Forum PCLab.pl: Problem z odzyskaniem konta Windows 7 HP - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z odzyskaniem konta Windows 7 HP Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Movalis 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Czerwiec 2017 - 22:54

Siema. Sytuacja na poczatku nie była ciekawa. Brak ekranu logowania w windows7.
Wołało o dll: "sndvolsso.dll ". Po dorzuceniu jej przeszlo do ekraniu logowania, ale bez okna do wprowadzania hasla itd. Niestety nie mam pomyslu jak to rozwiązać. na forach anglojezycznych przewinela sie jedynie wypowiedz, ze moze byc to od customowego ekranu logowania tylko jak to teraz znalezc i usunac, jesli nie mozna sie dostac do systemu nawet w trybie awaryjnym?

Robilem checkdisk, to nic nie pomogło, przeskanowałem pakietem trendRescue, nie znalazło wirusów. Ale po tym zabiegu wskoczył ekran logowania, a stąd prosta droga do odzyskania kontroli. Niestety poleciał główny profil i teraz mam problem z przekopiowaniem danych z tego profilu Problemem jest teraz przywrocenie danych profilowych.
To co generowało problem z logowaniem to prawdopodobnie "windowsxlive macosx theme", usunąłem to oczywiście. Jeśli chodzi o profil, nie mogę przekopiować danych, zmieniałem zabezpieczenia tworzyłem różne konta, nie działa. Sprawdzałem też wersje z zmianą w rejestrze systemowym, też nie pomogło. Dostęp do plików z poprzedniego profilu jest, ale nie można ich skopiować na inny profil, ale jest też problem z przekopiowaniem ich na drugą partycje. Następuje odmowa dostępu.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Fonzie 

• MacGyver's Illegitimate child
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Czerwiec 2017 - 23:06

Przekopiuj dane używając jakiegoś distro linuxa ,np mint...

#3 Użytkownik jest niedostępny   Movalis 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 20 Czerwiec 2017 - 21:01

Problem w tym, że nawet to sprawia trudności, np. odmowa dostępu lub nie przekopiowanie plików mimo, że zaznaczone było wszsytko. Dodatkowo nie mogę przesunąć partycji z pomocą gparted. (Używam do całej operacji Hirensa 10.6 i minilinuksa).
@Fonzie

Strona 1 z 1