Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

Monster Hunter World

Rekomendowane odpowiedzi

Jest chyba gorzej niż myślałem i niż średnia ocen to pokazuje:

 

 

(i ACG ma minusa u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lipa, ogółem ta gra jest kiepskim portem, już na konsolach jak nie masz przynajmniej ps4 pro to na zwykłych jest bieda, podobnie zresztą jest z FF15 na zwykłych konsolach i słabszych PC, a szkoda bo graficznie cudów nie ma, a wymagania z Dupy, i tak chyba wstrzymam się 2 tyg na lepszego MH na Switchu, który zaraz wyjdzie

Możliwe, mnie akurat tytuł kompletnie nie interesuje, wiem, jaki to teraz hit, nawet 3 znajomych mnie namawiało na kupno i wspólną grę, ale ten azjatycki klimat, te bronie, zbroje to akurat dla mnie jeden wielki śmiech na sali i nie mogę na to patrzeć :lol2:

 

Tak samo mówi się o Souls'ach, a da się.

Zobaczymy.

 

Chwilowo mi przeszło parcie na ten tytuł. Dalej jadę sobie z Yakuzą, a zaraz DLC do PoE2.

Dokładnie, tutaj też jeden kumpel mówi, że bardzo ciężko bez pada, a drugi przerzucił się po jednym dniu na K+M i do pada nie wraca, bo gra mu się dużo lepiej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azgan ja to przeszedłem na ps4 jest mój dość dokładny opis w dziale ps4 w wątku tej gry z wrażeń więc sie nei bede powtarzał . pytasz jak działa , a w jakiej rozdzielczości tera grasz? 4k? to nie licz na cuda chyba ze masz sli z 2 tytanów (; bo jak wiadomo ze 4k jedna karta nawet najmocniejsza gpu ma problemy z pociągnięciem nowych tytułów w stabilnych 60fps (każdy ma inne wymagania co do konfortu grania najlepiej zoba sobie testy ). na stronie g...gpu jest już dokładny w 1440p zagrasz stabilnie w 60-70fps w 4k 31-36fps na 1080ti , procki i7 nawet starsze dobrze sobie radzą.

 

Jeśli spodobały ci się dziwactwa w finalu XV to możesz grać (:

 

 

W tą grę bardzo ciężko grac na klawie np. przez to ze ma chyba z 14 rożnych broni, każda się gra całkiem inaczej, bez pada nie podchodzić.

 

Dzięki za wyczerpującą odp :thumbup:. Z graniem w niższej rozdzielczości od 4K nie ma problemu mam też monitor 2K ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla ludzi, ze słabszymi procesorami <6 rdzeni i sensownymi kartami graficznymi 970-1060+.

 

Kopiuję komentarz z głównej z wątku o nowych sterach (https://pclab.pl/kom92809.html=1158884).

 

Dziękuję NVidia za kilkanaście godzin stracone z życia na zabawie w ustawienia detali, podkręcanie, przekopywanie internetu itp. Na pewno będę o tym pamiętał przy wyborze następnej karty graficznej.

Od kilku wersji sterowniki NVidii mają problem z Monster Hunter World. Dodają jakiś masakryczny narzut na CPU i przez to nie idzie mieć stałych 60 FPS, tylko gra rwie jak cholera. Spadki do 20-30 FPS, nie ważne na jakich detalach jak nie ma się bardzo mocnego procesora (Coffee Lake, 6-8 rdzeni).

Należy zainstalować wersję 398.36 przywracając ustawienia, czysta instalacja. Po tym zabiegu praktycznie stałe 60 FPS na detalach high-medium.

Co jak co, ale nie przypominam sobie takich kwiatków jak miałem AMD.

 

Pomoże to w sytuacji, gdy możecie zaobserwować nawet na najniższych detalach 80-90% użycia CPU na wszystkich rdzeniach, a GPU sobie odpoczywa 25-50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu słabego black frajerday odłożyłem kupno PS4 PRO i kupiłem tanio RX570. Słyszałem że na PC ma mniej "contentu", przynajmniej tyle zrozumiałem z opinii na Steam :E .

Myślę że pogram w to dłużej, wracając do tego co jakiś czas i wolałbym mieć "pełną wersję", która się nie wyludni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ostatnio gral?? jakie wrazenia z gry?? Wrzucaja jakas dodatkowa zawartosc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak te różne crossovery są zazwyczaj z dupy tak tutaj jest wybitnie sensownie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra od dzisiaj za 99 zł w Biedrze. Taniej zdaje się nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka na dysku ale pogralem doslownie chwile bo za duzo gier na raz ostatnio. Czeka na swoja kolej. Zajawka z wiedzminem super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alee słaby głos wiedźmina zero charakteru, ale pewnie w takiej grze tak dużo nie gada :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geraltem można było grać już dawno i to bez żadnych DLC ;)

 

Dodatkowa zawartość w stylu zrób to sam:

 

kwCnOQJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem na ps4 dobrze się grało (taka odświeżającą gra coś innego niż dzisiejszy men strem gier aaa) ale po skoczeniu fabuły(która i tak jest umowna i polegała na odkrywania kolejnych lokacji i potworów po prostu) nie jestem tego typu graczem żeby grindowac dalej. Azgan grałeś?

ps. Ja walczyłem tą podwójna włócznią na której się dało wybijać + miała tego skarabeusza który dodawał busty do obrażeń i szybkości (; :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od północy do 16.12 można grać za free.

Steam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukają nowych graczy. Ja nie ściągam nawet. W tym miesiącu wyczerpałem limit grania w gry których nie lubię i tak zmusiłem się do grania przez kilka godzin w BFV i mam dość na kolejne testy czegoś co mi totalnie nie pasuje gameplayem. Chociaż to i tak jest lepsze od BF V :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje Ci MH? To był pierwszy MH w który grałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jakieś starsze na 3ds, ale bardzo krótko(testowo) to nie gra dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak generalnie nie przepadam za wymuszonym grindem tak jakoś MH akurat mi całkiem leży. ;)

Choć fakt, że grałem w to długo w krótkich dawkach. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem po 10 minutach oglądania rozgrywki po premierze, ten grind bez fabuły i wizualny styl również nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest niby dostępna w xbox game pass (pc) dlaczego więc gdy klikam aby pobrać na moje urządzenia to wyświetla mi się komunikat że żadne z moich urządzeń nie jest powiązane ?? WTF

 

jestem zalogowany w game passa gram w forze horizon 4, a jak klikam na MH:W to nagle problem, o co chodzi z tym szajsem znowu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 należy do programu Xbox Play Anywhere, a Monster Hunter nie - nie pograsz na PC. Xbox Game Pass to usługa skierowana do posiadaczy klocka i tylko gry wspierające Play Anywhere śmigają na pecetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC tej gry nie ma dostępnej. Zresztą w sklepie Microsoftu nie ma jej, nie wyszukuje. Xbox pass na PC ma tylko raptem kilka gier z tej całej bogatej listy, która dostępna jest tylko na Xboxa.

 

@Lypton

Zgadza się

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

to w takim razie jest to (z góry przepraszam) strasznie niedojebane (cóż, jak to u MS bywa) bo gra wyświetla się w katalogu game passa i pisze wyraźnie że jest dostępna w tym abonamencie, a w dodatku gdy kliknie się na grę będąc nie zalogowanym to pisze obok wyraźnie że aby zagrać wystarczy grać poprzez ów abonament lub kupić na " własność " dostając rabat 50% dzięki game passowi, a po prawej stronie jeszcze widnieje zielony napis w stylu " wypróbuj darmowy 14 dniowy trial xbox game pass lub miesiąc za 4zł i zainstaluj grę " i graj poprzez abonament

 

jak dla mnie to to jest jawne wprowadzanie w błąd i brak sprecyzowania co jest czym i do czego należy, no ale tak po MS nie można się spodziewać że wszystko będzie jasne, czytelne i klarowne

 

EoT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...