Forum PCLab.pl: Zestaw komputerowy pod gry, monitor, i5 2500K ! - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Zestaw komputerowy pod gry, monitor, i5 2500K ! Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Stoppie17 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Czerwiec 2017 - 23:35

Witam, mam do sprzedania komputer stacjonarny wraz z monitorem na bazie Intel i5 2500K oraz AsRockP67 - SPRZEDAJĘ CAŁOŚĆ, BEZ SYSTEMU.

Na wstępie nadmienię, że NIE INTERESUJE MNIE WYMIANA. LINK DO AUKCJI : http://allegro.pl/ze...6861486178.html

Komputer jest zadbany, złożony z myślą o grach komputerowych. Sprzedaję, gdyż korzystam z laptopa i nie jest mi już potrzebny. Po dołożeniu kości RAM oraz wymianie karty graficznej, spokojnie będzie można grać w najnowsze tytuły w rozdzielczości Full HD.

Podzespoły:

Procesor: Intel i5 2500 K (nie podkręcany)

Zasilacz : XFX 550W Bronze (wymieniony po awarii OCZ StealXtream 600W)

Płyta główna: AsRock P67 B3

Chłodzenie: SilentiumPC Fortis 2 (dorzucam również standardowe BOX)

Obudowa: SilentiumPC Brutus

Karta graficzna - Gigabyte HD6870 OC (nie podkręcany)

Dysk twardy: Samsung HD502HJ

RAM: 2x2 GB Patriot (zabudowane)

Karta sieciowa WiFi: Asus USB-N13 (brak zatyczki)

Monitor: LG Flatron M2094D - monitor/telewizor (DVB-T) - do wymiany kabel zasilający, czasem nie łączy.

Do zestawu dorzucam myszkę: Tracer Recon. Mogę dodać również klawiaturę, jednakże jest mocno zniszczona. Sprzęt posiada normalne ślady użytkowania, nie ma ukrytych wad. Możliwy odbiór osobisty na terenie Warszawy/Węgrowa, lub wysyłka kurierem (koszt około 40 zł).

Działanie komputera można sprawdzić pod linkiem: https://www.youtube....h?v=LmK2Ht7MTFY .

Strona 1 z 1