Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

Monster Hunter World

Rekomendowane odpowiedzi

Monster Hunter World oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, po którym możemy się poruszać zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie okiełznanego wcześniej stwora. Przemierzanie zróżnicowanych terenów uatrakcyjniają zmieniające się pory doby oraz możliwość wspinaczki na niektóre elementy otoczenia. Filarem rozgrywki nie jest jednak eksploracja, a eliminacja różnorodnych bestii. Każdy adwersarz dysponuje indywidualnym zestawem mocnych i słabych stron – zwycięstwo na placu boju gwarantuje zatem uważna obserwacja zachowań oponenta oraz opracowanie odpowiedniej taktyki działania z uwzględnieniem nie tylko jego słabości, lecz także topografii terenu i roślinności porastającej pole bitwy. Dzięki temu kiedy zajdzie taka potrzeba, możemy na przykład schować się w gęstej i wysokiej trawie.

 

Ponadto kraina została zaprojektowana w taki sposób, by sprawiała wrażenie żywego ekosystemu, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by napuścić na siebie dwie kreatury i w ten sposób osłabić lub nawet unicestwić cel misji bez wychodzenia z bezpiecznej kryjówki. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym, a w ich trakcie robimy użytek zarówno z rozbudowanego arsenału broni białej, jak i z szerokiego wachlarza broni dystansowej oraz z rozmaitych gadżetów pokroju linki z hakiem umożliwiającej błyskawiczny doskok do wybranego celu. Oczywiście nie brakuje tu systemu rozwoju postaci, której potencjał bojowy zwiększamy poprzez zaopatrywanie jej w coraz potężniejsze uzbrojenie i pancerze. Co więcej – truchła powalonych przeciwników są źródłem zasobów, dzięki którym tworzymy ulepszenia do broni i zbroi w oparciu o rozbudowany system craftingu.

 

 

Monster Hunter World E3 2017

 

https://www.youtube.com/watch?v=fSl8P_zj1lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłbym oj bardzo, ale z drugiej strony dla mnie to strzał w stopę z ich strony... to była karta przetargowa żeby kupić Switcha, ale teraz jak MH ma być na wszystkim, i w dodatku pewnie piękniejszy i bardziej rozbudowany, lepszy, to nie widzę sensu brnięcia w Switcha dla wersji XX :kwasny: jak dla mnie powinno to pozostać ekskluzywne dla nintendo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter World opóźniony na PC, by zapewnić odpowiednią optymalizację. W rozmowie z serwisem Glixel twórcy Monster Hunter World wyjaśnili, że powodem opóźnienia tytułu na PC jest brak doświadczenia zespołu w tworzeniu gier na tę platformę oraz chęć jak najlepszej optymalizacji produkcji.

 

Do obejrzenia jest też Gameplay

 

https://www.youtube.com/watch?v=DjZ-asj8GzQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta szczerość i ten fakt jednocześnie mnie cieszą i martwią.

Niech sobie dłubią przy tym ile chcą, byle tylko efekt końcowy był zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FromSoftware w pierwszym Dark Souls strasznie spaprało sprawę więc może faktycznie niech Capcom popracuje dłużej nad konwersją i dostarczy odpowiedniej jakości port z dodatkowymi dobrodziejstwami w wersji na PC :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucam szekle w monitor ale nic się nie dzieje :glodny:

 

Będzie się działo :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się będzie dało grać z japońskim VA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie miałem do czynienia z ta seria ale po gameplayu widząc gra wpadła w oko a w gamingu siedzę tyle lat ze potrzebuje pograć w coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie miałem do czynienia z ta seria ale po gameplayu widząc gra wpadła w oko a w gamingu siedzę tyle lat ze potrzebuje pograć w coś innego.

Obczaj sobie Dauntless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Dauntless idzie grać solo? Bo na tyle na ile miałem minimalny kontakt to wszędzie bylo - CO-OP, CO-OP, CO-OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Dauntless idzie grać solo? Bo na tyle na ile miałem minimalny kontakt to wszędzie bylo - CO-OP, CO-OP, CO-OP.

NDA :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kurde NDA jak to stream'owali już? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wypada człowiek z obiegu na tydzień i takie rzeczy się dzieją. Jeszcze w closed Alphie byłem :C Tak, można grać solo, ale trybu offline nie ma i z tego co wiem nie będzie, ale solować się da. MH też zresztą jest tworzony z myślą o COOPie, to tylko tacy szaleńcy jak my grają w MH solo :thumbup::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się zainteresuję skoro da się solować.

W oczekiwaniu na MH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie grałem we wcześniejsze Monster Hunter i też jestem ciekaw tej gry. Chętnie zagram bo sporo dobrych opinii czytałem o tej serii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperam w sklepach za pre-orde i nie mogę znaleźć a zelży mi żeby był to sklep na terenie Polski a nie zagraniczny. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie przedpremierowe w sklepie odchaczone i już nie mogę się doczekać jak będę polował na wielkie jaszczury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Cenega potwierdziła, że gra Monster Hunter: World ukaże się w Polsce na początku przyszłego roku.

 

Niestety na razie nie wiemy, czy doczeka się spolszczenia.

 

Dystrybutor zachęca za to do składania zamówień przedpremierowych. Ci, którzy się na nie zdecydują, otrzymają bonusy – specjalny pancerze lub przedmioty poprawiające obronę, atak albo poziom „zbieractwa”.

 

Nowy Gameplay

 

https://www.youtube.com/watch?v=qTviKYow7Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończy się, bo to gra singlowa z opcjonalnym CO-OP. Evolve to gra nastawiona czysto na multi i bez fabuły. Poza tym Monster Hunter to cała seria gier które były zawsze ciepło przyjmowane i to nie jest jakiś tam eksperyment z nową marką.

 

Gra została opracowany z myślą o zabawie w pojedynkę. Mimo to w grze zaimplementowano oparty na współpracy wariant wieloosobowej rozgrywki – kiedy sprawy nie idą po naszej myśli, możemy wezwać na pomoc maksymalnie trójkę innych graczy, ich przybycie i udzielenie nam wsparcia często jest w stanie odmienić losy bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra o dinozaurach od tego masz ARK: Survival Evolved tylko o polowaniu na różne fantazyjne potwory np. smoki i to nie jest strzelanka jak Evolve tylko jRPG.

 

Wcześniejsze części Monster Hunter już odnosiły sukcesy na rynku więc o czym Ty mówisz?

 

Nie jesteś zorientowany w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

zobaczyłem kur#$ ten miecz (?) na jego plecach i już wiem że nie chcę tego widzieć więcej na oczy... Myślę że spokojnie mógł być 2 razy większy a i tak nie wyglądało bo to bardziej idiotycznie niż obecnie. Kto wie - może to jest wersja podstawowa i gracze dorobią się takiego 30 metrowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls też masz przesadzoną wielkość mieczy podobnie jak w wszystkich azjatyckich grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...