Skocz do zawartości
skunRace

Pillars of Eternity II: Deadfire

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie w tego typu grę nie da się grać na padzie. Moje komendy dotyczące czarów czy ataku określonego przeciwnika byłyby nieprecyzyjne, a w tego typu grze precyzyjne rozegranie walki to podstawa. Sam się zdziwiłem gdy na Polygamii napisali, że wygodniej się gra na padzie. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autopauza w momencie wybierania czaru oraz celu ataku i voila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autopauza w momencie wybierania czaru oraz celu ataku i voila!

Zgadza się, ale autopauza to nie wszystko. Nigdy gałka pada nie będzie tak precyzyjna jak myszka. Zmiana towarzyszy do ataku, czy wybieranie celu będzie bardziej czasochłonne i niewygodne niż używając myszki.

Szczerze chyba bym się pociął, jakbym miał grać w Pillarsy na padzie... a może ja się po prostu starzeję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne będzie, ale mnie precyzja pada satysfakcjonuje, jakiś czas temu niemal kompletnie zrezygnowałem z myszki i klawy do gier (w tym i do fpsów), tylko FM 2018 mi się ostał. Przeszedłem (no, prawie, bo pod koniec już mnie znużyła i zrobiłem sobie przerwę) tak Divinity: Original Sin. Co prawdy turówka, ale walka z aktywną pauzą wiele różnić się nie będzie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne będzie, ale mnie precyzja pada satysfakcjonuje, jakiś czas temu niemal kompletnie zrezygnowałem z myszki i klawy do gier (w tym i do fpsów), tylko FM 2018 mi się ostał. Przeszedłem (no, prawie, bo pod koniec już mnie znużyła i zrobiłem sobie przerwę) tak Divinity: Original Sin. Co prawdy turówka, ale walka z aktywną pauzą wiele różnić się nie będzie.

Ja jestem wręcz przyzwyczajony do klawy i myszy i wszystkie gry tak sobie przechodzę.

Na padzie jedynie gram w gry typu: Hammerwatch, Broforce, Serious Sam Bogur Detour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu wyszedł

- "design director from Obsidian Entertainment" :E

Mówił on o zmianach zachodzących w Pillars II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym będzie polegać multiclassing w Pillars II?

Postać będzie miała umiejętności dwóch klas, w tym jedne umiejętności będą słabsze? (chodzi o tą poboczną klasę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saberman ogarnij posty i edytuj zamiast pisać jeden po drugim ;)

 

Livestream z szefem

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsidian wypuścił nowy trailer.

Hype rośnie.

 

 

PS:

Czy wie ktoś jak wygląda sprawa kupienia edycji pudełkowej tej gry?

Niektórzy mówią, że na to już za późno, bo można było zamówić edycje pudełkową tylko podczas zbierania pieniędzy na wyprodukowanie tej gry...

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, wiem, że mają być 3 edycje (Standrd, Deluxe, Obsidian) i pewnie będą normalnie dostępne tylko w ograniczonych ilościach. Pierwszą część ju nie długo po premierze nigdzie nie można było kupić, oprócz allegro i cen 3-4 razy większych niż w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to niepopularna opinia, ale zawsze wolałem ten typ gier z kamerą swobodną, a nie izometryczną. Chętnie bym zobaczył takie dzieło z rąk Obsidian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, wiem, że mają być 3 edycje (Standrd, Deluxe, Obsidian) i pewnie będą normalnie dostępne tylko w ograniczonych ilościach. Pierwszą część ju nie długo po premierze nigdzie nie można było kupić, oprócz allegro i cen 3-4 razy większych niż w sklepach.

Mam nadzieję... bo trochę przeraziła mnie myśl, że straciłem okazję kupna box'a.

Na Amazonie można już kupić edycje pudełkową przedpremierowo i pamiętam, że na alledrogo ktoś sprzedawał edycję Obsidian... może jednak to prawda o tych zamówieniach podczas zbierania pieniędzy.

Kupiłbym nawet tę z Amazona, ale zastanawiam się czy gra byłaby przetłumaczona na język polski...

Myślę, że poczekam do premiery i jeżeli nie było by żadnych ofert kupna Obsidian, czy Deluxe Edition, to wtedy bym kombinował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę i tak trzeba aktywować na Steamie, gdziekolwiek kupisz będzie Polski. Globalizacja.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę i tak trzeba aktywować na Steamie, gdziekolwiek kupisz będzie Polski. Globalizacja.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Grę i tak trzeba aktywować na Steamie, gdziekolwiek kupisz będzie Polski. Globalizacja.

 

Można też kupić na gogu bez steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić na gogu bez steama.

Zgadza się, ale mi zależy na wersji pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam pytanie czy 2 będzie połączona wątkiem fabularnym z jedynką? Z tego co wiem to ponoć nie .. pozostaje jedynie te same uniwersum i niektóre postacie poboczne.. Wiadomo coś? Bo zastanawiam się czy przejść ponownie 1 z dodatkami czy dwójeczkę. Nigdzie nie idzie znaleźć informacj o ramach czasowych w grze i fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy 2 będzie połączona wątkiem fabularnym z jedynką? Z tego co wiem to ponoć nie .. pozostaje jedynie te same uniwersum i niektóre postacie poboczne.. Wiadomo coś? Bo zastanawiam się czy przejść ponownie 1 z dodatkami czy dwójeczkę. Nigdzie nie idzie znaleźć informacj o ramach czasowych w grze i fabule.

Będzie można przenieść wybory do Pillars of Eternity Deadfire z pierwszej części.

 

Edit:

Będzie możliwość przeniesienia dokonanych wyborów z jedynki, poprzez pytania w dwójce, o tym co się zrobiło bez importowania sejwa. Jest tak w Wiedźminie 3 na przykład.

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Chyba dobrze znać jedynke ja już ja zapomniałem. Chyba, że to nie bedzie miało az takiego znaczenia by sie dobrze bawic hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze znać jedynke ja już ja zapomniałem. Chyba, że to nie bedzie miało az takiego znaczenia by sie dobrze bawic hmm.

Z tego co widzę, to nie trzeba będzie znać fabuły jedynki w pełni.

Musisz jedynie wiedzieć, że Twoja postać to jakiś pradawny Widzący, który widzi poprzednie żywota innych ludzi, oraz to, że pod Twoim zamkiem była wielka rzeźba boga Eothasa, która ożywa i chce Cię zabić.

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze znać jedynke ja już ja zapomniałem. Chyba, że to nie bedzie miało az takiego znaczenia by sie dobrze bawic hmm.

Ja czekam na premierę gry ale muszę uzbroić w cierpliwość bo premiera na konsole prawdopodobne w III lub w IV kwartale 2018 r. :(

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z tego co widzę, to nie trzeba będzie znać fabuły jedynki w pełni.

Musisz jedynie wiedzieć, że Twoja postać to jakiś pradawny Widzący, który widzi poprzednie żywota innych ludzi, oraz to, że pod Twoim zamkiem była wielka rzeźba boga Eothasa, która ożywa i chce Cię zabić.

 

A to dobrze. Ja w 1 grałem grało się bardzo fajnie ale ten ostatni akt mnie znudził (co było dużo o tych bogach bla bla). Ale ogólnie bardzo mi się podobało. Grałem bez dodatków. Dlatego własnie myślę czy kupić dwójeczkę.. Czy dodatki do 1? Dodatki do jedynki są nadal w cenie więc nie wiem czy aż tak dużo wnoszą. Myślę, że zrobię tak iż kupie dwójeczkę .. a za jakiś rok przejde sobie znów jedynkę z dodatkami (jak mi pozwoli czas).

 

Ja czekam na premierę gry ale muszę uzbroić w cierpliwość bo premiera na konsole prawdopodobne w III lub w IV kwartale 2018 r. :(

 

Zamierzasz w to grać na konsoli? Chyba padem nie jest to zawygodne?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...