Skocz do zawartości
Oldman.

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem ściągać demo.

Jak odpali na procku 4/4 menu główne to już będzie sukces :E

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym mniej mi się to wszystko podoba; kolejna gra w której bez ekipy znajomych nie pograsz - rajdy z taktykami, konieczność porozumiewania się z teamem - nie widzę tego z randomami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwis przy odpaleniu misji. Jedyne co mi chodzi to spacerek i zwiedzanie początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym mniej mi się to wszystko podoba; kolejna gra w której bez ekipy znajomych nie pograsz - rajdy z taktykami, konieczność porozumiewania się z teamem - nie widzę tego z randomami

 

Stary jesteś, W gimbazie spokojnie znajdziesz sobie ekipe ;) Widac producenci celują w młodszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym mniej mi się to wszystko podoba; kolejna gra w której bez ekipy znajomych nie pograsz - rajdy z taktykami, konieczność porozumiewania się z teamem - nie widzę tego z randomami

Oglądałem filmik Rocka z jakiegoś pokazu i mówił, że można przejść bez teamu, tylko jest trudniej, w przypadku gry zespołowej nie konieczna jest komunikacja, gdyż jasno oznaczane są kolejne cele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się grę odpalić, o dziwo coś dziś tak nie chrupało, ale dołączyło mnie do jakiś ziomków, ale co ja mogę zrobić, jak tylko używałem "V" bo nie miałem amunicji, mimo, że pisało, że mam pełna amunicję, nie mogłem strzelać zamian broni nie pomagała. Moja postać bez głowy... Tylko naciskałem V i waliłem z ręcznego... Choć coś dziś dało rade pograć na 4 rdzeniach, ale jednak ta gra nie dla mnie, Destiny czy Warframe już lepsze.

Dostałem zaproszenie, więc sobie chciałem zobaczyć jak to działa i co to za gra, bo nic o niej nie wiedziałem.

 

 

@edit:

Pograłem ponownie, i odziwo zero dropów freezów, normalnie udalo się zagrać

w mieście do 48fps spadło, ustawienia średnie high i ultra tekstury taki miks zrobiłem

W czasie misji, poszedłem solo, wszystko ok, 60-90fps, więc grafa daje radę, tylko procka bym wymienil i grafa jeszcze pociągnie z 1-2 lata na luzie

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oglądałem filmik Rocka z jakiegoś pokazu i mówił, że można przejść bez teamu, tylko jest trudniej, w przypadku gry zespołowej nie konieczna jest komunikacja, gdyż jasno oznaczane są kolejne cele.

 

Ponoć trzeba grać w drużynie :( nie da sie solo przejśc gierki. .A szkoda , więc gra nie dla mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że wtedy jest lepiej, bo macie dogadane gdzie idziecie. Miałem na myśli z tą konieczną komunikacją w celu przejścia gry/etapu, że nie jest aż tak potrzebna. Druga sprawa, że ta gra (ale nie jestem pewny) nie ma być open-worldem także chyba "zwiedzania" nie będzie zbyt dużo. I po 3 jak chcesz poznawać świat na własną rękę to grasz solo. :P

 

@up, no kurde czemu czytacie wybiórczo? Napisałem to co wynikało z filmiku Rocka. :E

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to będzie jak inne tego typu gierki - Division, Destiny - samemu lipka. I teraz zależy od złożoności zadań/rajdów. Jeżeli rajdy będą jak w Destiny to z randomami nic się nie zwojuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa wszystko ultra 60fps a tu na wysokich mniej niż 50.

 

Ja gram na takich ustawieniach i jest tak sobie, fps nie jest stabilny (45-50 k/s) i lubi sobie dropnąć zwłaszcza w tym mieście (coś jak statek z Andromedy) po za jest już lepiej

 

nYXZ3YX.jpg

 

Problematyczne jest częste zawieszanie się gry przy wczytywaniu. Wygląda ładnie, walka przypomina tą z Adnromedy tylko tu zamiast skoku możemy jeszcze latać, rozgrywka jest bardzo chaotyczna ludzie nie za bardzo wiedzą co mają robić, typowa sieczkarnia w CO-OP, strzela się tutaj do wszystkiego co się rusza. Jest kolorowo, cukierkowo, wybuchowo i dziwnie. Trochę w tym Iron Man'a trochę z Avatara i Adnromedy.

 

PS> Obawiam się że gra może być mocno niedopracowana, stan optymalizacji i to co się dzieje w wersji Demo nie wypada najlepiej.

 

EDIT: Battlefield V i STAR WARS Battlefront II - działają i wyglądają lepiej mam wrażenie że Bio totalnie nie ogarnia tego silnika tak samo jak w Andromedzie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z kodem za 100 zł albo posiadanie takiego kodu za darmo to dobry interes bo sama gra nie wygląda tragicznie i jest nawet grywalna ma coś w sobie (potrafi zaciekawić) ale jako całokształt wypada średnio przynajmniej w takiej formie jak zaprezentowali.

 

PS> Jak miałbym za darmo albo w prezencie zagrałbym ale nie wydałbym na to 200-249 zł nie mówiąc już o 300 za full wypas edytion.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest tragiczna jak ktoś nie ma niewiadomo jak wygórowanych wymagań, ale 200zł w tym gorącym w premiery okresie to tak średnio bym powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra lepiej trzyma fps bez v-sync, na v-sync potrafią dziać się cuda. Graficznie może i ładne, ale to i tak nie gra dla mnie. Pograłem z 20minut i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja sobie obadam z ciekawości ale jak będzie gra w jakieś usłudze typu Game Pass :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z zagraniem w demo? Mam do niego dostęp i upewniałem się już wielokrotnie, mimo to w grze wywala mi błąd że go nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ma access.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść samemu.

https://www.youtube.com/watch?v=Fvf0_Vz2YAY

 

Mowa jest o przyjemnym feelingu latania i strzelania, wysokim poziomie oprawy audiowizualnej i interesującej fabule (przynajmniej w mieście).

Ale jednocześnie:

 

Ta gra w zasadzie nie jest przeznaczona dla pojedynczego gracza.

Jeżeli ktoś chce sobie ją kupić i przejść samodzielnie to będzie rozczarowany.

 

(...)

 

Często bywa tak, że jak gramy z jakimś randomem, to np. on idzie w explor, a my chcemy cisnąć dalej z misją.

Tutaj gra, jeśli odejdziemy za bardzo od punktu związanego z misją, po 20-stu sekundach automatycznie nas przerzuca w miejsce aktualnie trwającej misji, także cały czas jesteśmy popychani do przodu, jakby scalani z naszymi towarzyszami.

 

(...)

 

Te misje nie posiadają niczego absolutnie odkrywczego.

Wszystko gdzieś widzieliście- czy to w grze MMO, czy to w grze single.

 

(...)

 

Ta przygoda może być monotonna, poprzez powtarzające się wytyczne.

Może trochę nużyć od strony wizualnej poprzez monotonię krajobrazu, bo jest to dalej taka futurystyczna dżungla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jak ktoś ze znajomymi się dobrze bawił w Division to i w to może pograć. Solo część misji (w stylu najazdów z Division) jest w ogóle zablokowana, tak samo freeplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem powinno się nazywać "loading world" zamiast "open". Parę osób już narzeka na loading time i to gdzie są ustawione co czyni grę pół otwartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama ich ilość i długość to jedna sprawa ale najgorsze jest to że często się zawieszają :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odczucia, Destiny 2 od ĘĄ. Jak komuś się nie ładuje ekspedycja pierwsza po tym jak trzeba poszukać powielacz, to grę kill'em przez menadżer zadań i od nowa odpalić, gra zapyta czy wznowić grę i się wtedy załadowała. Za dużo loadingów, na konfiguracji z siga ze streamowaniem 720p/60fps i 3500kbps gra chodzi tak

 

https://www.twitch.tv/videos/370650453

 

jest ładna, ładne efekty, ale na tym sprzęcie fps spada poniżej 60 klatek (wszystko ultra z TAA) ze streamowaniem, pewnie jakbym OC zrobił proca do 4GHz to by było troche lepiej. Jak gra będzie miała dużo różnorodnych przeciwników to może i się skuszę, bo Destiny 2 odpycha mnie przez brak różnorodnościwink.gif

Edytowane przez CarboniX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo dla wszystkich 1.02

 

Andromeda ile miała wersji? Ostatecznie coś pomogło tej grze? Bio znowu będzie pokrętnie tłumaczyć że EA naciskało, że mieli za mało czasu, że chcieli to zrobić lepiej ale nie wyszło...

 

TmwPfLF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście liczę na gierkę, boli mnie tylko to, że będę skazany na randomy, bo pomimo zapewnień twórców gierka na solo-przygodę się nie nadaję (wszyscy zgodnie to po demku potwierdzają). Planuję wykupić Origin Acces i poszpilać miesiąc za te 60zł... najwyżej na tym się moja przygoda zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...