Skocz do zawartości
azgan

Hunt: Showdown - polowanie w dżungli na potwory

Rekomendowane odpowiedzi

mh7xRc8.png

 

Firma Crytek pojawiła się na targach E3 2017 i przywiozła ze sobą swoje najnowsze dzieło. Hunt: Showdown w której zapolujemy na potwory w towarzystwie innych graczy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9MuKfi-FlKQ

 

Czy tylko mi się to kojarzy z grą Evolve ;) ?

 

Kilka screenów:

 

iWcsUKW.jpg

 

nizmVE8.jpg

 

kKld3Dk.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze dzieło? a to ciekawe

 

twórcy wzieli chyba złotą łopate i odkopali swój projekt który prezentowali na E3 w 2014 roku

 

 

pytanie: co oni robili przez ten długi czas?

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie: co oni robili przez ten długi czas?

 

Mieli kłopoty finansowe, zamykali swoje odziały i zwalniali ludzi :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się to kojarzy z grą Evolve ;) ?

A o Left 4 Dead to ludzie już zapomnieli? Bo to taki L4D w ciekawszych klimatach.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy on ma rację, że to jest bardziej podobne do Evolve niż L4D.

L4D odniosło jakiś tam sukces, a to pewnie skończy jak Evolve. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwóźdź do trumny* Cryteka?

*jakie nawiązanie do tematyki gry, hehe

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek jeszcze dycha? shocked.gif Ja od nich lubię tylko Crajzis 1 i dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się z Redneck Rampage kojarzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podejście Cryteka do multi? Oby tym razem z lepszym skutkiem. Osobiście wolałbym solidną singlową grę.

 

Trochę mi się z Redneck Rampage kojarzy :E

Outlaws, Blood, Hexen... Piękne gry to były z unikalnym podejściem do rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay sprzed paru dni:

 

https://www.youtube.com/watch?v=giguwjdoidU

 

Strasznie jaram się tym tytułem.

 

Mix Tarkova-gracze wrzuceni na jedną mapę,permanetna śmierć czy dotarcie do jednego z punktów ucieczki.

 

Do tego Left for Dead i coś z playerunknown's battlegrounds

 

Wszystko w klimatach horroru dziejącego się na dzikim zachodzie.W jednej grze dostaje wszystko co lubię :)

 

Na filmach aż czuć zakrzepniętą krew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay sprzed paru dni:

 

https://www.youtube.com/watch?v=giguwjdoidU

 

Strasznie jaram się tym tytułem.

 

Mix Tarkova-gracze wrzuceni na jedną mapę,permanetna śmierć czy dotarcie do jednego z punktów ucieczki.

 

Do tego Left for Dead i coś z playerunknown's battlegrounds

 

Wszystko w klimatach horroru dziejącego się na dzikim zachodzie.W jednej grze dostaje wszystko co lubię :)

 

Na filmach aż czuć zakrzepniętą krew :D

 

Skunek trzymaj bo monitor zafajdasz i kleić się będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skunek trzymaj bo monitor zafajdasz i kleić się będzie

Trochę na to za późno,ale mam super chłonne ściereczki więc nie ma problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo chyba się jednak tym tytułem zainteresuję, myślałem, że to będzie głupie PvP i bieganie w kółko i strzelanie do siebie, a tu widzę PvE i kooperacja, czyli to co lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo chyba się jednak tym tytułem zainteresuję, myślałem, że to będzie głupie PvP i bieganie w kółko i strzelanie do siebie, a tu widzę PvE i kooperacja, czyli to co lubię :)

Głupi to jest ostatnio single player w grach.Zginąć trudno a misje prostackie i fabuła nijaka.Multi i PvP przynajmniej dają mały zastrzyk adrenaliny,spowodowany innymi graczami i ich nieprzewidywalnością.W przeciwieństwie do idiotycznego AI.

Fajnie że się przekonałeś do hunta. Będzie z kim grać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No liczy się dobra fabuła, postaci, immersja ze światem, przejdź w końcu tego Wieśka co kupiłeś w kolekcjonerce to zrozumiesz ile tracisz. PvE to dla mnie taki idealny kompromis :). Z Prystkiem już w nic w ogóle nie gram, bo mi naubliżał w wątku o Scorpio, ale z Tobą zawsze :)

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No liczy się dobra fabuła, postaci, immersja ze światem, przejdź w końcu tego Wieśka co kupiłeś w kolekcjonerce to zrozumiesz ile tracisz.

No wiem,w końcu zagram :cool:

 

Z Prystkiem już w nic w ogóle nie gram, bo mi naubliżał w wątku o Scorpio, ale z Tobą zawsze :)

Właśnie jestem po lekturze wątku Xbox-a.Tam już nie odpowiem,żeby nie wywoływać gówno burzy(w końcu topic bardziej poczytny niż hunt-a) ale już wiele razy powtarzałem,nie zwracam uwagi na wyniki innych graczy(PvP).Liczy się dobra zabawa i fajne towarzystwo :)

 

ps. Macie się pogodzić! Team ma się trzymać razem!

 

ps2. Mam nadzieje że do alfy już się zapisaliście!(Odin dał linka do zapisów na poprzedniej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No liczy się dobra fabuła, postaci, immersja ze światem, przejdź w końcu tego Wieśka co kupiłeś w kolekcjonerce to zrozumiesz ile tracisz. PvE to dla mnie taki idealny kompromis :). Z Prystkiem już w nic w ogóle nie gram, bo mi naubliżał w wątku o Scorpio, ale z Tobą zawsze :)

 

dla ciebie to liczy sie co najwyzej hdr cala reszta nie ma zadnego znaczenia - pozty nikt ci nie kaze ze mna w nic grac zasadniczo i tak do niczego sie nie ndajesz ba nawet na mieso armatnie zachudy jestes, no chyba ze piwo nam bedziesz podawal jak bedziemy sie beztrosko oddawac przyjemnosci graia w Hunt-a

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod względem rozgrywki Hunt: Showdown można porównać do Evolve studia Turtle Rock. Oba tytuły to pierwszoosobowe strzelanki nastawione na sieciową kooperację, w których gracze tropią niebezpiecznego potwora. Tu jednak kończą się podobieństwa. O ile w Evolve starcie odbywało się pomiędzy czteroosobową drużyną łowców oraz kontrolowanym przez pojedynczego gracza bądź SI monstrum, tak w produkcji Cryteka gracze podzieleni są na kilka grup, rywalizujących ze sobą w trakcie polowania na bestię prowadzoną przez sztuczną inteligencję. Co więcej, celem nadrzędnym nie jest wyeliminowanie celu (co samo w sobie stanowi wyzwanie, jako że oprócz niego na mapie nie brakuje pomniejszych wrogów), lecz zebranie nagrody za upolowanie go i opuszczenie mapy żywym. Szkopuł w tym, że jeszcze przed zebraniem dowodu pokonania potwora następuje jego wypędzenie (w oryg. banishment). Trwa to kilka minut i zdradza naszą pozycję na mapie pozostałym grupom. Jesteśmy wówczas narażeni na atak w trakcie samego procesu oraz w drodze do jednego z kilku wyjść, pozwalających zakończyć rozgrywkę.

 

Źródło: gry-online.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=g9bNPo0Jh_w

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to bedzie serio evolve 2.0 to nara, takiego guana jak to cale evolve to ze swieca szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to bedzie serio evolve 2.0 to nara, takiego guana jak to cale evolve to ze swieca szukac.

Ale to od początku było widać, że to evolve 2.0 wymieszane z obcnie modnym battle royalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evolve 2.0 wymieszane z obecnie modnym battle royalem

 

Dokładnie to nic innego nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeżeli tak będzie to trochę bez sensu czekać z zakupem. Spodziewałem się po zapowiedziach że przyrosty będą znaczne.... A zapadła decyzja o zbieraniu drobnych żeby za rok (chwilę po debiucie 50xx jak już ceny się unormują) zrobić przesiadkę na coś nowszego. 
    • Bezprawie dostrzegają w Europie. Sytuacja w Polsce jest poważna. Rząd Donalda Tuska, przyjaciela Macrona i von der Leyen, prześladuje sędziów, media i konserwatywnych polityków - stwierdził w mediach społecznościowych francuski europoseł Nicolas Bay. Polityk zaznacza, że "to ważny atak na praworządność, ale brukselska Komisja nie wydaje się być tym poruszona".    
    • N4P zamiast N3, to już wiemy co użyje desktopowy potworek, dodatkowo jak poskładamy wszystkie przecieki do kupy to wyjdzie coś takiego.   GB202 N4P 800mm2+ 192SM 128MB L2 512bit 28Gb/s GDDR7 1792GB/s   Większość wzrostu wydajności dostaniemy dzięki GDDR7 oraz cache, z pociętego 72MB do pełnego 128MB.         
    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...