Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SKEMP

Reklamacja spodni Wrangler - co dzieje się na rynku?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałbym Was zapytać, czy ktoś z już próbował reklamować spodnie marki "Wrangler". Otóż miesiąc temu kupiłem spodnie, chodziłem przez 2 tygodnie, potem zrobiło się ciepło i leżały nieużywane w szafie. Kilka dni temu było chłodniej więc znowu je założyłem na dość długi dzień, musiałem podejść do kilku miejsc na mieście. Pod koniec dnia zobaczyłem odbite kontury telefonu na kieszeni. Czy mam szanse na uznanie reklamacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, aby uznali reklamację.

Niestety po 2 latach chodzenia wyłącznie w spodniach Lee i Wrangler stwierdzam, że nie są one jakiejś super jakości.

W pracy czasem się schylam i klękam na jednym kolanie. Po pół roku widać przetarcia. Prawe kolano jaśniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem ze spodniami wrangler, z tym ze u mnie sie to zrobilo po 1,5h miesiaca.

Tez myslalem nad reklamowaniem ale cos czuje, ze marne szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie noś telefonu w spodniach. Moja Nokia N8 potrafi zrobić dżinsom krzywdę, a ty wpychasz do nich współczesne telefony wielkości patelni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie noś telefonu w spodniach. Moja Nokia N8 potrafi zrobić dżinsom krzywdę, a ty wpychasz do nich współczesne telefony wielkości patelni?

 

Sory, ale gdzie ma nosić? W torebce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratu się przetarły spodnie z zary po 2 dniach noszenia, dziury na udach na wylot, jedna wielkości połowy dłoni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 pary spodni Lee, w jednych po 2 sezonach zrobiła się dziura dziura w kroku, ale obie nie mają odciśniętego telefonu, czego nie można powiedzieć dwóch parach marki Wrangler. Mimo wszystko to w porównaniu np. do Massimo Dutti jest bardzo dobrym wynikiem. W tych to po 2 miesiącach zrobiła się dziura w kroku. Nie wiem, chyba najlepszym wyjściem jest kupno spodni na bazarze, albo u chińczyka. Nie tego oczekuję od spodni za 250-280zł

 

PS. Mam telefon 5", więc wcale nie taki duży jak na dzisiejsze standardy.

 

Edycja: czy ktoś z Was próbował jakoś zakryć wytarcie koloru z jeansów? Warto się w to bawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poszukać w necie rzeczoznawcy odzieży i zwrócić się tam o pomoc, bo ewidentnie jest to wada technologiczna spodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie noś rurek, telefon będzie miał trochę więcej miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w USA, Wranglery nosza biedni ludzie, jest takie powiedznie dostajesz to za co placisz, spodnie sa za ok 15-20 doclow, wiec nie ma co oczekiwac super jakosci.Lee jest lepsze ale tez dupy nie urywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nosze po stowce spodnie z diversa i nie ma takich problemow, a zawsze nosze swoja cegle (czyt. smartfona) w tylnej kieszeni, oecnie juz ponad rok sobie smigam i nic sie z nimi nie dzieje, ale dobrze wiedziec ze lee to taka bieda bo sie do 519 przymierzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam styczność z branżą mogę potwierdzić, że jakość spodni Wranglera znacznie się pogorszyła. Pomijając notoryczne spieranie się występuje u nich też problem rozchodzenia się szwów oraz nadmiernego rozciągania spodni stretch. Co do reklamacji, to są bardzo problematyczni. Oczywiście pewnie zależy to od lokalizacji, ale trzeba się spodziewać bezpodstawnych jej odrzuceń i potencjalnych bojów o swoje prawa. W każdym razie nie ma co się bać i trzeba reklamować, bo wspomniane wady powstały w wyniku normalnego użytkowania i są wynikiem niskiej jakości wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.
    • Dzięki, zaplanuję to sobie jakoś sprytnie, żeby jak najwięcej objechać w 2-3 dni. Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę. 😃 W końcu, po 5 latach oczekiwania na kolejne zawodowe zwycięstwo, zmogła rywalki pięknym atakiem na kultowej ściance Mur de Huy. A było co podjeżdżać, bo ten piekielny kawałek od lat pokonuje najlepszych zawodników tej dyscypliny: Długość: 1 300 m Nachylenie: AV: 9,3%, MAX: 26% Przewyższenie: 120 m Wysokość: 240 m Cieszyłem się jak dziecko podczas transmisji, po drugim miejscu we Flandrii, wygrana wisiała w powietrzu.
    • Podobno bardzo dobrze. Nie gorzej niż francuskie. Testy mieli przez prawie cały 2022 rok, dodatkowo pomoc zachodu pewnie doszlifowała projekt. Budowa takiej armatohaubicy jest prostsza niż PzH czy Kraba.   
    • Większość natywnie, dynamicznie czy checkerboard lub FSR 720-1440p renderuje. Okazjonalnie do ~1800p, 4k z świeczką szukać
    • Cześć, zastanawiam się nad słuchawkami. Padły mi słuchawki nauszne AKG K 271 MK II, jedna przestała grać, koszt naprawy praktycznie zbliżony do nowych.  Do czego jeszcze mają służyć? Do wielogodzinnych montaży wideo oraz do słuchania muzyki. Jako, że zraziłem się do AKG (choć dźwiękowo nie można było im nic zarzucić, szukam czegoś innego. Wpadła mi w oko najpierw Audio-Technica ATH-M50x, później widzę niewiele droższy model Audio Technica ATX-M50xBT2, generalnie byłem zawsze na kablu, ale jeśli ten drugi model z BT jest równie dobry co ten wspomniany na początku, to czemu nie. Dźwiękówkę mam ASUS Xonar Essence STX. Proszę Was o poradę. Nie jestem też jakimś audiofilem, szukam czegoś co mi zastąpi AKG i będzie dobre zarówno dźwiękowo jak i komfortowo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...