Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xan10

jaka konsola do 120 hz matrycy telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na poczatku mowie ze jestem zielony w tych sprawach ;)

Chce zapytac jakiego xbox wybrac one, s czy x a moze jakies ps.

Moj telewizor posiada 120 hz matryce w rozdzielczosci FullHd, 50 cali nwm czy ma to jakies znaczenie. Aaa i jak to jest w tych konsolach tu sa fps czy klatki

Ktora konsola osiagnie najlepsze osiagi na 120 hz matrycy. Gry w jakie gram to strzelanki, wyscigi lub gry podobne do wiedzmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS to frame per second czyli klatki na sekundę, aktualnie chyba żadna z konsol nie osiąga wyniku 120 FPS (PC MUSZTARD RACE), nie wspominając o ''pseudo'' 4k czy niekompletnym fhd. Najlepszym urządzeniem które jest w stanie to osiągnąć to komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, żadna z konsol nie osiąga więcej niż 60fps, z tego faktu, że często na tym limicie są blokowane FPS'y. Cokolwiek ponad ten wynik to potrzebny PC jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej to co zakupic zeby gry chodzily w granicach 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnych na już to PS4 PRO, jak chce Ci się czekać to możesz czekać na XBOXA One X. Ale najlepiej, to kup że Pan komputer. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz komputer i gram na nim glownie w cs go i jestem przyzwyczajony do duzej ilosci fps. Jak zobaczylem ze konsole maja 30-60 fps to bylem w szoku a potem dowiaduje sie od was ze to maximum. Nie spieszy mi sie z zakupem moze poczekam na one x. Szczegolnie spodobala mi sie gra Anthem ktora wychodzi pod koniec 2018 roku i chce zeby dobrze sie w nia gralo czyli x bedzie w tym wypadku najlepszym wyborem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jaki to masz telewizor z matrycą 120Hz? Nabrałeś się na ten marketingowy bełkot w stylu 400Hz, 800Hz czy kij wie ile tam, a całość polega na 'sztucznym kopiowaniem' tych samych klatek by obraz wydał się płynniejszy.

 

Po HDMI (nawet 2.0) nie wyciągniesz więcej niż 60Hz. Tyle obsługuje te złącze.

TV czy konsola musiałby mieć złącze DisplayPort albo DVI-D DL (bo tylko na tym będzie obsługa 120/144Hz i więcej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiedź gdzie wyczytałeś albo kto Ci powiedział ,że ten TV ma 120Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby miała 120Hz czy tam 240Hz to TV wykorzystuja to wyłącznie na własne potrzeby np. na 3D albo na upłynniacz. Nie ma ocpji by z zewnątrz podać i wyświetlić sygnał w tych 120Hz na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tv ma matrycę 50 Hz

Panasonic TX-50DS630E Ma matrycę 120Hz, ale reszta jak cHunter napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zakonczmy ta dyskusje o Hz przyjmijmy ze matryca ma te 50-60hz. Wrocmy do konsol i gry Anthem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...