Skocz do zawartości
azgan

Monster Hunter World

Rekomendowane odpowiedzi

Monster Hunter World oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, po którym możemy się poruszać zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie okiełznanego wcześniej stwora. Przemierzanie zróżnicowanych terenów uatrakcyjniają zmieniające się pory doby oraz możliwość wspinaczki na niektóre elementy otoczenia. Filarem rozgrywki nie jest jednak eksploracja, a eliminacja różnorodnych bestii. Każdy adwersarz dysponuje indywidualnym zestawem mocnych i słabych stron – zwycięstwo na placu boju gwarantuje zatem uważna obserwacja zachowań oponenta oraz opracowanie odpowiedniej taktyki działania z uwzględnieniem nie tylko jego słabości, lecz także topografii terenu i roślinności porastającej pole bitwy. Dzięki temu kiedy zajdzie taka potrzeba, możemy na przykład schować się w gęstej i wysokiej trawie.

 

Ponadto kraina została zaprojektowana w taki sposób, by sprawiała wrażenie żywego ekosystemu, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by napuścić na siebie dwie kreatury i w ten sposób osłabić lub nawet unicestwić cel misji bez wychodzenia z bezpiecznej kryjówki. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym, a w ich trakcie robimy użytek zarówno z rozbudowanego arsenału broni białej, jak i z szerokiego wachlarza broni dystansowej oraz z rozmaitych gadżetów pokroju linki z hakiem umożliwiającej błyskawiczny doskok do wybranego celu. Oczywiście nie brakuje tu systemu rozwoju postaci, której potencjał bojowy zwiększamy poprzez zaopatrywanie jej w coraz potężniejsze uzbrojenie i pancerze. Co więcej – truchła powalonych przeciwników są źródłem zasobów, dzięki którym tworzymy ulepszenia do broni i zbroi w oparciu o rozbudowany system craftingu.

 

 

Monster Hunter World E3 2017

 

https://www.youtube.com/watch?v=fSl8P_zj1lo

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłbym oj bardzo, ale z drugiej strony dla mnie to strzał w stopę z ich strony... to była karta przetargowa żeby kupić Switcha, ale teraz jak MH ma być na wszystkim, i w dodatku pewnie piękniejszy i bardziej rozbudowany, lepszy, to nie widzę sensu brnięcia w Switcha dla wersji XX :kwasny: jak dla mnie powinno to pozostać ekskluzywne dla nintendo...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter World opóźniony na PC, by zapewnić odpowiednią optymalizację. W rozmowie z serwisem Glixel twórcy Monster Hunter World wyjaśnili, że powodem opóźnienia tytułu na PC jest brak doświadczenia zespołu w tworzeniu gier na tę platformę oraz chęć jak najlepszej optymalizacji produkcji.

 

Do obejrzenia jest też Gameplay

 

https://www.youtube.com/watch?v=DjZ-asj8GzQ

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta szczerość i ten fakt jednocześnie mnie cieszą i martwią.

Niech sobie dłubią przy tym ile chcą, byle tylko efekt końcowy był zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FromSoftware w pierwszym Dark Souls strasznie spaprało sprawę więc może faktycznie niech Capcom popracuje dłużej nad konwersją i dostarczy odpowiedniej jakości port z dodatkowymi dobrodziejstwami w wersji na PC :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucam szekle w monitor ale nic się nie dzieje :glodny:

 

Będzie się działo :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się będzie dało grać z japońskim VA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie miałem do czynienia z ta seria ale po gameplayu widząc gra wpadła w oko a w gamingu siedzę tyle lat ze potrzebuje pograć w coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie miałem do czynienia z ta seria ale po gameplayu widząc gra wpadła w oko a w gamingu siedzę tyle lat ze potrzebuje pograć w coś innego.

Obczaj sobie Dauntless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Dauntless idzie grać solo? Bo na tyle na ile miałem minimalny kontakt to wszędzie bylo - CO-OP, CO-OP, CO-OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Dauntless idzie grać solo? Bo na tyle na ile miałem minimalny kontakt to wszędzie bylo - CO-OP, CO-OP, CO-OP.

NDA :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kurde NDA jak to stream'owali już? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wypada człowiek z obiegu na tydzień i takie rzeczy się dzieją. Jeszcze w closed Alphie byłem :C Tak, można grać solo, ale trybu offline nie ma i z tego co wiem nie będzie, ale solować się da. MH też zresztą jest tworzony z myślą o COOPie, to tylko tacy szaleńcy jak my grają w MH solo :thumbup::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się zainteresuję skoro da się solować.

W oczekiwaniu na MH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie grałem we wcześniejsze Monster Hunter i też jestem ciekaw tej gry. Chętnie zagram bo sporo dobrych opinii czytałem o tej serii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperam w sklepach za pre-orde i nie mogę znaleźć a zelży mi żeby był to sklep na terenie Polski a nie zagraniczny. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie przedpremierowe w sklepie odchaczone i już nie mogę się doczekać jak będę polował na wielkie jaszczury :)

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Cenega potwierdziła, że gra Monster Hunter: World ukaże się w Polsce na początku przyszłego roku.

 

Niestety na razie nie wiemy, czy doczeka się spolszczenia.

 

Dystrybutor zachęca za to do składania zamówień przedpremierowych. Ci, którzy się na nie zdecydują, otrzymają bonusy – specjalny pancerze lub przedmioty poprawiające obronę, atak albo poziom „zbieractwa”.

 

Nowy Gameplay

 

https://www.youtube.com/watch?v=qTviKYow7Oo

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończy się, bo to gra singlowa z opcjonalnym CO-OP. Evolve to gra nastawiona czysto na multi i bez fabuły. Poza tym Monster Hunter to cała seria gier które były zawsze ciepło przyjmowane i to nie jest jakiś tam eksperyment z nową marką.

 

Gra została opracowany z myślą o zabawie w pojedynkę. Mimo to w grze zaimplementowano oparty na współpracy wariant wieloosobowej rozgrywki – kiedy sprawy nie idą po naszej myśli, możemy wezwać na pomoc maksymalnie trójkę innych graczy, ich przybycie i udzielenie nam wsparcia często jest w stanie odmienić losy bitwy.
Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra o dinozaurach od tego masz ARK: Survival Evolved tylko o polowaniu na różne fantazyjne potwory np. smoki i to nie jest strzelanka jak Evolve tylko jRPG.

 

Wcześniejsze części Monster Hunter już odnosiły sukcesy na rynku więc o czym Ty mówisz?

 

Nie jesteś zorientowany w temacie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

zobaczyłem kur#$ ten miecz (?) na jego plecach i już wiem że nie chcę tego widzieć więcej na oczy... Myślę że spokojnie mógł być 2 razy większy a i tak nie wyglądało bo to bardziej idiotycznie niż obecnie. Kto wie - może to jest wersja podstawowa i gracze dorobią się takiego 30 metrowego.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls też masz przesadzoną wielkość mieczy podobnie jak w wszystkich azjatyckich grach.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...