Skocz do zawartości
azgan

Shadow of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

U4 wygląda zbyt komiksowo i przerysowanie przy tym TR, pomijając filmowość którą nadrabia i oscryptowane scenki i motywy to w czystym gameplayu nowa Lara bardziej imponuje -graficznie

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komiksowo? Zupełnie nie widzę tej komiksowej grafiki w U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun premierowy pierwszego dlc

Szału nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb jest pierwszą grą od bardzo dawna która powoduje u mnie crash sterownika :kwasny: 418.81

co do samej gry podoba mi się, że dali trochę zagadek itp ale sam ich poziom nie jest jakiś trudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC do takiej gry powinno być jedno, konkretne i fabularne, a nie jakieś popierdółki jak 7 grobowców :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dla tego w pre orderze kupiłem tylko podstawkę z early access. Ten sp to śmiech :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat grobowce są najciekawsze w tej grze, bo fabularnie to jest wyjątkowo słabe, jeszcze gorsze od nijakiego Rise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOTTR przeszedłem już daaaaawno na wysłużonym XONE, ale wspominam ją bardzo dobrze, przeszedłem w jeden dzień, więc chyba w miarę wciągnęła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U4 wygląda zbyt komiksowo i przerysowanie przy tym TR, pomijając filmowość którą nadrabia i oscryptowane scenki i motywy to w czystym gameplayu nowa Lara bardziej imponuje -graficznie

 

Eno juz by tak nie pisal.U4 ma piekna grafę,ale Shadow momentami wyglada tak dobrze ze niwiem czy nawet nie lepiej od U4..Ale akurat w tej grze mega robote robi HDR.testuje wlaczajac i wylaczajac i nie moge sie nadziwic jak moze byc taka roznica.Ale da mnie to najepszy tomb

 

shadow,tomb 2013,rise taka kolejnosc moja.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Głowny wątek był skandalicznie krótki jak na zwięczenie serii.

To prawda, była bardzo krótka, czułem DUŻY niedosyt niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Eno juz by tak nie pisal.U4 ma piekna grafę,ale Shadow momentami wyglada tak dobrze ze niwiem czy nawet nie lepiej od U4..Ale akurat w tej grze mega robote robi HDR.testuje wlaczajac i wylaczajac i nie moge sie nadziwic jak moze byc taka roznica.Ale da mnie to najepszy tomb

 

shadow,tomb 2013,rise taka kolejnosc moja.

 

TR2013 i RotTR są świetne SotTR jest najsłabszy z reboot serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeszcze inaczej - najlepiej bawiłem się z RotTR, potem SotTR, a na końcu TR2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której wychodzi dzisiejszy, pierwszy dodatek do gry?

 

ps. Teraz się dowiedziałem, że prawdopodobnie 9AM PDT, czyli za 3,5 godziny o 18:00 czasu PL.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic fabularnego ma nie być.

 

No i dodali jednak zadanie fabularne z przerwaniami filmowymi w głównej kampanii - to nie tylko wrzucony luzem 1 grobowiec. Ja w to już nie gram ale miło że dali coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem gre na 100%,jednak musze obniżyc,gra do polowy jest bardzo dobra ale w momencie jak wchodzimy do 2 wioski fabula tak siada ze masakra.

A koniec gry to jakas parodia,bezplciowy ,nijaki.jednak przeliczylem gre,i nota leci na leb na szyje na takie 7/10 :kwasny: ,juz wiem czemu noty gry tak leciały....grobowce i tyłek lary nie dokońca ratują grę

 

a ktos kto robil dialogi nie w cutscenakch ale ogolnie w Kuwak Yaku itd powienien natychmiast zostać zwolniony z pracy i przekwalifikować sie na operatora filtrów stałych.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Skonczylem gre na 100%,jednak musze obniżyc,gra do polowy jest bardzo dobra ale w momencie jak wchodzimy do 2 wioski fabula tak siada ze masakra.

A koniec gry to jakas parodia,bezplciowy ,nijaki.jednak przeliczylem gre,i nota leci na leb na szyje na takie 7/10 :kwasny: ,juz wiem czemu noty gry tak leciały....grobowce i tyłek lary nie dokońca ratują grę

 

a ktos kto robil dialogi nie w cutscenakch ale ogolnie w Kuwak Yaku itd powienien natychmiast zostać zwolniony z pracy i przekwalifikować sie na operatora filtrów stałych.

 

Ja mam podobną opinię na temat SotTR jakieś 80% gry jest świetne ale końcówka ? to jakieś nieporozumienie według mnie i to ma być zakończenie trylogii ? TR2013 rewelacja, RotTR rewelacja a SotTR niby świetna ale koniec słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną opinię na temat SotTR jakieś 80% gry jest świetne ale końcówka ? to jakieś nieporozumienie według mnie i to ma być zakończenie trylogii ? TR2013 rewelacja, RotTR rewelacja a SotTR niby świetna ale koniec słaby.

 

 

A ja mam wrazenie ze tworcy nie mogli sie zdecydowac

 

albo

 

Lara chodzi przez dzungle i mamy korytarzówkę

albo

Lara dochodzi do takiego Paititi i mamy 50 questow pobocznych,grobowce itd

 

oni chyba sami nie wiedzieli w ktora strone zrobić gre i dlatego wyszlo jak wyszlo,w Rise jednym momentem takim wiekszej lokacji byla na chwile geotermiczna dolina i tyle reszta to Lara idzie jak po sznurku i nawet lepiej to wyszlo.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Shadow był tylko okej, jak cały reboot serii, chyba Rise wypadł z tego wszystkiego najlepiej. Co z tego, że w Shadow dałem poziom trudności zagadek i eksploracji na max, jak nadal najdłużej zastanawiałem się gdzie skoczyć jakąś minutę? Postawili na wspinaczkę i eksplorację - spoko, ale eksploracja jest zwyczajnie nudna - połowa czynności jest automatyczna (wychylasz analog i patrzysz, ewentualnie naciśniesz przycisk odpowiedzialny za czekany) i o ile pasuje to w Uncharted, o tyle w grze nastawionej silnie na eksploracje wolałbym, by była ona w jakikolwiek sposób satysfakcjonująca i dawała jakiekolwiek wyzwanie. Fabularnie najlepiej z całej serii, nadal ogólnie średnio, ale przynajmniej postacie nie są aż tak drewniane jak wcześniej : D Cóż, za wiele się nie spodziewałem, zawiodłem się wyłącznie na tym, że grę kupiłem za 199 zł, a sprzedałem tylko za 70, gdzie grałem może tydzień XD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Ładnie przepłaciłeś.

 

Dokładnie tym bardziej że można już wyrwać SotTR za 80zł a CIS RU za 60zł.

Edytowane przez Robert84MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tym bardziej że można już wyrwać SotTR za 80zł

Podpowiesz gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze nie na nasz region wiec nie aktywujesz w normalny sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Podpowiesz gdzie?

 

Mi udało się dostać na allegro były dwa klucze ze sklepu muve.pl sprzedawane przez prywatnego użytkownika.

 

Klucze nie na nasz region wiec nie aktywujesz w normalny sposob.

 

Czytaj ze zrozumieniem na allegro za 80zł były klucze z polskiej dystrybucji muve.pl a po 60/70zł są CIS RU z wymogiem logowania się na konto przez sprzedawcę.

Edytowane przez Robert84MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dostać na allegro były dwa klucze ze sklepu muve.pl sprzedawane przez prywatnego użytkownika.

 

 

 

Czytaj ze zrozumieniem na allegro za 80zł były klucze z polskiej dystrybucji muve.pl a po 60/70zł są CIS RU z wymogiem logowania się na konto przez sprzedawcę.

No nie mozna przeczytac czegos ze zrozumieniem jesli cos nie jest napisane bo nie podales zrodla kluczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

No nie mozna przeczytac czegos ze zrozumieniem jesli cos nie jest napisane bo nie podales zrodla kluczy ;)

 

No a jak można inaczej to zrozumieć ? "...SotTR za 80zł a CIS RU za 60zł..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak można inaczej to zrozumieć ? "...SotTR za 80zł a CIS RU za 60zł..."

Nie podales nazwy sklepu jak to zrobiles pozniej wiec skad mam wiedziec jaka byla dystrybucja. muve.pl sam bym pewnie skorzystal za taka kwote i europejski klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...