Skocz do zawartości
azgan

Metro: Exodus - bardziej otwarty świat i next-genowa grafika

Rekomendowane odpowiedzi

No na ostatnich pokazach nie dali ludziom pograć na PC, tylko Xbox :E. gdyby wersja PC była dopracowana to wszyscy by grali na PC z RT aby podziwiać graficzne fajerwerki.

 

Nie widziałem, żadnego materiału na youtube z ostatnich pokazów z PC, wszystko na xboxie, jak macie linka i jest taki materiał z analizy wersji PC to wrzucajcie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie jest sam gameplay z konsoli nie widziałem żeby ktoś linkował do PC

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie, przeczytaj wyzej.

 

to internet u ciebie zamyka sie na tym forum?

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT jak szukam to są tylko stare filmiki które mają po 5 miesięcy gdzie jest ten nowy gameplay z PC ? Dajcie linka

 

4A Games o wydajności w grze Metro Exodus z Nvidia RTX
https://pclab.pl/news78699.html

 

Tutaj piszą wyraźnie o 1080p i o dropach

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z chęcią bym zobaczył bo za nic nie mogę znaleźć, a przeglądałem chyba z 10 różnych materiałów z ostatnich pokazów i w każdym była mowa o graniu na xboxie :E

 

"Archard zaznaczył, że jego zespół zamierza tak zoptymalizować grę i samo śledzenie promieni, by po włączeniu funkcji Nvidia RTX zapewnić 60 kl./s w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Co istotne, deweloper nie obiecuje, że takie parametry uda się osiągnąć – niemniej na ten moment jest to cel studia i trzeba mieć nadzieję, że do premiery Metro Exodus, która nastąpi 22 lutego, uda się go osiągnąć."

 

"Przedstawiciel 4A Games dodał ponadto, że jeszcze wiele czasu może minąć, zanim twórcy i wykorzystywane przez nich silniki będą w optymalny sposób używać techniki śledzenia promieni w grach."

 

Już o tym zapomniałem. Czyli dobrze się zabezpieczyli przed premierą gry z RT :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grali ostatnio na pc.

 

Daj linka z materiałem. Ja tylko znajduję analizy materiału jak grali na xboxie na ostatnim pokazie.

 

Możliwe, że gdzieś jest taki materiał, ale ja o takim nie słyszałem i nie potrafię go znaleźć.

 

A jak mieli możliwość zagrania na ostatnim pokazie na PC i nie ma materiałów na youtube to znaczy, że studio nie zezwoliło na publikację materiałów z PC :E.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był sierpień 2018.

 

A teraz jest styczeń 2019 i gdzie jest niby ten filmik w 60k/s w 4K z RTX2080Ti są tylko stare https://www.youtube.com/results?search_query=metro+exodus+rtx+2080+ti+ materiały promocyjne NVIDII mające po 4-5 miesiecy gdzie nowy gamplay ten sam co pokazywali na konsolach ?

 

Daj linka z materiałem.

 

Ja też czekam na tego linka

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linkujesz material z sierpnia zeszłego roku, no brawo.

grali w 4k 60 fps bez raytracingu, dlatego pewnie, ze 4a games nadal dlubia nad ta technologia, watpie zeby byla na premiere.

ja nie wiem jak wy szukacie, lewe rece macie czy co, pierwszy lepszy mateiral https://wccftech.com/metro-exodus-impression-delightful-tense/

tylko nie piszcie ze tam sa przyciski od pada xbox. :lol2:

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jatmam Was uczyć obsługi yt?

 

Tak, wklej tutaj ten konkretny real-time gameplay (nowy). Dałem ogólnego linka do YT i nic takiego wyszukało.

 

ja nie wiem jak wy szukacie, lewe rece macie czy co, pierwszy lepszy mateiral https://wccftech.com/metro-exodus-impression-delightful-tense/

 

A na filmie to samo co pokazywali na konsolach nawet są ikony od kontrolera zamiast myszki i klawiatury.

 

Ten sam filmik

 

gp z xboxa :)

 

Gdzie ta lepsza grafika nawet bez RT powinno to wyglądać lepiej. To wyglada jak z XOX a nie PC.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: ty w ogole wiesz ze na pc tez mozna uzywac pada czy dla ciebie to jakas magia voodoo?

material wszedzie sa takie same bo sa nagrane przez dewelopera :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może wyglądać jak na konsolach właśnie by z RT jakoś to działało.

 

Na konsolach jak dobrze pamiętam przycięli jakość AO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: ty w ogole wiesz ze na pc tez mozna uzywac pada czy dla ciebie to jakas magia voodoo?

material wszedzie sa takie same bo sa nagrane przez dewelopera :lol2:

 

No czyli dobrze pisałem nie ma nowego real-time gameplay z PC to mi piszecie żebym sobie szukał. Identycznie to wygląda na materiale z XBOX.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze ten gameplay jest w ogole nagrany z xboxa?

ten nowusienki gameplay jest z pc.

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie na gola albo eurogemera i tam wyraźnie pisze na czym grali.

 

Ale mnie nie interesuje co napisali dyskusja była o real-time gameplay na nowym filmiku ten sam fragment co pokazywali z XBOX'a. Chcieliśmy zobaczyć jak to wygląda i działa w porównaniu do konsoli to Ty mi piszesz żebym sobie poszukał coś czego nie ma :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak na konsoli pograsz w 4k 60fps. :lol2:

material pochodzi z jednej platformy i jest z pc i jest wszedzie identyczny bo zostal nagrany przez developera i w tkaiej postaci dany dziennikarzom ktorzy grali na roznych platformach, ale gameplay nie zostal prze znich nagrany.

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze ten gameplay jest w ogole nagrany z xboxa?

ten nowusienki gameplay jest z pc.

 

I niczym się nie różni od wersji pokazanej z XBOX'a? Ten sam filmik z konsoli jest w poście #562 wklejony przez dawidoxx

 

No na ostatnich pokazach nie dali ludziom pograć na PC, tylko Xbox :E. gdyby wersja PC była dopracowana to wszyscy by grali na PC z RT aby podziwiać graficzne fajerwerki.

 

Nie widziałem, żadnego materiału na youtube z ostatnich pokazów z PC, wszystko na xboxie, jak macie linka i jest taki materiał z analizy wersji PC to wrzucajcie.

 

No ja też, to co jest to z XBOX'a. Na wszystkich kanałach i stronach mają jeden i ten sam filmik.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma analizy PC, o xboxie coś tam jeszcze mówią na filmikach, a o PC praktycznie nic jedynie na eurogamerze napisali, że grali na PC i działa na 2080Ti w 4k, a oni nie zauważyli dropów i chyba tyle wiemy o wersji PC, zero info o tym co nas interesuje, ustawieniach graficznych, RT, jakości textur itd. Same ogólniki i to związane z gameplayem. Nawet nie wiadomo z jakiej platformy te materiały na youtube są zrywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie pokazują real-time gameplay z PC tylko konsole :hmm: ?

Dobrze, że pokazują 30 fps w 1080p. znaczy, że wymagania są spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

material pochodzi z jednej platformy i jest z pc i jest wszedzie identyczny bo zostal nagrany przez developera i w tkaiej postaci dany dziennikarzom ktorzy grali na roznych platformach, ale gameplay nie zostal prze znich nagrany.

 

Azazell wkleił jako pierwszy ten sam filmik i gościu mówi nawet o tym - 4K i 30k/s a sam filmik jest wstawiony w 30 fps a nie 60

 

To jest materiaL! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niczym się nie różni od wersji pokazanej z XBOX'a? Ten sam filmik z konsoli jest w poście #562 wklejony przez dawidoxx

 

 

 

No ja też, to co jest to z XBOX'a. Na wszystkich kanałach i stronach mają jeden i ten sam filmik.

taa 4k i 60 fps na konsoli. :lol2: ty tak serio?

material gamespotu jest przeciez inny od tego z PC wersji, nie wyglada tak samo, te pozostale ktore wygladaja tak samo pochodza z pc, a wyglada tak bo to material promocyjny skrojony przez devow a nie nagrywany przez dziennikarzy. a to ze komentuja niektorzy wersje xbox, bo na niej grali to logiczne ze komentuja wersje xbox.

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Jeśli faktycznie jest to z PC to wygląda to „nędznie” w porównaniu do tego co pokazali na konsoli, praktycznie to samo. Lepiej może to wygląda z RT a tego już nie pokazali.

 

PS> Czekam na analizę od DF.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grali na 2080ti w 4k.

 

Optymalizacja również stoi na wysokim poziomie, jednak faktem jest, że grę testowaliśmy na pececie wyposażonym w potężnego RTX-a 2080Ti. Z drugiej strony Metro Exodus działało w wymagającej rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę i nie zauważaliśmy spadków wydajności.

 

Ale nie jest napisane najważniejsze - na jakich ustawieniach graficznych? Wiemy tylko że bez RTX a reszta? To i na swoim GTX1080Ti ustawisz 4K np. na średnich ale niekoniecznie na takich detalach będziesz chciał grać prawda? To nie mówi nam o tym jaka jest optymalizacja tylko na czym było odpalone a wnosząc po filmikach z XBOX różnic w grafice ciężko się doszukać. Brak danych odnoście procesora na którym będzie siedzieć dodatkowo DRM też nie ułatwia.

 

PS> Sorry za dubla miał być EDIT:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na takich pokazach odpalają na low czy ultra?

 

Na takich żeby nie było przypału i nie wyglądało gorzej od tego co na konsoli. Dopóki nie wejdziesz w opcje i nie sprawdzisz lub nie zrobisz analizy z porównaniem obrazu nie będziesz wiedział. Gdyby chcieli brylować pokazali by RT ON na PC bo tym promują ten tytuł na blaszakach. Porównaj sobie te filmiki z XBOX i to co jest niby z PC i czy wygląda to dużo lepiej na tyle że różnice w grafice wyłapiesz gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy mi poziom X. Dla mnie ładnie to wygląda.

 

Ładnie tak ale bez opadu szczęki jak za czasów pierwszego Crysisa (w odniesieniu do tego co teraz pokazali)

 

Metro 2033 też robiło WOW

 

Graficzny nokaut

 

https://pclab.pl/art41367-4.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy na jakich detalach grali

 

Metro Exodus wyciśnie ostatnie soki z nawet najwydajniejszych komputerów

 

https://pclab.pl/news77159.html

 

może efekt WOW zostawili na premierę żeby zaskoczyć graczy nowym poziomem jakości efektów wizualnych ale te starsze filmiki gdzie NVIDIA pokazywała RT ON\RT OFF też nie zachwycały zwłaszcza że dziennikarze donosili o dropach w FullHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...