Skocz do zawartości
Oldman.

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo

Rekomendowane odpowiedzi

To ładnie chodzi.

Raczej kiepski test. Ludzie z 1080ti narzekają, że w 1440p na ultra nie da rady utrzymać 60fps, a tutaj prawie tyle ma 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja do bani, taki STAR WARS Battlefront II działa jak marzenie z wszystkim na Ultra w 4K i 60 k/s i wygląda przy tym co najmniej tak samo dobrze jak nie lepiej. Podobno Bio zapiera się i uspokaja że finalna wersja gry ma być lepsza i bardziej dopracowana od wersji Demo ale ja w to nie wierze to już któraś gra z rzędu na Frostbite Engine gdzie widać że nie ogarniają tego silnika tak dobrze jak DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już możemy się pożegnać z Bio w takim razie. RIP, Baldurs Gate w naszych pamięciach.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać nie będę i tak została już tylko nazwa. Niech mnie mile zaskoczą ale zapowiada się Andromeda 2.0 (chciałbym się mylić). Jak można wydać Demo które zamiast zachęcać to zniechęca? Jak oni taki poziom zaprezentowali w materiałach promocyjnych gdzie zawsze pokazują to co najlepsze żeby zachęcić do kupna to strach się bać co może trafić w wersji premierowej i po ilu „paczach” będzie grywalne? Jak polecą masowe zwolnienia to chomiki tego nie naprawią.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd TPU wziął te wykresy? Widziałem filmik gdzie były dropy poniżej 50 fps w 4K na 2080Ti. Coś mi tu nie pasuje. Niestety nie miałem okazji przetestować u siebie, bo nie chcieli mnie wpuścić na serwery. szczerbaty.gif

 

Może to i dobrze, bo zdecydowanie są na rynku gry o wiele bardziej warte uwagi.

 

A stare BioWare już dawno umarło, w innym wypadku byłoby mi smutno, teraz jest mi obojętnie. A samego EA nie cierpię.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isharoth powiem Ci, że wersja demo na PC jest totalnie spartolona. Mój komputer to zwykła średnia półka (Ryzen 5 1500x + RX570) ale za pierwszym razem jak odpaliłem grę w niedzielę to w mieście miałem ponad 50 kl/s na ustawieniach ustawionych przez grę (wysokie w 1920x1080). Gdy poszedłem na misję zdarzył mi się wszystkim chyba grającym w demo błąd wczytywania bez końca i od momentu resetu gry zaczęły się dziać cuda. W mieście nagle zaczęła gra chodzić w 25 kl/s nie ważne jak bardzo zmniejszałem ustawienia. Poza miastem (udało mi się wyruszyć na misję fabularną) gra znowu działała płynnie pomimo wartkiej akcji, trzech innych graczy i całej masy przeciwników ale... ale w pewnym momencie wysiadł mi dźwięk O.o Po prostu wszystkie odgłosy walki, muzyka się wyłączyły i trzeba było zresetować grę by wszystko wróciło do normy. Dałem sobie spokój i usunąłem grę. Coś jednak mnie skusiło i kilka godzin później ponownie zassałem demo :E przeinstalowałem sterowniki i zaktualizowałem windowsa i w mieście gra nadal działała jak działała ale poza miastem już była czysta poezja. Na ustawieniach wysokich/średnich w w/w rozdzielczości gra nie schodziła poniżej 50 kl/s (max to było ponad 70) i to podczas największej zadymy :hmm:

I gdy gra działała jak należy to muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłem gdyż nasz pancerz to istny Iron Man i może poruszać się w każdym kierunku. Góra dół, lewo i prawo. Uniki, ślizgi, umiejętności specjalne no czuć, że jesteśmy pilotem zabójczej maszyny przystosowanej do wykonywania najróżniejszych manewrów. Z jednej strony bałagan, jak przy Mass Effect Andromeda na premierze z drugiej jak już wszystko działa to gra się naprawdę świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem w to zagrać, nawet trochę mi się udało, ale liczba błędów gdzie trzeba wyłączać grę po prostu powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja do bani, taki STAR WARS Battlefront II działa jak marzenie z wszystkim na Ultra w 4K i 60 k/s i wygląda przy tym co najmniej tak samo dobrze jak nie lepiej. Podobno Bio zapiera się i uspokaja że finalna wersja gry ma być lepsza i bardziej dopracowana od wersji Demo ale ja w to nie wierze to już któraś gra z rzędu na Frostbite Engine gdzie widać że nie ogarniają tego silnika tak dobrze jak DICE.

zacznijmy ze gra wygląda gorzej niż na tych pięknych zwiastunach z E3 ale Serio? porównywanie gry fps z widokiem z oczu oraz poruszaniem się pieszo, a grę w której latasz iron-menem z widokiem z 3 osoby po otwartych mapach z prędkością odrzutowca i to wertykalnie, to trochę nie nie miejscu. :P Wieszcze tej grze klapę jak prawie każdy normalny nie zapatrzony w multi i cop ale szanujmy się :P

ps. Ta gra to takie troszkę odświeżone destiny i tyle.. zieww :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wąsacz11 nie bardzo rozumiem co napisałeś ale jeśli chodzi Ci o porównanie do STAR WARS Battlefront II to w tej grze można też grać z 3 osoby i też da się latać (obie są na napędzane tą samą technologią przy czym Bio udowadnia że jej nie opanowało).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy ze gra wygląda gorzej niż na tych pięknych zwiastunach z E3 ale Serio? porównywanie gry fps z widokiem z oczu oraz poruszaniem się pieszo, a grę w której latasz iron-menem z widokiem z 3 osoby po otwartych mapach z prędkością odrzutowca i to wertykalnie, to trochę nie nie miejscu. :P Wieszcze tej grze klapę jak prawie każdy normalny nie zapatrzony w multi i cop ale szanujmy się :P

ps. Ta gra to takie troszkę odświeżone destiny i tyle.. zieww :cool:

Imho gimbaza i niemała część niedorośniętych 30 latków jednak łyknie te ich jet packi mimo tragicznej optymalizacji :lol2:

 

Pytanie tylko na jak długo :E. Raczej tylko na pierwsze tygodnie po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko na jak długo :E. Raczej tylko na pierwsze tygodnie po premierze.

 

Raczej tak. Do zaliczenia "fabuła" w CO-OP + trochę frmienia i po zabawie. Później dodadzą (jeśli Bio się utrzyma w EA) tryb PvP i inne bzdety.

 

PS> Bzdety już dają. Unikalna skórka dla tych co grali w demo i mieli problemy :lol2::thumbup:

 

EDIT:

 

Ta gra szybko wyląduje w abonamencie EA i potanieje do 120 zł jak Titanfall 2 ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pve będą łatać przez kilka miesięcy. Później PVP alpha i dalsze łatanie przez kilka miesięcy.

 

Akurat zbroje i jetpacki to najjaśniejsze elementy tego raka.

 

Te jet packi to lipa, co ~30 sekund musiałem się zatrzymywać i czekać :E bo się przegrzewały.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pvp nie ma na premierę?

 

Nie, 0, null, ma być tylko PVE z randomami i przechodzenie po 50x tych samych etapów żeby zaliczyć zadanie z "fabuły" - bo albo gra się wysypie albo kogoś innego wywali albo trafi Ci się banda "nieogarów" :E

 

Najpierw pve będą łatać przez kilka miesięcy. Później PVP alpha i dalsze łatanie przez kilka miesięcy.

 

Łatanie to będzie jak EA nie przystąpi do masowych zwolnień po premierze (tak jak zrobili z Addrobiedą) i przesnoszenia wybranych pracowników do innych zesposów.

 

EDIT:

 

Wątpię że kogoś zadowoli "nagroda" w postaci skórki za niedopracowaną grę i czekanie na Update z poprawkami.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak w Rdr2.

 

Chodzi Ci o Online :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nie wyszło online do rdr 2? Beta tylko była.

 

Zresztą tam na koniu to można kłusować do woli, tylko raz na kilka minut wystarczy dać piciu :E Tutaj lipa, przegrzanie co chwilę i musisz siadać na jakimś kwiatku jak pszczółka maja aby się doładować.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj lipa, przegrzanie co chwilę i musisz siadać na jakimś kwiatku jak pszczółka maja aby się doładować.

 

Hehe :lol2:.

 

Dokładnie tak to wygląda :thumbup:.

 

Sama konstrukcja mapy to tunel tyle że wysoki ale za to dosyć wąski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

I jak tam fabuła jest w tej grze? czy faktycznie można grać solo jak mówił Rock na YT? Bo są różne opinie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce się tylko odbębnić główne questy to można i solo, ale w tym wypadku nie warto kupować gry bo same questy i fabuła to nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to lipa. Poczekam jak będzie gra free to play :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy faktycznie można grać solo jak mówił Rock na YT?

 

W wersji Demo - Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji Demo - Nie

Można grać solo nawet w demie, wystarczy ustawić prywatną sesje gry. Przeszedłem samemu te dostępne misje fabularne. Tylko twierdza i free roam wymaga matchmakingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo dla ludu w piątek czy sobotę? Przetestuję na pewno ale już po gameplayach na yt widać że gra raczej nudnawa. Szkoda bo liczyłem na dobrego singla takiego jak w Andromedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia że Ci się uda.

Dlaczego miałoby się nie udać? Myślisz, że serwery padną? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czytałem, że były problemy z ukończeniem dema ale że serwery całkiem padły to już nie wiedziałem :P

Myślę, że Ea się postara i nie popełni drugi raz tego samego błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...