazanie że można bez większego ryzyka wypluwać taśmowo bezpłciowe gry i mieć dobrą sprzedaż? Te firmy to po prostu szkodnik dla całego rynku.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno nie gram w gry od EA nowe, ostatnie jakie mam to z 2010 MoH na Steam, już ponad 10 lat mam ich w dupie, oni i ActiBlizz to dla mnie największe raki w branży i nic tego nie zmieni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, absolutnie się zgadzam i przy każdej okazji śmieję się i klnę jak słyszę o kopiowaniu fify co rok, o naciąganiu w call of duty, o hazardzie i tych ich "suprise mechanics", sick!

Szkoda tylko, że w ich portfolio są świetne gry, które są w moim i nie tylko w moim, ścisłym top, czyli Mass Effect, Dragon Age, Diablo, Starcraft, Dead Space, Crysis, Mirror's Edge... gdybym nie miał jeszcze tych gier to bym i tak je u nich kupił...

To nie takie proste zagłosować portfelem nie oglądając się na nic. Te wielkie korposy to jedno wielkie szambo, ale niestety i na ich szczęście czasem uda im się trafić w dziesiątkę. Mimo wszystko dobrze wiedzą co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem i Marvel Avengers, czyli upadłe gry usługi:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ARGB to https://proline.pl/koszyk/6c75512a   Jak bez ARGB to zmieniłbym jedynie budę na ZENPC Z3 Mesh 4x120 mm - ProLine
    • po części masz rację, qd oledy mają w teorii mniej bandingu i rzadko mają tinting, więc pod tym względem są na pewno lepsze niż woledy, ale wystarczy wejść na forum avs forums i zobaczyć, że banding w qd oledach jednak występuje i 2 generacja tych paneli do TV zaliczyła mały krok wstecz pod tym względem w porównaniu do pierwszej generacji poza tym Samsung ma gorszą quality control niż LG Sony w tym roku to już w ógole ma dość oledów i w topce stawia na mini ledy 😄
    • Najnowsze sterowniki chipsetu AMD to aktualnie V6.03.19.217 i pobierasz je stąd ROG CROSSHAIR X670E HERO | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global (asus.com) https://drive.google.com/file/d/15Zd-70Im0NCVtWUR04aqrGrzJwsEs-Cm/view?usp=sharing Najnowsze sterowniki do kart sieciowych Realtek pod Windows 11 64 bit ze wsparciem dla Power Saving Mode (nie pobieram tych bez wsparcia tej funkcji którą i tak wyłączam) Realtek BIOS do MOBO ściągasz maksymalnie najnowszą wersję dla swojego modelu danego producenta. Najnowsze sterowniki do dźwiękówki znajdziesz tu Realtek Sterowniki graficzne najnowsze pobierasz w wersji Game Ready ze strony NVIDII jak karta NVIDII.      
    • Nie, ale poprzeglądaj reddit i na pewno na taki temat trafisz jeśli grasz w większości w gry online bierz 27 cali, jak zalezy ci na 4k, robiącym lepsze wrażenie hdr i grasz w większosci w gry single player to kupuj C3 42  - zrobi większe wrażenie i zapewni większa immersję, na C3 nawet ultrawide dobrze wygląda (custom rozdziałka), zastanów się tylko czy masz miejsce i dobrą odległość od ekranu jak myślisz o 42 calach na biurko, bo moim zdaniem minimalna odległość od jego ekranu do komfortowej pracy to 80cm  ja tez mam za słabe gpu do 4k obecnie (4080), ale niedługo wyjdą nowe karty i 4k (dlss) i 120fps będą bardziej realne jeśli chodzi o rozdzielczość to jest róznica w ostrości miedzy 4k (dlss q), a 3440x1440 (dlss q) w grach (mam oba ekrany w domu)
    • Myślałem, że będzie gorzej. Okazuje się, że w tych wymagających tytułach zapewnia cinematic experience 30+ fps, a w niektórych tytułach 60+ fps.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...