Skocz do zawartości
azgan

Shadow of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Lara powróci w wielkim stylu?

 

W sieci pojawił się kolejny przeciek na temat gry Shadow of the Tomb Raider – wciąż niezapowiedzianego kolejnego rozdziału historii Lary Croft.

 

Pierwsze przecieki na temat Shadow of the Tomb Raider pojawiły się jeszcze w tamtym roku. Nie jest więc tajemnicą, że spodziewano się zapowiedzi tej gry podczas tegorocznego E3.

 

Do niczego takiego jednak nie doszło, ale wygląda na to, że projekt się rozwija i już niedługo możemy usłyszeć o nowym Tomb Raider nieco więcej.

 

Na stronie firmy Takeoff Creative USA, która tworzyła w przeszłości kampanie marketingowe dla Square Enix, pojawiły się bannery przedstawiające nic innego jak właśnie Shadow of the Tomb Raider – zarówno logo, jak i grafiki promujące.

 

Obecnie podstrona została już zdjęta, ale na internautów zawsze można liczyć.

 

Oto, co uwiecznili:

 

h7uo2tl.jpg

 

Źródło: PC Gamer, NeoGAF

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już oficjalna zapowiedź? No własnie.

Edytowane przez MPro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni mają z tymi cieniami, wszędzie tylko shadow of coś tam coś tam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nad Shadow of the Tomb Raider pracuje Edios Montreal - zostali oddelegowani do produkcji gry po słabej sprzedaży Deus Ex: Mankind Divided.

 

Jest spora szansa na to że nowy Tomb Raider zostanie zapowiedziany oficjalnie na targach w Kolonii ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nad Shadow of the Tomb Raider pracuje Edios Montreal - zostali oddelegowani do produkcji gry po słabej sprzedaży Deus Ex: Mankind Divided.

To nie jest dobra informacja, będzie kolejna Andromeda :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że optymalizacja będzie kiepska czy sama gra z pominięciem technikaliów? Przypomnę że mówimy o ekipie odpowiedzialnej za powstanie wysoko ocenianego Deus Ex: Human Revolution ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że optymalizacja będzie kiepska czy sama gra z pominięciem technikaliów? Przypomnę że mówimy o ekipie odpowiedzialnej za powstanie wysoko ocenianego Deus Ex: Human Revolution ;)

I nisko ocenionego Mankind Divided :E

 

W sumie jedyne co bym chciał to żeby w końcu zagadki były porządne, takie wymagające zrobienia czegoś więcej niż wciśnięcia 3 dźwigni, takie jednopokojowe zagadki to dupa, a nie zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rise of the Tomb Raider fabularnie było bardzo płytkie gra broniła się głownie ładną grafiką.

 

Za to Edios Montreal potrafi budować ciekawą fabułę i dobrze ją opowiedzieć ale w kwestii technicznej zbyt dobrze sobie nie radzą. Nixxes Software który im pomaga też gigantem nie jest i porty na PC wychodzą im dosyć średnie z masą poprawek przez kolejne miesiące :kwasny:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co gorsze, nie wiem już co o tym wszystkim myśleć, to tak jakbym musiał poczekać na oficjalny reveal trailer, ale to jest zbyt sensowne jak na mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może wreszcie dogonią Uncharted 4 ;). Gdyby udało się połączyć narrację i dobrze opowiedzianą historię z której zasłynął Edios Montreal w Deus Ex: Human Revolution z poziomem grafiki przynajmniej na poziomie z Rise of the Tomb Raider moglibyśmy dostać sensowną kontynuację :D.

 

Pulpit myślisz że na targach w Koloni pokażą Reveal Trailer? Ja obstawiam bardziej że zobaczymy CGI :E.

 

Co oni mają z tymi cieniami, wszędzie tylko shadow of coś tam coś tam :E

 

Bo to są wszystko cienie dawnych wielkich marek które robią wszystko aby o nich nie zapomniano :lol2:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulpit myślisz że na targach w Koloni pokażą Reveal Trailer? Ja obstawiam bardziej że zobaczymy CGI :E.

Pewnie jak z dwójką będzie, na E3 sporo gier nie było, jeszcze Greedfall na PS4 mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) jeszcze Greedfall na PS4 mnie interesuje

Na PC też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rise of the Tomb Raider też był najpierw wyciek informacji a później pokazali CGI. No i sama gra miała być dużo poważniejsza i bardziej mroczna.

 

Lara miła traumę po wydarzeniach z poprzedniej części przechodziła terapię na kanapie u psychiatry - zapowiadało się naprawdę ciekawie :

 

https://www.youtube.com/watch?v=LVNT0bNKQZQ

 

Szkoda że z tego zrezygnowali i spłycili fabułę.

 

Shadow of the Tomb Raider ma szansę to zmienić i pójść w bardziej dojrzałym kierunku.

 

Edios Montreal pokazał w Deus Ex: Human Revolution że potrafią uderzyć w odpowiednie struny aby wyszła dobra kompozycja.

 

Może teraz pociągną wątek trały zważywszy na zakończenie RoTR jest ku temu dobry punkt zaczepienia :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Deus nie był przecież aż tak zły.

Problemy techniczne jak najbardziej i ewidentne pocięcie pod DLC/kolejną część... Przez które to pocięcie m.in. gra się średnio sprzedała.

Nie tyle doszukiwałbym się tu problemu z samym Eidos Montreal co z chciwym Square.

 

Różnica w stosunku do Andromedy jest taka, że tu widać było całkiem ciekawy, pocięty szkielet.

Gdzie w Andromedzie również widać szkielet... tyle, że w znaczeniu - trup.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nową Larę bardzo chętnie byle akcja nie działa się na jakiejś syberii czy innej szarej, wypranej z kolorów zmarzliźnie. Taka gra prosi się o dżungle, pustynie, lasy i tropiki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już oficjalna zapowiedź? No własnie.

A po co Ci oficjalna zapowiedź ? Przecież to logiczne, że będzie kontynuacja trylogii, by zamknąć fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatniej larze kilka razy zasnąłem z klawiaturą w ręku tak interesująca akcja była. Nie udało mi się ukończyć, nie mogłem utrzymać na siłę otwartych oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Deus nie był przecież aż tak zły.

 

Dokładnie. Daleko tej grze do słabej, niezależnie jak na to spojrzeć. Chociaż nie zmienia to faktu, że się nieco zawiodłem po fantastycznym Human Revolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nową Larę bardzo chętnie byle akcja nie działa się na jakiejś syberii czy innej szarej, wypranej z kolorów zmarzliźnie. Taka gra prosi się o dżungle, pustynie, lasy i tropiki....

 

Jestem jak najbardziej za to by była jakaś miła odmiana. A może tym razem Egipt :E ? Miejsce idealne dla Pani Archeolog ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kuźwa pani archeolog chyba znowu narobi sporo zadymy a pre-orde skubnę i dodam do koszyczka :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie zrobili znowu z tego BOOM Raidera jak w poprzedniej części ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za to by była jakaś miła odmiana. A może tym razem Egipt :E ? Miejsce idealne dla Pani Archeolog ;).

Ma być Ameryka Południowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał jakąś Tajlandie lub Wietnam, też są dżungle no i można by fajnie oddać klimat takiego azjatyckiego miasta, np. Bangkoku, Uncharted 4 pokazał jak można świetnie to zrobić w tego typu grze, (no wycinek miasta :). Azteckie klimaty mi się jakoś przejadły w tego typu grach, chociaż dawno tego nie było ale jakoś zawsze mnie się te przygotówki z cywilizacją Majów kojarzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 pokazał jak można świetnie to zrobić w tego typu grze

Z tego względu może niestety własnie tego nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w zakonczeniu ostatniej czesci jest pokazane gdzie bedzie kolejna odslona...

 

Gdzie, kiedy, jak? Nic takiego nie pamiętam czyżbym coś przegapił :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...