Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morv

The Crew 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciii...

W Far Cry kawał obszaru w Montanie zostaje opanowany przez uzbrojoną po zęby sektę i nikt nic z tym nie robi.

Wyłącz umysł synu... :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać solo jak w poprzedniej części gdzie nie można zacząć od nowa?...wyścigi-samochody,motorówki,samoloty ale zapomnieli może wspomnieć że za wszystko trzeba będzie zapłacić osobno...nie długo jak będziemy chcieli brać udział w jakimś wyścigu to trzeba będzie za to zapłacić.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszą część, gra w nią głównie moja 5 letnia siostrzenica na padzie, radzi sobie całkiem dobrze. :D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać solo jak w poprzedniej części gdzie nie można zacząć od nowa?...wyścigi-samochody,motorówki,samoloty ale zapomnieli może wspomnieć że za wszystko trzeba będzie zapłacić osobno...nie długo jak będziemy chcieli brać udział w jakimś wyścigu to trzeba będzie za to zapłacić.... :D

 

W single dostaniesz starą łajbe za free I balon zamiast samolotu :E

W The Crew to się ładnie najeździłem żeby bez mikropłatności kupić jakieś fajne auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok po premierze kupicie DLC za grosz ei najlepsze fury będą wasze nawet bez kupowania w grze :E

ech, gdyby nie było to znowu USA, to bym chętnie kiedyś zagrał, dla eksploracji, ale mapę już znam, to żadnej frajdy nie będzie. Chyba, że dadzą za darmo, to z ciekawości sobie polatam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

W single dostaniesz starą łajbe za free I balon zamiast samolotu :E

W The Crew to się ładnie najeździłem żeby bez mikropłatności kupić jakieś fajne auto.

 

No nie wiem. Z tego co pamiętam były auta do kupienia za euro i za walutę w grze.

W pewnym momencie nie było żadnego problemu żeby kupić sobie jakieś tam auto bo kasę w grze bardzo łatwo zarobić.

Nigdy nie miałem problemów z kupnem jakiegoś tam auta.

 

Nie podoba mi się w the crew 2, że dodatli samoloty i motorówki. Pewnie będzie jeszcze bardziej arcadowo.

Mam nadzieję, że poprawili grafikę i otoczenie.

Na pewno zagram za jakiś czas bo nie ma drugiej gry z tak ogromnym światem. Mapka w forzy wychodzi mi uszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok po premierze kupicie DLC za grosz ei najlepsze fury będą wasze nawet bez kupowania w grze :E

ech, gdyby nie było to znowu USA, to bym chętnie kiedyś zagrał, dla eksploracji, ale mapę już znam, to żadnej frajdy nie będzie. Chyba, że dadzą za darmo, to z ciekawości sobie polatam...

Dali by Europę, było by lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, tak jak napisał chyba ktoś an GOL-u. Europa jest przecież równie zróżnicowana - z jednej strony gorące południe, z drugiej zimna Skandynawia. daliby choćby i pseudo-rajdy albo rallycross, wyścigi uliczne, torowe (mogliby wrzucić oryginalne obiekty, nawet te mniej popularne z tańsza licencją), terenowe... wyobraźmy sobie tę eksplorację - od wybrzeża Portugalii przez Hiszpanie, Francję, aż na północ UK...

a tu zagrywka z TDU - ta sama mapa,której już maiłem dosyć po pierwszej części. w efekcie dwójkę kupiłem, pojeździłem trochę po Ibizie, zrobiłem wyścigi i rzuciłem grę w cholerę. nawet jak dodadzą nowe drogi, to sieć dotychczasowych się nie zmieni, no bo jak? może w the crew 3... a tak - kupię sobie DLC do 1, zwiedzę wszystko, aż mi się znudzi i na dwójkę mogę nie patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

No grafika jest dobra.

Ja sobie na dzień dzisiejszy nie wyobrażam jak gra będzie wyglądać i działać. Jeżeli mapka ma być jeszcze większa bo dojdą akweny i przestrzeń powietrzna przy takiej grafice.

Będzie co podziwiać :D

 

Na pewno na dzień dzisiejszy to jest gra w którą chcę zagrać.

Mapka w forzy horizon 3 jest tak 10-20x razy mniejsza niż w the crew 1.

 

Tu jest 2x 20min fragment rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fizyka wygląda na gorszą niz w jedynce :E

Ale poprawili kałuże, to na plus, w jedynce te świecące się na biało plamy to jakiś koszmar, a przez ponad połowę czasu jezdnie są mokre. Grać się przez to nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fizyka wygląda na gorszą niz w jedynce :E

Ale poprawili kałuże, to na plus, w jedynce te świecące się na biało plamy to jakiś koszmar, a przez ponad połowę czasu jezdnie są mokre. Grać się przez to nie da...

 

Cooo? Przecież w jedynce fizyka jazdy była o kant d*py. Brak wyczuwalnej wagi auta i prowadzenie jakby puszką ameliniową na kółkach, niezbalansowany system kontroli trakcji oraz wraz z posiadaniem lepszego kontrolera, przewaga rosła zbyt gwałtownie(mając kierownice o obrocie 900 stopni, można było wchodzić w zakręty przy o wiele większych prędkościach, niż na padzie czy klawiaturze, gdzie kończyło się to albo wylotem za jezdnie albo obrotem o 180 stopni). Przewaga lepszego kontrolera to coś czego nie da się uniknąć, ale w przypadku tego typu gry, powinna ona być jak najmniejsza. Nie chcę nawet wspominać o nierealistycznym i zbyt przekokszonym efekcie draftu.

 

Dwójka póki co jeśli chodzi o model jazdy, to na pierwszy rzut oka odrzuciła mnie, bo trochę przypominała mi model z TDU 2, ale jak się przypatrzyłem i obejrzałem trochę więcej gameplay'ów, to oglądając tylko, uważam że bliżej do pierwszej części TDU, choć i tak wszystko wyjdzie w praniu, gdy gra wyjdzie i się w nią zagra.

 

Łódki póki co mnie jak dla mnie spoko, samoloty już nie bardzo, jak zobaczyłem że można wykonać zwrot 90 stopni w górę, a samolot przyspiesza w pionie -.- . Również ten system przełączania w locie między pojazdami nie bardzo mi leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jednak jest lepiej? No nie wiem, może źle się przyjrzałem... nie obraziłbym się, choć ja tam raczej rewolucji nie widzę. Pewnie też dwójki nie kupię, po co mi ta sama mapa? :E Za darmo pewnie tym razem nie dadzą... (no... jedynkę to właśnie w ten sposób dorwałem, tylko car packi i teraz DLC w promocji kupiłem).

 

No właśnie - samoloty to jakaś kpina :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jednak jest lepiej? No nie wiem, może źle się przyjrzałem... nie obraziłbym się, choć ja tam raczej rewolucji nie widzę. Pewnie też dwójki nie kupię, po co mi ta sama mapa? :E Za darmo pewnie tym razem nie dadzą... (no... jedynkę to właśnie w ten sposób dorwałem, tylko car packi i teraz DLC w promocji kupiłem).

 

No właśnie - samoloty to jakaś kpina :E

 

Tak jak pisałem, wszystko okaże się gdy gra wyjdzie lub też dostępna będzie beta. Mam wrażenie póki co, że z wagą aut jest lepiej. Bardzo dobrze wspominam pierwszą część TDU, gdzie na kierze naprawdę fajnie się jeździło i był balans, bo nawet na klawiaturze można było robić równie dobre czasówki, choć w TDU to w 99% jeździło się po 8 osób od tak po mapie :D . Co do mapy to wydaje się, że trochę ją zmodyfikowali względem jedynki. Ogólnie to również się nie napalam, bardziej mnie zainteresowało Project Cars 2, jak ujrzałem 16 minutowy gameplay. Może być dobry konkurent dla Forzy Motosport 7, o ile będzie co najmniej akceptowalna ilość aut i ich rozmaitość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Podano oficjalną datę premiery będzie to 29 czerwiec 2018.

Podobno jest już możliwość grania w betę. Dostał ktoś zaproszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w alphe, na pierwszy rzut oka to jeszcze bardziej kalka forzy horizon, zresztą jeszcze więcej wszystkiego niż w jedynce the crew. Muszę więcej pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Jak kalka forzy to tylko się cieszyć :D

Mapa jest co najmniej kilka razy większa niż w FH3

 

A jak dostałeś zaproszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam alphe co do tej kalki forzy to jest polowa prawdy, gralem w pierwsze the crew a teraz gra po prostu urosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 czerwca pod koniec miesiąca będzie premia ale i też 5 czerwca Vampyr. Czyżby ubisoft chce rywalizować z innymi primerami gier. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 czerwca pod koniec miesiąca będzie premia ale i też 5 czerwca Vampyr. Czyżby ubisoft chce rywalizować z innymi primerami gier. :hmm:

 

Przecież to zupełnie inne gry, więc jaka tam rywalizacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja również dostałem zaproszenie do testów, ale jak się zaloguję to Access Denied ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, taka sama kupa jak jedynka? (wiem, że wypowiadałem sie o niej mniej radykalnie, ale byłem po prostu zachwycony wielkością mapy, bo lubię zwiedzać w takich samochodówkach, ostatecznie jednak doszedłem do jedynych słusznych wniosków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...