Skocz do zawartości
skunRace

Pillars of Eternity II: Deadfire

Rekomendowane odpowiedzi

Z patch notes 1.1.0

Backstab lowered to +100% Damage bonus (from +150%)

Dobrze myślałem, że mój łotrzyk jest przekoksany jak bossów zdejmował na dwa strzały :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie grę. Starałem się zrobić jak najwięcej zadań pobocznych, ale wszystkich nie zrobiłem... przy drugim podejściu do gry bardziej to ogarnę.

Generalnie grało mi się bardzo fajnie, gra jak dla mnie naprawdę dobra... ALE... sam główny wątek fabularny jest STRASZNIE krótki... gra w dużej mierze opiera się na zadaniach pobocznych które są mniej lub bardziej związane z głównym zadaniem... ale mimo wszystko nie żałuję wydanych pieniędzy, dobrze się bawiłem grając w PoE 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym się dobrze bawić, ale ze względu na glitcha nie mogę ukończyć gry...

W jego sprawie napisałem do Obsidianu.

Zobaczę co odpiszą. Może w końcu znajdę jakieś rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki glitch? Możesz spróbowac tutaj https://www.reddit.com/r/projecteternity/ ziomki tam już trochę obserwują gierkę może mają jakiś pomysł.

Pisałem już o nim wiele razy w tym temacie.

Dotyczy on nagłego spadku fps po wejściu do nowej lokacji itp.

Nawet udało mi się go nagrać:

 

 

EDIT:

Napisałem właśnie posta dotyczącego tego glitcha na Reddicie.

Link do niego:

https://www.reddit.com/r/projecteternity/comments/8q2x0o/glitch_makes_my_game_unplayable/

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ty tak na poważnie ? :E

 

Nie możesz ukończyć gry bo spadła Ci wydajność do 40fps :lol2:

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę bym ograł nawet w ~30fps :E, ale na moim sprzęcie przeważnie było 60fps(w kilku wymagających lokacjach ~45-60). Po kilku godzinach(3-5h) gra łapała zadyszkę i były dropy do 30-40fps, ale wystarczyło zrobić reset.

 

@Saberman. Ja w twoim przypadku szukałbym winy w systemie, bo gra miewa dropy związane z jakimiś wyciekami pamięci, ale na poprawnie skonfigurowanym sprzęcie nie powinno to występować częściej niż po minimum ~3h gry.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba spotkał jakiś błąd z jednym z zadań... chyba chytra propozycja - poprawcie mnie jeśli się pomyliłem...

Chodzi o to zadanie w którym miałem uwolnić niewolników na wyspie Picera... skierowałem ich do przejścia w podziemiach i potem miałem się udać do Aeldys zgłosić że zadanie wykonane, nie miałem jednak żadnego dialogu w tym temacie a w dzienniku był wpis że więźniowie nadal siedzą w celach mimo że ich wypuściłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasypane piachem ruiny, świątynia Huana z duża ilością wysokopoziomowych pułapek, na wyspie na południowo-zachodnim krańcu mapy. Ktoś wie jak dobrać się do sprzętu leżącego na ołtarzu otoczonym płomieniami? Wokół jakieś cztery kolumny z łańcuchami są, po aktywowaniu jednej zapala się jedna z pochodni przy ołtarzu, ale szybko gaśnie, za szybko, żeby wszystkie cztery zapalić jednocześnie. Kombinowanie z kolejnością zapalania nie dało żadnych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to dzielisz drużynę tak żeby przy każdej kolumnie stała postać i na pauzie po kolei klikasz łańcuchy. Po zwolnieniu pauzy postacie na raz je pociągną. Chyba że już mi się gry pomieszały :)

Edytowane przez Walker1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, debil ze mnie, na real time chciałem to ogarnąć, nie przyszło mi do głowy, by zapuazować. :E

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tą grę bym ograł nawet w ~30fps :E, ale na moim sprzęcie przeważnie było 60fps(w kilku wymagających lokacjach ~45-60). Po kilku godzinach(3-5h) gra łapała zadyszkę i były dropy do 30-40fps, ale wystarczyło zrobić reset.

 

 

Ale przecież po tym patchu 1.02 /1.2 już gra działała o niebo lepiej i nie trzeba było się martwić potrzebą przeładowania gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z zadaniem Zaginione Grymuary.

Otóż, po zebraniu każdego grymuaru, skierowałem się do Nemnoka, żeby je oddać.

Jednakże podczas rozmowy z nim, wynika, że nie mam jednego - Grymuaru Bipary, nawet gdy jestem pewny, że został on zebrany.

 

Mieliście podobny problem z tym zadaniem? Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie wygląda stan tej gry w kwestii połatania jej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, ile podano w oficjalnym komunikacie:

 

"Beast of Winter

Dodatek zabiera nas na niezbadaną wyspę, na której urzęduje tajemniczy kult wieszczący nadejście końca świata. Nie tylko odkryjemy ich pradawne tajemnice, ale i też odwiedzimy wymiar Zaświatów [The Beyond], gdzie czekają na nas wyzwania określone mianem „diabelskich”.

 

Premiera: lipiec 2018"

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram na weteranie i za nic nie mogę przejść tej walki z panterami i "smokiem" w wykopalisku.

 

Mam wojownika/paladyna

Wojowinka Eder

Kapłanka Xoti

Pozomy jakoś 2/3

 

Jakieś tipy :hmm: ? Tak się w sumie zastanawiam czy nie zagrać od początku i stworzyć coś innego niż wojownik/paladyn.

 

 

 

Edit.

 

Dobra udało mi sie jakoś ich tak zblokować, że ten "smok" nie był w stanie mnie bić zanim nie ubiłem ponad połowy panter.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę rozpocząć od początku i zagrać czymś innym niż wojownik. Może łowca, chociaż nie wiem znów jaki zwierzak jest najlepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj mnichem i zrób One Punch Mana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę zabawę w wieloklasy. Trochę za dużo klikania, a jeszcze tyle postaci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak dalej się zastanawiam w sumie czym grać i tak sobie zdałem sprawę, ze mnie nudzi ta gra i średnio chce mi się w nią grać :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wykrywaniu pułapek oraz tych skrytek liczy się percepcja mojej postaci czy najwyższa w drużynie? Są jakieś metody aby to podnieść?

 

Zrobiłem sobie wojownika i mam 10 percepcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się tej postaci, która ma ją najwyższą. Warto poświęcić chwilę, aby szkolić nasze postacie w konkretnej umiejętności, aby się nie dublowały, bo z awansem mamy tylko punkt na rozwój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze kwestia barbarzyńcy... 5 postaci to trochę sporo i się strasznie mota, a doszedł barbarzyńca... Nie ogarniam tej klasy jak tym grać i co w niej takiego super. Obecnie mam wojownika (ja), kapłan, łotrzyk, no i doszedł ten "skrzat" jako barbarzyńca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale barbarzyńca był od początku.. Wystarczyło zwerbować pewną osobę ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...