Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

Monster Hunter World

Rekomendowane odpowiedzi

Jezzzz, czemu oni tego nie wydali na switcha...

"We don't have any plans for the Switch at the moment," the pair told IGN. "Part of the reason is that the title has been in development for almost four years. At the time we had to commit to our hardware choices, we decided on using the most powerful current generation consoles available at the time, which was PS4 and Xbox One. So [the decision was made] before the Switch was even announced or on sale.

 

"It's also because for every title we decide what [hardware is the best fit] for the concept. We don't just look at everything. It's more like, 'If we want to achieve this kind of game concept, where's the best place to achieve that?' For this title, the PS4 and Xbox One were the best fit for us."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa jasne, bo moc... kiepskie wytłumaczenie zważywszy że od lat ta seria stała się handheldami od N gdzie byla znakiem rozpoznawczym i dobrze sie sprzedawala, a teraz jakies bajki o mocy itd, ta gra graficznie i tak prezentuje sie przecietnie, a nawet bym powiedzial ze ponizej standardow, i jakos nie wydaje mi sie zeby switch tego nie uciagnal w okrojonej wersji...

 

To samo z nie wydaniem XX poza japonia, kolejny strzał w kolano i pokazanie capcomu gdzie maja starszych graczy i fanow swojej serii, a przeciez to zwykla marketingowa zagrywka, tak samo jak biadolenie o mocy...

 

I cos czuje ze ten MH to bedzie poczatek konca tej serii i pogrzebanie jej, zaraz zacznie sie upraszczanie systemu, dlcki, i inne sprawy zwiazane z casualizacja i robienia tej serii " dla wszystkich " -jeszcze odbije im sie to czkawka, i szczerze dziwie się N że nie wykupilo sobie od nich MH dla siebie, bo bylaby to potężna karta przetargowa i unikatowa produkcja, a tak ? Ehhh juz widze jak zagorzali fani serii znający od podszewki będą z czasem marudzić a capcom idąc z pseudo trendami rozdrobni tą serię na drobne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa jasne, bo moc... kiepskie wytłumaczenie zważywszy że od lat ta seria stała się handheldami

No i co z tego, że od lat była na handheldach? Ty w ogóle widziałeś skalę i rozmach nowego monster huntera? Właśnie dlatego wszystko zrobili 500%, bo olali pierdolety na handheldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa jasne, bo moc... kiepskie wytłumaczenie zważywszy że od lat ta seria stała się handheldami od N gdzie byla znakiem rozpoznawczym i dobrze sie sprzedawala, a teraz jakies bajki o mocy itd, ta gra graficznie i tak prezentuje sie przecietnie, a nawet bym powiedzial ze ponizej standardow, i jakos nie wydaje mi sie zeby switch tego nie uciagnal w okrojonej wersji...

 

To samo z nie wydaniem XX poza japonia, kolejny strzał w kolano i pokazanie capcomu gdzie maja starszych graczy i fanow swojej serii, a przeciez to zwykla marketingowa zagrywka, tak samo jak biadolenie o mocy...

 

I cos czuje ze ten MH to bedzie poczatek konca tej serii i pogrzebanie jej, zaraz zacznie sie upraszczanie systemu, dlcki, i inne sprawy zwiazane z casualizacja i robienia tej serii " dla wszystkich " -jeszcze odbije im sie to czkawka, i szczerze dziwie się N że nie wykupilo sobie od nich MH dla siebie, bo bylaby to potężna karta przetargowa i unikatowa produkcja, a tak ? Ehhh juz widze jak zagorzali fani serii znający od podszewki będą z czasem marudzić a capcom idąc z pseudo trendami rozdrobni tą serię na drobne...

 

grałeś? moc kiepskie wytłumaczenie? skisłem... jak ci ma pójść taka gra na switchu .. jak tam procesor zintegrowany jak w komórkach. i to jeszcze z przed 2 lat tegrax1. Twórcy w zapowiedział podkreślali jak pisał wyżej ,,pulpit, ze to wersja bez ograniczę z małych konsol. Ale wciąż ta sama gra. Lepiej się nie wypowiadać jak się nie ma na jakiś temat pojęcia (:

 

Kupiłem wer.pudelko i faktycznie mapa jest duzo i naprawdę świat wygląda bardzo ładnie. Choć jak dla mnie te uproszczenia dla nowych graczy praktycznie nic nie pomagają,(prawa ich nie ma coś im chyba nie wyszło z tym) jednie ułatwienie to ten pyłek(aka zmysł wiedźmiński). Problem jest ze dalej nie ma żadnego samouczka a jak jest to coś nam mignie przed oczami i znika.. wiec fanboye zagorzali nawet nie maja co płakać to dalej mało casulaowa gra . Dalej mamy ograniczenia czasowe itd.

Ale za to Misje fabularne są prostsze i prowadza od misje do misji pozwalając odkrywać nowe rzeczy i kawałki mapy, po skoczeniu fabuły dopiero potwory staja się ponoć mocniejsze i agresywniejsze. Bo fabula to tylko pretekst do EndGamu (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Eeee. Ta gra dopiero pod koniec roku wyjdzie na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam aby jakas gra oprócz Turoka i Mario z dinozaurami odniosła jakiś większy sukces.

Dopiero teraz te herezje zobaczyłem. Cała seria Monster Hunter to jest większy sukces i jest trzecim najbardziej dochodowym IP Capcomu, za Street Fighter i Resident Evil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już jest ale na razie dostały ją tylko konsole. Na PC premiera została przesuniętą bo chcą wydać dopracowany port z dobrą optymalizacją i być może z lepszą grafiką :). Recenzje odnośnie samej gry można poczytać już teraz no chyba że ktoś ma PC i konsole to sam ogra tytuł zanim zawita na blaszaki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz te herezje zobaczyłem. Cała seria Monster Hunter to jest większy sukces i jest trzecim najbardziej dochodowym IP Capcomu, za Street Fighter i Resident Evil.

Nocoty Odin i oderwanie od rzeczywistości? Niemożliwe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć kota który wygląda jak mój kot w RL. 11/10. Było by 12/10 ale -1 za zmarnowanie potencjału przetłumaczenia Palico na Palikot w polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że od lat była na handheldach? Ty w ogóle widziałeś skalę i rozmach nowego monster huntera? Właśnie dlatego wszystko zrobili 500%, bo olali pierdolety na handheldy.

 

a Ty grałeś w MH4U ? Generation czy XX ?? -gdzie są style do broni ? w world ? są czy już nie ma tego ?

 

grałeś? moc kiepskie wytłumaczenie? skisłem... jak ci ma pójść taka gra na switchu .. jak tam procesor zintegrowany jak w komórkach. i to jeszcze z przed 2 lat tegrax1. Twórcy w zapowiedział podkreślali jak pisał wyżej ,,pulpit, ze to wersja bez ograniczę z małych konsol. Ale wciąż ta sama gra. Lepiej się nie wypowiadać jak się nie ma na jakiś temat pojęcia (:

 

Kupiłem wer.pudelko i faktycznie mapa jest duzo i naprawdę świat wygląda bardzo ładnie. Choć jak dla mnie te uproszczenia dla nowych graczy praktycznie nic nie pomagają,(prawa ich nie ma coś im chyba nie wyszło z tym) jednie ułatwienie to ten pyłek(aka zmysł wiedźmiński). Problem jest ze dalej nie ma żadnego samouczka a jak jest to coś nam mignie przed oczami i znika.. wiec fanboye zagorzali nawet nie maja co płakać to dalej mało casulaowa gra . Dalej mamy ograniczenia czasowe itd.

Ale za to Misje fabularne są prostsze i prowadza od misje do misji pozwalając odkrywać nowe rzeczy i kawałki mapy, po skoczeniu fabuły dopiero potwory staja się ponoć mocniejsze i agresywniejsze. Bo fabula to tylko pretekst do EndGamu (:

 

bo Ty masz pojęcie o mocy hahah ^^ papierowe porównania to sobie możesz robić :), wystarczy zobaczyć jak wygląda MH na Ds'ach, jak wygląda mario kart, jak wygląda smash bros i parę innych gier, i jak na switchu wyglądają i mogłyby wyglądać kolejne serie tych gier, i World nie ma żadnej grafiki powodującej opad szczeny, jest przeciętnie jak na dzisiejsze czasy (grafika w tej grze nie jest ważna), i nie widzę powodu czemu mogłoby to nie ruszyć na Switchu w okrojonej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przeskok z tego

635593959639828652-Great-Jaggi-Hunt-MH4U.jpg

Zrobić na to

Monster-Hunter-World-PS4-Pro.jpg

Co ty ku*** wiesz o mocy i wymaganiach sprzętowych. I ja się zastanawiałem czemu mam cię w ignorowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiesz mi że to co w MH World tu pokazałeś to jakiś szczyt graficzny ?;)

rozciapane zamglone dalsze plany, świecąca się jak psu jajca tania nablurowana grafika, ta seria nigdy nie stała grafą bo nie musiała, ale to co jest w MH World spokojnie mogłoby wyjść 5 lat temu, a i wtedy nie zrobiłoby kompletnie żadnego wow graficznego

 

PS: pokazałeś MH z Ds'a, teraz pokarz screen z Mario Karta i porównaj z MK8 Delux ze Switcha, i masz analogiczny przeskok jak ten Twój MH z DS vs World " next-gen "

poza tym grałem w bete MH, i to jeszcze na targach parę miesięcy temu i graficznie to gierka ogólnego poziomu Ps3\x'box 360, no nie oszukujmy się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Pulpit ma sporo racji to jest poziom nieosiągalny dla Switch'a

 

u5hCXJU.jpg

 

caDbLgq.jpg

 

SXlHCrS.jpg

 

VMTIoex.jpg

 

bG2IbeR.jpg

 

NQZRaBc.jpg

 

xPHN8nt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Pulpit ma sporo racji to jest poziom nieosiągalny dla Switch'a

 

Ta gra ledwo trzyma 30 na konsolach, no ale przecież Switch to taki sleeper car jest :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zwracam honor, nie poszłoby od grania w betę minęło trochę czasu, a tam wyglądało to słabo (targi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie jestem zainteresowany grą, ale na konsolach nawet jej nie tykajcie przynajmniej do póki nie pojawią się łatki. Niestabilny fps to tylko jedno ze zmartwień. Frametime jest tam tak nędzny, że mikroprzycinki stają się częścią głównej fabuły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącznik się rozchodzi więc kwestią czasu jest bida wersja MH na niego.

 

Porównanie MK8 do tego MH to nieporozumienie na wielu płaszczyznach. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie jestem zainteresowany grą, ale na konsolach nawet jej nie tykajcie przynajmniej do póki nie pojawią się łatki. Niestabilny fps to tylko jedno ze zmartwień. Frametime jest tam tak nędzny, że mikroprzycinki stają się częścią głównej fabuły :E

Mega patch spodziewany jest jesienią. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloy (dostępna jest tylko na PS4)

 

g14l8GZ.jpg

 

i

 

Geralt (wykreowany w edytorze gry przez fana)

 

NVtH2kb.jpg

 

znowu razem polują na Monstra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega patch spodziewany jest jesienią. :cool:

Słyszałem, że nazwa kodowa patcha to PC :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się tu nie " :cool: " tylko wznoście modły żeby gówno-portu nie było. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...