Skocz do zawartości
Oldman.

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzysz w to? :E

 

Nie, ale nie wykluczam takiej możliwości zważywszy na to że Bungie udało się wyprowadzić na prostą i uratować Destiny 2 a Massive Entertainment pierwszą część Division.

 

Wróci za rok i będzie się podniecał jak Destiny 2.

 

Wątpię i nie sil się na złośliwości bo Destiny 2 aktualnie jest bardziej grywalne od Division 2.

 

Anthem cały czas tonie w błędach i boryka się z brakiem ciekawej zawartości. Cataclysm to tylko wierzchołek góry lodowej.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewakuował się z tonącego okrętu. :E

 

Oni już dawno są na dnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dragon Age 4 straciło głównego producenta

 

Kolejny twórca opuścił szeregi BioWare. Ze studiem właśnie pożegnał się Fernando Melo, główny producent nowego Dragon Age.

 

z GOL'a

 

Widać że w Bio dzieje się "dobrze" :E

 

Przypominam, że DA4 miał powstać w oparciu o szkielet z Anthem (to tak dla nie zorientowanych)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było.

 

Nie było. Poprzedzi wpis dotyczył gościa który odchodzi z Anthem - Ben Irving a nie Fernando Melo. Gdzie było?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w tym temacie tylko Offtopic o grach którego nie odwiedzam często więc nie pisz że było bo nie było, ostanie info w tym temacie podał crush. DA4 ma wiele wspólnego z Anthem bo miał powstawać na tej samej przerobionej wersji. To już druga ważna persona, którą traci Bio i która ma jakiś wpływ na to co się dzieje w studiu. Nie ma szans, żeby Anthem zostało "dokończone" tam źle się działo i nadal źle dzieje nie wyleczą tego raka.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio zapewnia że prace nad Anthem trwają. Studio planuje fundamentalne poprawki oraz mniejsze patche :E

 

Never ending story...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch pojawil sie kilka dni temu.

 

Na pewno nie ten o których pisał Casey Hudson

 

Mamy duży zespół pracujący nad Anthem zarówno w Austin, jak i w Edmonton i choć wspaniale było zobaczyć reakcję społeczności na Cataclysm, wiem, że jest jeszcze wiele do zrobienia, aby zrealizować pełen potencjał tej gry. Mamy plany dla tych bardziej fundamentalnych ulepszeń, ale to zajmie trochę czasu. Podczas gdy zespół pracuje nad długoterminową wizją gry, nadal będzie dostarczał aktualizacje funkcji i treści 

 

Ta gra została po prostu wydana za szbko nie będąc na ukończeniu.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Ja nie wiem czy to takie śmieszne. W zasadzie powinniśmy rozpaczać. Bowiem BioWare to jedyna firma która stworzyła porządny S-F .. A jak wiemy nikt inny nie stworzył nic na podobieństwo trylogii Sheparda.

 

Przykre to jest co się stało z BioWare.. Podejrzewam, że założą własną firmę by uciec od EA, które zabiło ich studio.

 

Jest to bardzo przykre to bo BioWare to jedna z niewielu firm, która przez wiele stworzyła bardzo duzo udanych gier, które w swoim gatunku były i sa uznawane wciąż za kultowe.. Np ME czy Baldur Gate oraz Dragon Age.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem zagrał bym w nowego dragon age :P inkwizycja nie była taka zła nawet mi się podobała..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem zagrał bym w nowego dragon age :P inkwizycja nie była taka zła nawet mi się podobała..

Raczej nie ma szans, żeby BioWare kiedykolwiek jeszcze zrobiło coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szans, żeby BioWare kiedykolwiek jeszcze zrobiło coś dobrego.

I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szans, żeby BioWare kiedykolwiek jeszcze zrobiło coś dobrego.

Mogą zakończyć działalność. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą zakończyć działalność. :E

 

A zamiast zgasić światło to zminili siedzibę na nową taki prezent od EA za ostatnie dokonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie BioWare a ludzie którzy tam pracowali stworzyli te gry. BioWare to tylko znaczek, a jak widać za znaczkiem można stać każdy i sprzedawać gówno.

Trzeba patrzeć własnie gdzie te osoby uciekają i w tą stronę patrzeć, odwrócić wzrok i od BioWare i od EA. Tylko jak im sprzedaż spadnie to otworzą oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to takie śmieszne. W zasadzie powinniśmy rozpaczać. Bowiem BioWare to jedyna firma która stworzyła porządny S-F .. A jak wiemy nikt inny nie stworzył nic na podobieństwo trylogii Sheparda.

 

Przykre to jest co się stało z BioWare.. Podejrzewam, że założą własną firmę by uciec od EA, które zabiło ich studio.

 

Jest to bardzo przykre to bo BioWare to jedna z niewielu firm, która przez wiele stworzyła bardzo duzo udanych gier, które w swoim gatunku były i sa uznawane wciąż za kultowe.. Np ME czy Baldur Gate oraz Dragon Age.

BioWare o którym piszesz nie istnieje już od dłuższego czasu, dosłownie wszyscy najważniejsi poodchodzili, albo dawno temu, albo jak wzeszłym roku, dyrektor kreatywny po 22 latach. Tak, że nic to nie da, że obecne BioWare ucieknie i założy coś swojego. Dla mnie skończyło się na Dragon Age Origins i ME 1-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jutro sprawdzę, dobrze, że nie kupiłem za 70 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiony EA Access na koksa, zaczynam dziś przygodę z Anthem, co o tym sądzicie? Fajnie się w to gra przez 2-3 dni?

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiony EA Access na koksa, zaczynam dziś przygodę z Anthem, co o tym sądzicie? Fajnie się w to gra przez 2-3 dni?

Poki nie skonczy sie aktywnosc w grze to gra sie fajnie i rozwalka jest przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest słaba, poza ładnymi widoczkami, które szybko się nudzą bo są na jedno kopyto tam nic nie ma. Pseudo fabułę mogli sobie w ogóle darować bo jest to tak słabe, że szkoda gadać. Misje praktycznie non stop to samo, po kilku godzinach widziałem już wszystko co gra ma do zaoferowania. Latanie i strzelanie dobrze zrobione ale to się bardzo szybko nudzi. Jaka ulga, że nie kupiłem na premierę, bym się wkurzył płacąc za taki badziew. Zdecydowanie najgorsza gra Bioware.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...