Skocz do zawartości
Oldman.

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że wczoraj miała miejsce konferencja EA na której zaprezentowano teaser nowej gry ANTHEM pozwoliłem sobie założyć wątek, a więc co na razie wiemy:

 

Kawałek czasu temu chodziły słuchy że Bioware pracuje nad własną grą przypominającą modelem rozgrywki Destiny i The Division, projekt miał kodowe oznaczenie DYLAN i w necie pojawiło się pare leaked images:

 

https://assets.vg247.com/current//2017/01/new_bioware_ip_march_2018.jpg

 

https://gamingcentral.in/wp-content/uploads/2017/04/bioware_ip2-1024x545.png

 

i to w zasadzie tyle co było wiadomo do wczoraj, na konferencji E3 zaprezentowane teaser gry ANTHEM który pasuje do wczesniejszych plotek

 

"Żyjesz z podjętymi decyzjami lub umierasz próbując je zmienić" - głosi poniższy materiał. To tylko przedsmak tego, co Electronic Arts zabrało ze sobą do Los Angeles. Więcej o Anthem mamy dowiedzieć się podczas niedzielnej konferencji Microsoftu (początek zaplanowano na 23.00). Gigant z Redmond wykorzystując produkcję BioWare'u będzie się chwalił możliwościami Xboksa Scorpio.

 

 

 

Rozległy, piękny i niebezpieczny - taki ma być świat Anthem, nowego projektu BioWare'u, który został ogłoszony podczas EA Play. W trakcie konferencji zaprezentowano teaser trailer, który daje pierwszy wgląd w lokacje i postacie występujące w grze. Produkcja ma być połączeniem RPG-a, MMO i rozbudowanego trybu fabularnego, z którego słyną autorzy Mass Effectu i Dragon Age'a.

 

Anthem-min-700x394.jpg

 

Nie ujawniono żadnych szczegółów. Wideo zdradza jednak, że akcja osadzona jest w fantastycznym świecie, w którym ludzie żyją w zamkniętych enklawach, by chronić się za wielkimi ścianami przed grasującymi na zewnątrz potworami.

 

Scenariusz budzi skojarzenia z serialem anime Attack on Titan. W Anthem mamy jednak do czynienia z futurystycznymi kombinezonami, przypominającymi małe mechy.

 

Po wejsciu na stronę

 

https://www.ea.com/pl-pl/games/anthem

 

w tle widzimy 4 postacie (prawdopodobnie to ludzie w pancerzach wspomaganych), obstawiam że każda z postaci to inna klasa (coś jak w Destiny) i gra będzie jak przypuszczam nastawiona na rozgrywkę drużynową PVE

 

Więcej dowiemy się dzisiaj na konferencji MS pod 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałem " Produkcja ma być połączeniem RPG-a, MMO i rozbudowanego trybu fabularnego, z którego słyną autorzy Mass Effectu i Dragon Age'a. " -niepotrzebne

skreślić :thumbdown::lol2:

 

Syf, jak nie pokażą real-gameplay'u, a najlepiej dema które jest pozbawione błędów i bugów, to dla mnie mogą się schować z tym tytułem pod ziemię i nie wychodzić do dnia premiery -wyjdzie z tego szoterek ala Destiny, bo w kwestii cięć, błędów, questów ala mmo i pseudo nic nie znaczącej fabuły to oni są przecież mistrzami -ich rpgi skończyły się na Dragon Age: origins i ME2

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf, jak nie pokażą real-gameplay'u

 

gameplay bedzie podobno dzisiaj na pokazie MS po 23.00 na scorpio odpalony

 

Syf, jak nie pokażą real-gameplay'u, a najlepiej dema które jest pozbawione błędów i bugów, to dla mnie mogą się schować z tym tytułem pod ziemię i nie wychodzić do dnia premiery -wyjdzie z tego szoterek ala Destiny, bo w kwestii cięć, błędów, questów ala mmo i pseudo nic nie znaczącej fabuły to oni są przecież mistrzami -ich rpgi skończyły się na Dragon Age: origins i ME2

 

Ja na razie obstawiam że to będzie gra sieciowa z jakimś szczątkowym trybem single który zapewne będzie po prostu długim tutorialem, a co do dopracowania takich gier na premierze to na to nie liczę, ani Destiny ani The Division nie było dopracowane na premierze (obie gry wyglądały bardziej jak dema) i tutaj podejrzewam że będzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up dlatego nie czuję hajpu, kolejna rozwodniona sieciówka gdzie aby cieszyć się całym contentem będzie trzeba regularnie co 3 miechy płacić za kolejne dlc, co by nie być w tyle -tu akurat Bioware się sprawdzi, oni mają doświadczenie w takich miałkich pseudo " rpg " więc ludzie nie będą musieli czuć zawodu w ich mmo-style shoterku, bo już teraz można sobie wyobrazić jak będzie wyglądać taaa " fabuła " i teee " questy " -bądźmy realistami po prostu, oni się już DAWNO wypalili, i jedyne co mogą zrobić szacując swoje umiejętności, to właśnie takie mmo-pitupitu shyt, bo o przeskoczeniu chociażby Wiedźmina 3 to wiedzą że mogą zapomnieć, a gra zaraz będzie miała 3 lata ^^

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po Inkwizycji i Andromedzie, że ciągnie ich strasznie do MMO, tutaj chociaż już o tym oficjalnie piszą, że będzie to MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dopiero teraz dotarło do mnie, że to MMO. O mój boże, no to nawet już sobie tym głowy nie zawracam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po Inkwizycji i Andromedzie, że ciągnie ich strasznie do MMO, tutaj chociaż już o tym oficjalnie piszą, że będzie to MMO.

Co zabawne nie wychodzi im to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiemy już jaki będzie poziom zadań pobocznych. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMO od dzisiejszego BioWare, nie dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMO, PVE?

Pfff...

 

Wszystkim juz od...o na tym punkcie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMO od BioWare? To ja podziękuje. Już nie jestem zainteresowany tym tytułem :kwasny:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry fabularne, RPG im nie wychodzą to może akurat sprawdzą się w MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry fabularne, RPG im nie wychodzą to może akurat sprawdzą się w MMO.

Tyle, że już Inkwizycja i Andromeda mają sporo contentu na poziomie znanym z MMO (słabe, proste w budowie zadania poboczne, struktura poziomów), więc nic nowego tak naprawdę robić nie będą. Ze szczątkowych informacji wynika, że Anthem ma przypominać w konstrukcji Destiny, nawet setting jest w miarę podobny (elitarne jednostki, ostatnie miasto, planeta podbita przez obcych, etc.). Nie jest to czyste MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie BW i MMO to obstawiam mnóstwo opcji homoromansów.

No i różowe włosy.

Różowe włosy muszą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie boki zrywać. Chciałbym aby homoromanse były największym problemem ostatnich produkcji BioWare. Niestety nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i mój ulubieniec, nawet nie czytam co pisze, bo boję się, że stanę się głupszy niż jestem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne MMO? To już jest jakaś plaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy oficjalny gameplay

 

 

no cóż graficznie mucha nie siada, design graficzny jest duzo powazniejszy niż w destiny a klimat soczysty, zobaczymy czy grywalnosć też będzie na wysokim poziomie (ale tego sie na razie nie dowiemy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to nieźle, ciekawe ile m$ musiał sypnąć groszem aby ea nie pokazało tego na swojej konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy oficjalny gameplay

 

 

no cóż graficznie mucha nie siada, design graficzny jest duzo powazniejszy niż w destiny a klimat soczysty, zobaczymy czy grywalnosć też będzie na wysokim poziomie (ale tego sie na razie nie dowiemy)

 

Wszystkie gry na silniku Frostbite 3 wyglądają bardzo dobrze. Nawet Andromeda miała swoje momenty z ładnymi widoczkami :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie żadna gra mmo.

Edytowane przez V1per80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...