Skocz do zawartości
azgan

Shadow of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież już sam kształt twarzy Ridley nie pasuje do Lary :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej niż tej drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba teraz aktorki, która tak dobrze pasowałaby do tej roli jak kiedyś Angelina do ówczesnej wersji Lary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba teraz aktorki, która tak dobrze pasowałaby do tej roli jak kiedyś Angelina do ówczesnej wersji Lary.

Masz na myśli duże cycki, dużo strzelania i absurdalnych akrobacji? Scarlett Johansson nadaje się jak ulał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo Scarlett faktycznie pasuje. Tylko ma zawsze jakiś taki nieobecny wzrok jakby na prochach była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Alicie, bo jest taka prawdziwa i zawsze pogodna, musi być fajna z niej dziewczyna prywatnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ją trochę podtuczą, zaokrągli się gdzie trzeba i będzie dobrze, bo faktycznie za chudziutka nawet jak na Larę po reboocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli duże cycki, dużo strzelania i absurdalnych akrobacji? Scarlett Johansson nadaje się jak ulał :E

 

Scarlett też by mi pasowała :P. W Ghost in the Shell daje radę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K to poprawiam pierwszy post - dziękuje za info ;):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy znowu jakaś konsolka dostanie wyłcznosć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie, bo znowu bedzie rok czekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być otwarty świat i premiera gry będzie w wrześniu. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być otwarty świat i premiera gry będzie w wrześniu. :o

Pewnie z LOD na poziome Xboks one w gratisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z LOD na poziome Xboks one w gratisie

 

Tylko czekałem aż zjawi się luk21pl i w kolejnym temacie o nowej grze zacznie swojej wywody z narzekaniem na grafikę i konsolowy LOD który ograniczy potencjał jego "mocarnej bestii" z GTX1060 na pokładzie i budżetową i5 ;)

 

Te wszystkie pokłady mocy nie mogą się przecież marnować :D

 

Jak zwykle masz ból tylko o grafikę a siedzisz na totalnym mid-endzie który ledwo radzi sobie w Rise of the Tomb Raider a już się boisz że grafika będzie kiepska - później wychodzi gra i jest płacz przez kilka stron jak to skopali optymalizację i że gra Ci przycina :E

 

Twoim zdaniem Rise of the Tomb Raider wygląda źle?

 

PS. Dałbyś sobie już z tym spokój - kilka razy zwracano Ci uwagę na to a Ty dalej swoje

 

Podoba mi się jak Ty masz zawsze największy ból o doczytywania i downgrade'y jednocześnie grając na totalnym mid-endzie. :E

 

mind endzie ? Chyba jesteś ślepy

 

Bez obrazy luk, ale dzisiaj i5 starej generacji i 1060 to mid end. Ma rację crush.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no!, znów będziemy walczyć głównie z tymi idiotami z karabinami? :mad2: ... jak ja nienawidzę tego elementu ... Tomb Raider to grobowce, kreatury i ciekawe zagadki, a nie walka z najemnikami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mid-range (midrange) Panowie, Mid-effin-RANGE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wincyj wielopoziomowych zagadek, mniej prób sklonowania Uncharted. Jeżeli zagadki wyjdą poza jedno pomieszczenie i będzie trzeba szukać, kminić i kojarzyć to będę zadowolony, ale znając życie znowu będzie 1. użyj zmysłu, 2. zobacz co się podświetliło, 3. użyj dźwigni, 4. brawo rozwiązałeś zagadkę :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Nie no!, znów będziemy walczyć głównie z tymi idiotami z karabinami? :mad2: ... jak ja nienawidzę tego elementu ... Tomb Raider to grobowce, kreatury i ciekawe zagadki, a nie walka z najemnikami ...

 

Dokładnie trzeci raz będzie to samo z tą popiedółką podobną do "Lary"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kinowym Tomb Raiderem puszczają teaser Shadowa:

 

Mexico confirmed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Twoim zdaniem Rise of the Tomb Raider wygląda źle?

 

 

 

Najwyższe ustawienia + 1440p i gra wygląda wysmienicie - na moje nowa odsłona może wyglądać tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o wszystkich a nie tylko o mnie. Kiedyś bym sobie odpalił na ultra z suwaka i na Mac no ale gra mi nie pozwoli bo konsole a co do sprzętu. Jeśli 1200 zł uważasz za mała kwotę na kartę graficzną to gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o wszystkich a nie tylko o mnie. Kiedyś bym sobie odpalił na ultra z suwaka i na Mac no ale gra mi nie pozwoli bo konsole a co do sprzętu. Jeśli 1200 zł uważasz za mała kwotę na kartę graficzną to gratuluję

Kwota kwotą, ale wydajnościowo to średnie półka. Na zachodzi nikt tego high-endem nie nazwie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o wszystkich a nie tylko o mnie. Kiedyś bym sobie odpalił na ultra z suwaka i na Mac no ale gra mi nie pozwoli bo konsole a co do sprzętu. Jeśli 1200 zł uważasz za mała kwotę na kartę graficzną to gratuluję

 

1030

1050

1050ti

1060 3gb

1060 6gb

1070

1070ti

1080

1080ti

 

koleś. nie d aise być większym średniakiem niż twoja karta. jak do rozpiski wrzuci się Titana to wtedy nawet śrendi nie jesteś. to nei jest kwestia kwoty tylko hierarchii. 1060 to niezła karta ale w kosmos na tym nie polecisz. topowa karta kosztuje jakieś 3x więcej. wydałeś średnie pieniądze a czujesz się jakbyś był królem świata.

z kolei i5 6500 to dziś już jest dół średniej półki i niebawem spadnie na niską. to wydajność niższa niż i3-8100 za 450 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1030

1050

1050ti

1060 3gb

1060 6gb

1070

1070ti

1080

1080ti

 

koleś. nie d aise być większym średniakiem niż twoja karta. jak do rozpiski wrzuci się Titana to wtedy nawet śrendi nie jesteś. to nei jest kwestia kwoty tylko hierarchii. 1060 to niezła karta ale w kosmos na tym nie polecisz. topowa karta kosztuje jakieś 3x więcej. wydałeś średnie pieniądze a czujesz się jakbyś był królem świata.

z kolei i5 6500 to dziś już jest dół średniej półki i niebawem spadnie na niską. to wydajność niższa niż i3-8100 za 450 złotych.

Ty tak serio czy tylko udajesz? Bo nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...